Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 20, 2024, 10:13:04 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Verejne oznameni  (Přečteno 12394 krát)
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Červenec 25, 2009, 01:14:27 pm

Nemůžu si pomoci, ale začíná mi silně vadit, jak se tu všechno svádí na "pozorovatele". Čili dáváte všem "hodným hráčům" možnost metagamingovat v dopadení zlých postav. Co mají dělat zlé postavy, když je vlatně vždy a všude někdo sleduje? Teď to bylo s těma rytířema, předtím zase dopadení drowky. Proč já se vlastně snažím mít dvě tváře, když přijde hodný hráč a dopadne mě podle jména... když budu potestovat, bude mi sděleno "hraničář tě viděl převlékat" a co já mu na to řeknu?  Úsměv
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Červenec 25, 2009, 01:19:41 pm

Nemůžu si pomoci, ale začíná mi silně vadit, jak se tu všechno svádí na "pozorovatele". Čili dáváte všem "hodným hráčům" možnost metagamingovat v dopadení zlých postav. Co mají dělat zlé postavy, když je vlatně vždy a všude někdo sleduje? Teď to bylo s těma rytířema, předtím zase dopadení drowky. Proč já se vlastně snažím mít dvě tváře, když přijde hodný hráč a dopadne mě podle jména... když budu potestovat, bude mi sděleno "hraničář tě viděl převlékat" a co já mu na to řeknu?  Úsměv
To máš recht, já zatím vždycky hrál zlou postavu, a vždycky se mi to kvůli tohohle vymstilo, ted hraju paladina a chci si užívat lovení těch zlých postav, kdy se budu moci na tyhle věci vymlouvat, tak né že to změníte.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Červenec 25, 2009, 01:19:51 pm

Mít dvě tváře se vyplatí, když potkáváš hráče, kteří si toho všímají; systém ti nebude dělat dvě karmy, takže je jedno, v jakém oblečení si ji zkazíš a je dtu dost hráčů, kterým jako důvod k útoku stačí, že po tobě jdou stráže.
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Červenec 25, 2009, 02:08:53 pm

Využiju tohoto topicu, omlouvám se. Mám takový menší problém. Jelikož jsem ještě lol lvl, tak penez nemám zrovna mnoho a lekarny něco stojí. Henchman jich má u sebe vždy dostatek (sám se léčí pokud dojde zranení na těžce zraněn - to je v pořádku) jinak jich mám pár u sebe a léčím ho po boji (mám lepší léčení). Ale problém je ten, že jsme čaroděj, takže jich u sebe nemůžu mít moc, jinak je neunesu. Takže většinu jich má trpoš. Problém je, že se celkem často stává takový divní bug. Dám povedel zaútoč (byť je lehce zraněn, často dokonce nezraněn) a on si místo toho sedne a použije najednou třeba i 10 lékáren, tím pádem mi velmi rychle - uplně zbytečně - ničí lékárny, které jsou pro low lvly docela drahé. Jsem jediný nebo má někdo podobný problém? Nešlo by s tím něco udělat?
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Červenec 25, 2009, 02:38:13 pm

Tak problém mi byl vysvětlen, takže si ho nevšímejte  Škleb
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Červenec 25, 2009, 03:16:55 pm

"Tady budeš čekat za bukem jo a já dotáhnu obra a tady ho oba zmátíme jo "  dobíhám obři za mnou a henchman Bogy z kmene Ga Ga si sedí na zadku a obvazuje si malé nevyznamné zranění , pěkně pomalu , žádný spěch , obíhám ho i s obry. Sedí a rozhlíží se jako by si říkal " Velký klucíí si hrají na honěnou s páníškem to je slandáá"  No on ho některej obr vezme pohlavě a hned je probranej.

Nebo : Jdeme do Zlate hory , ale protože se nesmí nosit v Horske zbraň tak mu jí tam vždy schovávám. Nu vysvětlil si to henchman Bogy po svém, jeho kmen Ga Ga teprve před dvěma sty lety přestal jíst syrové maso, tak se jeho uvahám nedivím.   Vlezeme do Hory sekeru a pavezu ma připravenou v rukou.
 Dojde k boji , ale najednou uvidí trpaslici a vzpomene si na slušné vychování a sekeru a štít pěkně schová do báglu a rozdává si to s ní a dalšími trpoši na pěstní férovku.  Na moje nepříčetné řvaní do monitoru " ty demente vytahni tu sekeru " vůbec nereaguje. 
 Od té doby mu jí v Horske neschovávám.

Blíží se tři orcové a s nimi ranař . bogy zařve a vrhá se na ně . sekera sviští vzduchem , pavezou se dobře kryje - pohoda srazím orca a henchman se pouští do ranaře . V tomto okamžiku expící pohody si , ale ten vůl na něco vzpomněl. Měl totiž v báglu můj krátký luk nevalné kvality a nějaké šípy .
 Rozhodl se zřejmě že ranařovi vystřelí oko  Škleb.  Schoval svou kvalitní  sekeru a pavezu která ho chránila a vytahl uprostřed boje luk . 
 No a bylo zle musel jsem hned sundat  ranaře na zem nebo ten by mu namlátil . Zpocenej jsem to i s usmívajícím henchmanem přežil.

Už jsem to psal v jinem topicu - dejte mu jednu zbraň , před akcí uplně vylečit , a čekat že ještě vymyslí něco co ještě nezname , ale je s ním sranda. Škleb
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Červenec 25, 2009, 03:22:38 pm

"Tady budeš čekat za bukem jo ....

Z mojí strany trochu OT. Ale musím uznat, že Jáchym občas vyrobí skvostné perly. Už jsem se dlouho u fóra takhle nezasmál.  Smích
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Červenec 25, 2009, 03:22:43 pm

Tak problém mi byl vysvětlen, takže si ho nevšímejte  Škleb
Vysvětli ho pls mě, já to taky nechápu, už jsem to zažil...

PS: moc pěkný historky Jáchyme, sepiš knihu, bude to Kandelábrijský bestseller Škleb
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #23 kdy: Červenec 25, 2009, 05:34:13 pm

S pomocníkama mám taky špatný zkušenosti. Fajr byl zabit postavou, pomocník ale přežil, tak jsem si pro něj potom došel. Problém byl s ním v tom, že se pak na tu postavu pokaždé  vrhal, a to i přesto, že jsem ji měl označenou jako neutrální. Bylo by dobrý kdyby henchmen útočil  výhradně jen na příkaz.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Orbi
Host
Odpověď #24 kdy: Červenec 25, 2009, 07:02:37 pm

No najlepsie by bolo dat pomocnikovi na krk tabulku "len na vase vlastne nebezpecie".

Osobne som s nim nikdy problemy nemal, ale udivuje ma, ze niektori sa musite uchylit pri jeho opise az k invektivam (vid Ludek).
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #25 kdy: Červenec 25, 2009, 07:16:18 pm

Prave muj pomocnik zacl v krateru z niceho nic vrazdit a byl "uvazanej". Proste sem ho uvaza. vysel ven a do par minut uz tam roubal vsechny kdo maj odpor na Vendu. je to na zamyslenou
Zaznamenáno

Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Červenec 25, 2009, 07:17:10 pm

Piš slovensky když ti to česky nejde Škleb A že by ti nikdo nerozuměl, o to bych se nebál.
Poslední změna: Červenec 25, 2009, 07:30:52 pm od Eruruu Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Červenec 25, 2009, 09:45:53 pm

No najlepsie by bolo dat pomocnikovi na krk tabulku "len na vase vlastne nebezpecie".

Osobne som s nim nikdy problemy nemal, ale udivuje ma, ze niektori sa musite uchylit pri jeho opise az k invektivam (vid Ludek).

Sorry, občas mi to ujede, dám si pozor.  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Stran: 1 [2]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS