Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 19, 2024, 10:59:23 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Glognar Jnory Romarryg  (Přečteno 3979 krát)
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
kdy: Srpen 23, 2009, 11:06:38 am

Glognar se narodil duergarskemu rodu Jnory Romarryg což v  obecém lidském jazyku znamená Dračí válečník. Rod Jnory Romarryg je starý několik staletí nikdy nebyl nijak velký ale členové jeho rodu odjakživa patřily mezi nejhouževnatější duergarské válečníky jaké podtemno zná. Tento rod uctíval velkého draka Al- Hatala jenž uctívali a jenž jejich rodu propujčil část své moci. Ale před staletímy Al- Hatál zhynul při souboji s jiným drakem a síla dračí krve rodu Jnory Romarryg začala ochabovat. Rod Jnorry romaryg se dělí do 5 kast podle síly dračí krve jenž jim koluje v žilách. Mezi kastami také kolují zákony například muž si nikdy nesmí vzít ženu z vyšší kasty. Vezme li si muž ženu s nižší kasty žena postoupí na mužovu kastu. Protože sílu dračí krve přenáší muž a né žena. Kasty se řadí takto:
5. kasta = "kasta málomocných"(1-4 lvl rdd) tato kasta má v rodu nejmenší uznání dělají otrocké práce při bojích odnášejí raněné a padlé.
4. Kasta = "kasta slabých"(4-9) tato kasta je již cvičena pro boj ale spíše pro střední linii až po dalších 3 kastách mívají v oblibě vrhací zbraně protože aspon tak maj možnost někoho zabít.  3.Kasta = "Kasta válečníků"(10-15rdd) tato kasta patří mezi řadové válečníky síla jejich krva je téměř poloviční jak bejvala za dávných let. Bývají obvikle v první nebo druhé linii. Z této kasty lze již postupovat v armádní cariéře.
2.kasta = "Elitní kasta"(16-25 rdd) tato kasta patří mezi velice uznávané z jejich řad se cvičí elitní stráže panovníka rodu. V boji jsou velice obávaní a fungují jako osobní garda  vůdců rodu.
1. Kasta = "Vůdcové rodu" (26-30rdd) vůdcové rodu jsou nejvýše postavení ze všech kast jejich dračí krev vubec neochabla nebo jen minimálně. Z vůdců rodu se vybírá panovník rodu v souboji mezi vůdci.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Glognar patří do třetí kasty byl tak vychováván a cvičen v taktice. Ale jendnoho dne celé podtemno zaznamenalo veliké zemětřesení nejspíše magického původu Glognar byl zrovna na treningu ohnivzdorné kůže ale při zemětřesení se pod ním prolomila skála a on padl do proudu lávy probudil se na neznámém břehu s ohromnými popáleninami jediné co jej zacvhránilo byla mast podávaná při treningu jenž chrání kůžipřed většími popáleninam ia jeho samotná odolnost vůči žáru. Byl nahý ošklivě popálený a bez kousku jídla. Prospal 2 dny na břehu než byl schopen vstát a hledat potravu. Našel nějaké houby  jenž si uvařil a nasytil se v odpočívadle jenž našel. Po té se nahý vadával na průzkum než při jedné cestě nalezl nějakou vesnici. Pořídil si z peněz co našel při cestě v kapsách u jednoho umrlce. Pořídil ošacení a pořádně se najedl. Asi po měsíci sem u kůže zcela zahojila. A on byl schopen boje začal nabízet své  služby kdejakým obchodníkům a pocestným. Až jednou narazil na jeden drowí rod. O drowech toho věděl dost z vykládání starších jsou to méně cenná stvoření ze špičatýma ušima nedokážou bojovat čestně tváří tvář. A považují všechny za své otroky nebo oběti pro své kněžky. Ale tenhle rod byl jiný až se divil jak daleko jsou starší od pravdy. Nabídl jim tedy své služby za útočiště a vybavení. Rod souhlasil a tak se stal válečníkem poslouchajíc rozkazy rodiny Grey.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Srpen 23, 2009, 11:15:51 am

*zápis první*Desátého, Vinobrana roku Hada jsem se vracel od Orčího Hradiště. Řekl jsme si že obhlídnu větrov zašel jsem tudíš do obchodního centra a co tam nevidím tak kvalitní meč vyčníval ve vytríně že o něj nešly oči odlepit.(+4,ostrost,1k12 negace,1k9 pozitiv,jen pro hodne). Řekl jsme si a dost takovou zbraň mít povrchňané rozhodně nebudou a tak jsem si připravil zbraně a z neviditelného kouzla vyrazil  prodavačům jsme rozdrtil svým řembdihem ksoti na první uder a po pár ranách zbyla z vytríny jen hromada třísek. Napil jsme se lektvaru pro neviditelnost vylezl z obchodního centra tu vídím. Jak kněmu běží nějake člověk v paladinském rouchu zdálo sem i jako bych jej už někdy viděl no nic uhnul sme mu stranou aby mě nespatřil. A utíkla z větrova směr keráter asi míli od větrova jsem spatřil nějakou ženu na koni s mužským doprovodem mířící do větrova. Vyhnul jsme se jim a šel dál s radostí z dobře odvedené práce.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Srpen 31, 2009, 03:14:39 am

*zápis druhý* Dvacátého druhého Slunovratnu roku Hada potkal jsem jednoho mága zašli jsme spolu na zeleného draka. Dostali jsme se do vnitř a přešli do utoku začal jsmem od draka schytávat ránu za ranou. Mezitím mág sesílá kouzlo za kouzlem na drka vypadá to že tonějaký efekt má musím se léčit nechávám to na sluhovi toho mága zdatný bojovník ale během pár chvil byl na dračku mág přišel blíž a najendou utíká se schovat do kouta zůstalo to na mě co dělat zkusil jsme z přesnit ránu ale zrušil mé kouzlení poslední nadějí byl dračí ohen a vida kyselinový drak podlehl. Ulovek nic moc. Ale aspon něco tudííž vrátili jsme se do tábora. Téhož včera se tam objevila krásná stroze oděná dáma zkusil jsme ji zbalit  to tělíčko mě přímo lákalo. Tu se do toho ten mág taky vložil a odehnal ji nemotora. Tu ráno alšího dne jakoby zázrakem se objeví další sličná spoře oděná slečna tahle má jak bych to řek kočičí šarm. Mág nemotora se zase začal plést ale měl smůlu mezi mnou a tou slečnu to doslova vřelo. Mág se na to nemohl dívat a zbláznil se začaroval slečnu morem a zautočil na mě  ale byl odražen a štědrá klerička vylečila slečinku. Nebezpečí zažehnáno ale ne po nějaké době co všichni odešli až na slečinku se tu objevil zase a tentokráte s posilou. Dva mágové to se mi snad jen zdá  kryl jsme slečně cestu do krátera  najendou se tu objevilo procesí lidí nic si nedovolili ale zmizeli tak rychle jak se objevily zbyl jen jeden řekl jsme mu že budem napadeni 2 mágy vzal koně a ujel no nic musel jsem utíkat a krýt ustup slečny v temném lese mě chytili do jejich kuzel a začali po mě metat všechnio možné přežil jsme srzil jsme jendoho řembdichem uštědřil pár ran ale urychleni kouzly se zase dostali z mého dosahu tudíž nezbylo než utíkat  bojoval jsme celou cestu až ke kráteru zdálo se že jsme je odrazi la  vlést před kráter se neodváží. Promluvil jsme ze slečinkou řekl že je vše v pořádku a hle objevili se přímo před branami kráteru  rychle jsem se vydal je zahnat na ochranu slečinky byl to tuhý boj co zmůže válečník proti zákeřným mágům. Padl jsme k zemi v bezvědomí po té co jsem se probral byl jsme chudší o čtyřicet měšců. Ale naštěstí naživu bůh stál tentokrát při mě. Vyhledal jsme slečinku a vzkázal ji že je v bezpečí vydali jsme se do elfí vzi k na prastarý strom. A strávili na vrcholku celou hvězdnou a mrazivou noc. Tu nás náhle asi dvě hodiny po půlnoci  přepadli dva akroni Jeden uštědřil slečince ošklivou ránu. Byla to hlídka která tam měla službu. Chtěli aby  jsme odešli ale já nemohl jen tak nechat slačinku nepomstěnou a dohodl se snimi na souboji  muž proti muži když vyhraji mužeme na věži zůstat o samotě. Bojoval jsme proti tomu jenž slečinku zranil byl to tuhý boj bez použití lektvarů a jiných posíleních ale zvítězil jsem dobil jsme tak srdce slečny i velký strom. vrátili jsme se k vzájemnému sbližování nakonec jsme přitulení ksobě usnuli ráno jsme jí nechal vzkaz a vydal se zpět do podtemna pro hotovost na nastávající obchod kdyžm i tu starou hotovost ukradli. Jakmile jmse se vrátil vypadalo to že na mě již slečinka čekala na jejím skromném odění tenokráte zcela chyběla vrchní část po malé chvíli i spodní. Zatáhl jsme ji tedy na farmu nedaleko horské vsi. Kde jsme si lehli do trávy a já uspokojil její tužby. Že by to byla ta pravá?
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Září 17, 2009, 04:09:30 pm

*zápis třetí* Dnes jsme potkal po mnoha letech svého mladšího bratra z ostrova prej se mě po té nehodě vydal hledat. Tak mě teda našel ale ten blázen nevymyslel jak se dostad zpátky takže semnou ztvrdl na téhle straně podtemna. K sakru mohl si to líp promyslet.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Říjen 04, 2009, 02:20:46 pm

*zápis čtvrtý/glow]* *Skleslý téměř zhroucený Glognar klečí nap odlaze jeho vyrabovaného bytu a vedle něj stojí malá rakhasa jenž mu podala tak nemylou zprávu že i Glognar z toho šel do kolen a Glognarova mysl je ted plná otázek* Proč proč jsi mě opustila? Proč proč jsi mě nechala žít ve lži že mě také miluješ a mezitím jsi mě podváděla s mým vlastním otrokem jenž tě měl chránit? Proč! Proč jsi sním a se všemi mými otroky uprchla? Přece víš že nejsem bezcitný tak proč? *glognar se pomalinku čím dál víc hroutil a malá Naomi mohla jen přihlížet na opravdu zhrouceného "brečícího" duergara* Asi po 3 dnech byl po Naomině péči Glognar schopný rozumného uvažování  ale jeho osobnost velmi zatrpkla. Inu duergar zašle se svou jedinou loajální otrokyní. Do města rodu jemuž sloužil a vyhledal "Lovkyni".


Co chceš duergare?
Mám pro tebe práci Ceelast.
Hmm, o co jde?
O něco tobě velmi blízké. Jde o lov!
Hmm, a co budu lovit?
Uprchlé otroky.
*ušklíbne se a oblízne si tesáky* To bude zábava! A připrav si odměnu jestli je chceš živé!
*klývne hlavou* Dohodnuto! *popíše jí uprchlíky*
*usměje se* Už dlouho jsme nebyla na lovu trochu si snima pohraju. *pak zmizí v oblaku dýmu*
*Duergar se otočí k otrokyni* Pojď Naomi, tu jsme skončily!
*kývne hlavou a odchází spolu s pánem*

Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS