Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 26, 2024, 12:40:49 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16
  Tisk  
Autor Téma: Žádost  (Přečteno 92201 krát)
Snekoun
Host
Odpověď #45 kdy: Duben 16, 2010, 03:04:40 pm

Jinak na druhe hledani jsem nasel i levnejsi edici
http://www.amazon.com/Neverwinter-Nights-Gold-Pc/dp/B00009MGVF
Zaznamenáno
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #46 kdy: Duben 16, 2010, 04:15:25 pm

Koukal sem na statistiku DM ve hře, a je podle mě až žalostná, mohlo by tam nějaké DM občas skočit? Aspon 1 denně
Zaznamenáno




Orathe
Sedostinka
Host
Odpověď #47 kdy: Duben 16, 2010, 04:30:46 pm

Koukal sem na statistiku DM ve hře, a je podle mě až žalostná, mohlo by tam nějaké DM občas skočit? Aspon 1 denně

Oni se s náma nekamarádí .
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #48 kdy: Duben 16, 2010, 04:37:10 pm

Koukal sem na statistiku DM ve hře, a je podle mě až žalostná, mohlo by tam nějaké DM občas skočit? Aspon 1 denně

no moznoze to nezaznamenava vsetky navstevy DM
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #49 kdy: Duben 16, 2010, 06:01:19 pm

Já myslím, že ten tým se musí nějak jinak zformovat. No a tak trochu jsme si to my hráči zavinili sami svým remcáním. Když DM podstrojuje tak je dobrý, jakmile provede něco negativního proti nějaké skupině, tak je hned oheň na střeše. Bejt Neuse tak zakážu jákekoliv komentování aktivity DM. Alespoň po nějakou dobu po akci. Jako je to v hokeji, tam se taky nemůže komentovat výkon rozhodčího v den zápasu.  Mrknutí Nemilosrdně bych za každý výkřik dával ban na forum.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #50 kdy: Duben 16, 2010, 06:10:30 pm

Jinak na druhe hledani jsem nasel i levnejsi edici
http://www.amazon.com/Neverwinter-Nights-Gold-Pc/dp/B00009MGVF

Ty delas, jako bys myslel ze to chtel opravdu koupit, my kdo mame original vime, ze je k sehnani celkem jednoduse, ale my sme ho chteli...
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #51 kdy: Duben 16, 2010, 06:53:12 pm

Jinak na druhe hledani jsem nasel i levnejsi edici
http://www.amazon.com/Neverwinter-Nights-Gold-Pc/dp/B00009MGVF

Ty delas, jako bys myslel ze to chtel opravdu koupit, my kdo mame original vime, ze je k sehnani celkem jednoduse, ale my sme ho chteli...

No tak já jsem to třeba koupit chtěl. Ale nechtěl jsem to řešit přes internet ze zahraničí. Když mi po třech nevyřízených objednávkách v českých obchodech došla trpělivost, tak jsem to řešil jen náhodným vyptáváním v kamenných obchodech, čímž jsem nic nevyřešil. Tak jsem zase začal hledat po internetu, kde by to mohli mít skladem a po bandě negativních odpovědí jsem na něco konečně narazil. Neříkám že to nejde, ale když to nechceš kupovat někde v USA nebo kdo ví kde přes internet, tak to je docela problém.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #52 kdy: Duben 16, 2010, 07:16:57 pm

no vidis ale to je presne ono, ty jsi chtel a tak jsi sehnal. o tom mluvim. lidi co hraji hru 3 a vice let se vymlouvaji na to ze ji nemuzou sehnat.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #53 kdy: Duben 17, 2010, 07:22:23 am

Jinak na druhe hledani jsem nasel i levnejsi edici
http://www.amazon.com/Neverwinter-Nights-Gold-Pc/dp/B00009MGVF

Ty delas, jako bys myslel ze to chtel opravdu koupit, my kdo mame original vime, ze je k sehnani celkem jednoduse, ale my sme ho chteli...

Nebo taky jsme to koupili a ty klíče jsou tak debilně natištěné, že bylo jednoduší si tam dát jiné
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #54 kdy: Květen 08, 2010, 08:38:02 am

nevím jestli na to pamatujete, ale hráči kteří dostali odpor na acronské impérium jsou vyřízení - pokud zrušíte vesnice a necháte jen město, nekoupí si ani suchý hleba a vodu.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #55 kdy: Květen 08, 2010, 08:52:33 am

o to se neboj, vsechno je vymyslny
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #56 kdy: Květen 08, 2010, 09:20:43 pm

Ok, takže až to uvedete v činnost, dejte mi vědět, páč se prostě pro své věci do Kandaháru nedostanu.
Mimochodem, když use se krafteři vykašlali na doplnování zásob, mohlo by nějaké DM otevřít obchod na dostupném místě - koupit cokoliv začíná být opravdu pekelně nemožné. Cestovat přespůl světa, půl hodiny (bez kapky XP - to jsme zrušili), jen abych zjistil, že bižu, oblečení a lekvary pro lowlevely nejsou k dispozici je fakt zábava.
 Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #57 kdy: Květen 08, 2010, 09:42:13 pm

No to zalezi i na hracich...
jak rychle se bude uvolnovat mesto (nechci zlikvidovat neci majetek... aby nekdo nenadaval) a nasledne sestehovavat obyvatele z okoli
uvidime jestli se prihlasi nejaky remeslnik na cechmistra (kral uz ma zastupy NPC co se hlasi Úsměv, ale nechce se mi obrat PC o vyhody, ktere s tim budou spojeny... aby nekdo potom nenadaval)
Zaznamenáno
Sedostinka
Host
Odpověď #58 kdy: Květen 09, 2010, 08:05:20 am

Založit obchod aspon s jedničkovejma věcma snad nikoho neobere tak drasticky...  Co???
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #59 kdy: Květen 09, 2010, 03:16:49 pm

Pokud vím, tak v Kráteru se tu a tam nějaká veteš dá ještě sehnat. Výběr sice nic moc, ale něco tak pro level 9-10 jsem tam zahlídnul. S tím nižším to asi bude horší. Ve vetešnictví by ale mohly být nějaké opotřebované jedičkové pokladovky.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS