Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 06:23:17 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  
Autor Téma: Registrace  (Přečteno 19609 krát)
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #45 kdy: Leden 21, 2010, 03:51:50 pm

Mám trošku problém a nevím co s tím...na stránkách hry (kandelabrie.dontexist.net) sem si zaregistroval účet. Pustim nwn, vlezu do více hráčů, pustim Kandelábrii, vyberu postavu a jakmile se dostanu do hry je tam napsaný že můj účet není registrován...netušim už co s tim dělat...

Jo, někde si musíš stáhnout generátor klíče a ten klíč zadat v tom účtu na stránkách. A taky pozor, občas to může vyhodit i kvůli jiným věcem. Často to bývá IP adresa (když máš každou chvíli jinou) nebo klíč shodný s někým jiným (když máš pirátskou kopii). Ale to možná řešit nebudeš..... Nejdřív si vygeneruj klíč.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Ice_CZ
Nováček

Příspěvků: 3


Zobrazit profil
Odpověď #46 kdy: Leden 21, 2010, 09:22:49 pm

Ten klíč sem tam zadal. Mám i origo hru takže netuším čím to je. Ještě mě tak napadlo že mám v názvu účtu tento znak  '  tak jestli to nemůže být tím...
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #47 kdy: Leden 22, 2010, 03:40:36 am

No moze byt i ten znak na vine. Hlavne to bere do uvahy i ci je pismenko velke alebo male.
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #48 kdy: Leden 22, 2010, 08:14:16 am

ještě to  může být tím, že si Arash, a máš BAN  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Ice_CZ
Nováček

Příspěvků: 3


Zobrazit profil
Odpověď #49 kdy: Leden 22, 2010, 12:12:39 pm

Tak už je to vyřešeno...bylo to tím znakem protože místo Ice's mi to udělalo účet Ice///'s takže sem předělal resp založil nový účet...
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS