Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 09:30:44 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 48
  Tisk  
Autor Téma: Hlášení chyb  (Přečteno 231272 krát)
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #255 kdy: Březen 13, 2011, 06:16:13 pm

Funguje přesně podle vašeho popisu "stojí a výrá" proto výřivý útok  Škleb Škleb Škleb

Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #256 kdy: Březen 20, 2011, 11:35:04 am

Neusi, vylad si prosím tě ty nemoci. Opravdu se nedá platit co tři minuty hry za lekvary, který ve vitrýně ani nejsou. Sedím ve městě, nikam nechodím a pořád chytám mor.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #257 kdy: Březen 20, 2011, 11:39:10 am

Neusi, vylad si prosím tě ty nemoci. Opravdu se nedá platit co tři minuty hry za lekvary, který ve vitrýně ani nejsou. Sedím ve městě, nikam nechodím a pořád chytám mor.

a nejaky nekromant radil ve meste Úsměv
to bude tim ze jsi v tom meste Úsměv
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #258 kdy: Březen 20, 2011, 11:45:56 am

mor v tuhle chvili nikdo nema, nespletla si se?
Zaznamenáno
Gočan
Nováček

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
Odpověď #259 kdy: Březen 20, 2011, 12:37:00 pm

mor možná nikdo nemá ale jen něco koupím z vitrýny a hned jsem prokletý  Hněv už mě z toho hrabe  Hněv Hněv Hněv
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #260 kdy: Březen 20, 2011, 02:41:57 pm

Mor má moje postava. Vždycky mi to napíš *třeseš se zimou* a tradá. Když mi to napsalo naposledy, raději jsem odlogla, protože už těch peněz moc nemám.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #261 kdy: Březen 20, 2011, 02:54:51 pm

Mor má moje postava. Vždycky mi to napíš *třeseš se zimou* a tradá. Když mi to napsalo naposledy, raději jsem odlogla, protože už těch peněz moc nemám.

// chyba na mé straně, ta "zima" není morem.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #262 kdy: Březen 20, 2011, 06:44:07 pm

mor možná nikdo nemá ale jen něco koupím z vitrýny a hned jsem prokletý  Hněv už mě z toho hrabe  Hněv Hněv Hněv
mozna jsi jeden z poslednich "vyhercu", prokletych veci, ktere ve vitrinach zustali z testovani
jake mas acc/pc a co a kde jsi koupil?
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #263 kdy: Březen 20, 2011, 06:48:33 pm

Mor má moje postava. Vždycky mi to napíš *třeseš se zimou* a tradá. Když mi to napsalo naposledy, raději jsem odlogla, protože už těch peněz moc nemám.

// chyba na mé straně, ta "zima" není morem.
no jo... slecna se nekde koupala oblecena a neususila se Úsměv
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #264 kdy: Březen 20, 2011, 07:14:54 pm

jiný dotaz. Zkouším vařit z rákosí. Body naskakují, respektive se mi to modrá ve výpisu, ale uspěšnost se nezvyšuje. Počítají se ty body někam nebo jsou "vyhozené" ?
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #265 kdy: Březen 20, 2011, 07:22:51 pm

a jaký nástroj používáš?
Zaznamenáno

Gočan
Nováček

Příspěvků: 15


Zobrazit profil
Odpověď #266 kdy: Březen 21, 2011, 12:53:21 am

mor možná nikdo nemá ale jen něco koupím z vitrýny a hned jsem prokletý  Hněv už mě z toho hrabe  Hněv Hněv Hněv
mozna jsi jeden z poslednich "vyhercu", prokletych veci, ktere ve vitrinach zustali z testovani
jake mas acc/pc a co a kde jsi koupil?
acc Gocan postava Sten Flik koupil sem náhrdelník a rukavice v kandaháru přístav (vetešník v koutě za knihovnou) a oboje bylo prokleté
Poslední změna: Březen 21, 2011, 12:56:45 am od Gočan Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #267 kdy: Březen 21, 2011, 01:44:40 am

aha
tak to tam dal nejaky hrac, cerny trh je zbozi z druhe ruky, ... nema zaruku kvality
Zaznamenáno
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #268 kdy: Březen 21, 2011, 07:17:15 am

Hezké dopoledne všem, obzvlášt Neusovi.
Mám tu několik poznatků ze sobotně-nedělní návštěvy na K II.
1) Přimlouvám se revizi systému onemocnění, přijde mi že jsem více nemocný než zdravý. V oblibě mám "Horkost" a "Zápal mozkový blan". Pokud bych to počítal na IC dny tak jsem za odhadem 20 dní onemocněl 3x "Horkostí" a 2x "Zápalem mozkových blan". Přijde mi to vcelku hodně.
2) V pátek večer jsem se řádně odpojil po uložení postavy, v sobotu ráno mi v soumarovi chybělo 4x 20 ks. natěžené soli, to je prkotina, jen hlásim možnou neplechu. ACC Amras-CZ, postava Kerolus, místo uložení v době zjištění chyby hospoda v obležené vesnici, soumar uvázán tamtež na uvazišti.
3) Od hospodského v obležené vesnici jsem dostal úkol vypravit se do Doubkovského pivního sklepa pro ostatky bubáka, který teď v hospodském přebývá, prošel jsem celé Pivní sklepy v Doubkově, vybil všechny mravence a jejich larvy, prohledal všechny černé sudy a všechna zákoutí a nic. Po konzultaci s Minem jsem se vypravil dál do "Mraveniště" a dobil poklad, také nic co by pomohlo v Q. Rád bych požádal o radu, jak tato záležitost funguje/má fungovat. Díky.
4) Ještě jsem chtěl psát o pokladech, ale v neděli jsme měli takové štěstí, že bych si musel dát po čuni, kdybych si měl stěžovat. Jen bych se rád zeptal jakým způsobem je plánovaná obživa nově vzniklé postavy s ohledem na vybrání nízko lvl pokladů a s ohledem na 1zl. výkupní cenu základních surovin. Opět děkuji.

Tak a jdu něco dělat ...
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #269 kdy: Březen 21, 2011, 12:06:14 pm

Hezké dopoledne všem, obzvlášt Neusovi.
Mám tu několik poznatků ze sobotně-nedělní návštěvy na K II.
1) Přimlouvám se revizi systému onemocnění, přijde mi že jsem více nemocný než zdravý. V oblibě mám "Horkost" a "Zápal mozkový blan". Pokud bych to počítal na IC dny tak jsem za odhadem 20 dní onemocněl 3x "Horkostí" a 2x "Zápalem mozkových blan". Přijde mi to vcelku hodně.
2) V pátek večer jsem se řádně odpojil po uložení postavy, v sobotu ráno mi v soumarovi chybělo 4x 20 ks. natěžené soli, to je prkotina, jen hlásim možnou neplechu. ACC Amras-CZ, postava Kerolus, místo uložení v době zjištění chyby hospoda v obležené vesnici, soumar uvázán tamtež na uvazišti.
3) Od hospodského v obležené vesnici jsem dostal úkol vypravit se do Doubkovského pivního sklepa pro ostatky bubáka, který teď v hospodském přebývá, prošel jsem celé Pivní sklepy v Doubkově, vybil všechny mravence a jejich larvy, prohledal všechny černé sudy a všechna zákoutí a nic. Po konzultaci s Minem jsem se vypravil dál do "Mraveniště" a dobil poklad, také nic co by pomohlo v Q. Rád bych požádal o radu, jak tato záležitost funguje/má fungovat. Díky.
4) Ještě jsem chtěl psát o pokladech, ale v neděli jsme měli takové štěstí, že bych si musel dát po čuni, kdybych si měl stěžovat. Jen bych se rád zeptal jakým způsobem je plánovaná obživa nově vzniklé postavy s ohledem na vybrání nízko lvl pokladů a s ohledem na 1zl. výkupní cenu základních surovin. Opět děkuji.

Tak a jdu něco dělat ...

Na pár věcí můžu odpovědět za Neuse:
3. Fígl dynamických pokladů je v tom, že už nejsou na těch místech, co bývaly. Zrovna v mraveništi jsem už něco hledal a rozhodně to nebylo na obvyklém místě. Musíš projít všechny chodby a hledat cosi, co tam nepatří.... (kostru, tělo, pytel  atp.)
4. Opravdu nízké levely najdou něco i v těch hodně navštěvovaných pokladech. Jen tam nesmí chodit každých pár hodin. Další možností je kroužení po lokacích plných skřetů a podobné slabé havěti, která u sebe nosí peníze. Zase příklad: Nedávno jsem neuvážlivě nakupoval laciné železo se svou lvl 4 postavou a dostal se naq 0 zl. Tak jsem šel zkusit štěstí na jedno místo, kde jsem tušil pokládek. Našel jsem tam 1000 a hůlku temného ohně. Pak jsem udělal jedno kolečo po Podhůří, vybil bandu skřetů a měl jsem další 1000.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Stran: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 48
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS