Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 05:41:08 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Problem s predajom byliniek  (Přečteno 3059 krát)
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
kdy: Srpen 10, 2009, 07:40:16 pm

Mam mensi problem ohladne predaja byliniek. Hraval som na K1 a na K2 som zatial len tri dni. Pytal som sa IC hracov ako sa daju zarobit peniaze a vsetci mi odporucali predaj byliniek. Aj mi ukazali miesta (vitrinky) kde sa daju predat. No darmo sa o to pokusam, vzdy dostanem hlasenie ze "Nemam pravo na predaj" alebo nieco v tom zmysle (bylinky som este nikdy nepredaval).  Ten hrac mi potom pisal aj tellom ze tam nieco nastavil (vybral jitrocel a znova nastavil výkup). Ale ani takto nesiel vykup. Bolo by fajn ak by sa niekto kompetentny na to pozrel... vdaka

Acc: Azuth88
Postava: Felis
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Srpen 10, 2009, 07:48:43 pm

Mam mensi problem ohladne predaja byliniek. Hraval som na K1 a na K2 som zatial len tri dni. Pytal som sa IC hracov ako sa daju zarobit peniaze a vsetci mi odporucali predaj byliniek. Aj mi ukazali miesta (vitrinky) kde sa daju predat. No darmo sa o to pokusam, vzdy dostanem hlasenie ze "Nemam pravo na predaj" alebo nieco v tom zmysle (bylinky som este nikdy nepredaval).  Ten hrac mi potom pisal aj tellom ze tam nieco nastavil (vybral jitrocel a znova nastavil výkup). Ale ani takto nesiel vykup. Bolo by fajn ak by sa niekto kompetentny na to pozrel... vdaka

Acc: Azuth88
Postava: Felis


Pokud ti to píše "nemáš právo tu prodávat", tak to znemená, že prodejci cpeš něco, co se tam nevykupuje. Kdyz otevřeš vitrínu, tak se podívej co všechno se tam vykupuje (budou tam bylinky po 1ks, kdyz na ne ukazes bude tam zelene "vykup" a cena) a jen ty mu můžeš prodat. Ostatní bylinky musíš prodat někomu, kdo je vykupuje.
Pokud ti to píše "děkuji, už další nechci", tak to znamená, že prodejce už má splněný limit na výkup, který mu stanovil majitel. Napříkal, že muze vykoupit 50ks jitrocele. Vice nekoupi. Proto musis kontaktovat majitele, či jít jinam
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Amy
Host
Odpověď #2 kdy: Srpen 10, 2009, 07:54:06 pm

Podívej se třeba před kráter Úsměv Tam se bere jitrocel a mateřídouška ve velkém.
Zaznamenáno
Bubo
Nováček

Příspěvků: 37


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Srpen 10, 2009, 07:55:03 pm

Ten hráč jsem byl já. Jitrocel vykupuju a když to nešlo tak jsem před ní jitrocel vyjmul, vzal jinej kterej jsem vložil do vitrýny a nastavil výkup a množství. Než vykoupí 1000 jitrocele bude chvíli trvat. Bohužel i po tomto opětovném vložení se jí prodavač jen vysmál. Myslím že v mém postupu chyba není, už jsem jitrocel a jiné věci vykupoval bez problémů. Chyba bych řekl bude jinde.
Zaznamenáno

Celenfix Yanodelen
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Srpen 10, 2009, 08:19:20 pm

Neviem kde ten problem bol, ale teraz som tam dosiel znova a teraz som predal komplet vsetko co som mal. Tzn. tymian, slez, materiduska, medunka, cesnek a jesenec. Chybu som nikde nerobil, proste teraz to slo a pred tym to ani raz neslo. Mozno len zhoda okolnosti a zrovna to tam niekto vyprazdnil... netusim co sa mohlo stat.
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS