Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 12:40:21 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: Bugnuty henchman  (Přečteno 6662 krát)
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
kdy: Červenec 21, 2009, 08:01:52 pm

Bugnul se mi henchman v celkem dobre vybave. Pripoutal sem jej pred nekolika dny k baru v krateru a dnes sem se tam byl podivat a henchman nikde. Henchmana nemam ani ve vypisu pri logu do hry ze by byl nekde jinde privazanej, penize v bance mam takze kuli tomu nezdrhnul. Predpokladam ze se jedna o bug a chci se zeptat jestli se to bude nejak resit. Dekuju.
Zaznamenáno

cyco
Šampión
**
Příspěvků: 127



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Červenec 21, 2009, 08:30:44 pm

Na tenhle bug musim reagovat..

Vcera se moje Balsa bavila s Asterovo postavou venku v Krateru. Kdyz skoncily, tak se sla vyspat do hospody (asterovo postava byla stale mimo hospodu) a zniceho nic ji napadlo cosi co bylo pojmenovany presne jako Asterovo henchmen, ale nebylo to videt, tak si dala invis. Vzhledem k tomu, ze tam nebyl hospodskej neslo spat tak proste odesla. Asi to bude mit nejakou souvislost..
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Červenec 21, 2009, 09:00:13 pm

Taky by mohlo mít souvislost, že má vendelín odpor na všechny slušný lidi.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Červenec 24, 2009, 04:04:39 pm

No, tohle se tu řešilo, znám to, já jsem jednou npř zkusil tu elfku koupim ji luk za 30k šípy výbavu atd a druhý den nikde a náhrada nebyla...
Nebo i trpaslík... prostě jak mi bylo řečeno, "svévolně se může ic rozhodnout a vypovědět službu" Smích no mě se to nelíbilo a ani nelíbí, ale holt, tak to bylo, a bude to tak i nadále?
Zaznamenáno




Orathe
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4 kdy: Červenec 26, 2009, 11:33:21 am

Takze tady prikladam screen bugnuteho monka, ktery po uvazani vybehl ven od pultu a zbesile zacl napadat lidi pred slavnym utokem na Elfi vesnicku. Pri napadani ostatnich nebyl muj monk (rozumej henchman) se mnou v parte, tudiz neprijimal zadne rozkazy. Pak sem na nej klikl a pridal se do party (uklidnil sem jej) pak sem jej tahnul stranou a tohle je vysledek (viz. prilohu)

1. Pozice meho monka
2. Bug zrejme pri poloze monka jako by byl mimo lokace majitele co indikuje prazdny ctverecek se sipkou ukazujici natoceni monka.
3. Na mape neni take oznacena jeho pozice (obvykle byva myslim zelenym puntikem).

http://www.slofik.cz/webdizajn/monk.jpg
Zaznamenáno

Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Červenec 26, 2009, 04:13:10 pm

pomocnik po uvazani neni v druzine, takze jsi ho neuvazal
a odesel jsi z hospody i s nim
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6 kdy: Červenec 26, 2009, 04:17:28 pm

pomocnik po uvazani neni v druzine, takze jsi ho neuvazal
a odesel jsi z hospody i s nim

ale nerikej... uvazal sem jej u pultu, pockal kym zmizi a pak sem odesel na lavicky pred hlavni budovu ... monk za 20 vterin dobehl a NEBYL se mnou v parte a ani NEprijimal me rozkazy. Nejsem ten typ co prijde do hospody a vyhodi monka z party a pak se divi ze monk radi.
Zaznamenáno

Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Červenec 26, 2009, 08:00:59 pm

no a me zase nejde henchman upoutat k baru,po odpojeni je zdruziny..
a kun mi nejde uvazat k uvazisti,po odpojeni to sami
nic mi nefachci jak ma..
Zaznamenáno

aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #8 kdy: Červenec 26, 2009, 08:38:03 pm

no a me zase nejde henchman upoutat k baru,po odpojeni je zdruziny..
a kun mi nejde uvazat k uvazisti,po odpojeni to sami
nic mi nefachci jak ma..

tohle se mi taky stalo, pomohl relog
Zaznamenáno

Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Červenec 26, 2009, 08:54:51 pm

ja udelam relog a nemam nic  Mrknutí
Zaznamenáno

Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #10 kdy: Červenec 27, 2009, 10:04:12 am

]Pro uvázání se kůň z družiny neodpojuje, stejně tak henchmen. Prostě klikneš na bar a henchmen by se měl ustájit Úsměv. Potom co se od baru vzdálíš by měl zmizet. Je možný, že mu mezitím prdne v kouli jako v případě astera a začne řádit. Pobyhajícího vraždícího henchmena po Kráteru už jsem párkrát zažil Úsměv. Henchmen by měl být služebník a poslouchat na slovo a ne napadat každého jen proto, že se mu nelíbí. S pomocníkama je v tomhle problém, bohužel ho nikdo z týmu nevidí.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Červenec 27, 2009, 10:08:21 am

kdyz pomocnik prestane napadat nepratele panicka
tak zase budou problemy v tom, ze v boji bude na nic... nepujde poslat proti potvore
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #12 kdy: Červenec 27, 2009, 10:09:03 am

Jakekoliv zvire po kliknuti na uvaziste se odpoji z party. At je to kun ci vul. Kdyz stojis u uvaziste je porad fyzicky videt nez se vzdalis na urcitou vzdalenost ( kdyz se znovu priblizis znovu se ukaze ). Do party se pripoji az po tom co znovu na nej kliknes. Pred wipem pomocnici fungovali stejne s tim ze jsi klikal na bar.

Takze tvrzeni ze po uvazani se neodpojuje z druziny neni pravda.
( jak je to z pomocnikama po wipu nevim ale myslim si ze se to nezmenilo, po tom co mi nekolikrat zmizel nenavratne pri vyprave uz ho nepouzivam )
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #13 kdy: Červenec 27, 2009, 10:13:49 am

Jakekoliv zvire po kliknuti na uvaziste se odpoji z party. At je to kun ci vul. Kdyz stojis u uvaziste je porad fyzicky videt nez se vzdalis na urcitou vzdalenost ( kdyz se znovu priblizis znovu se ukaze ). Do party se pripoji az po tom co znovu na nej kliknes. Pred wipem pomocnici fungovali stejne s tim ze jsi klikal na bar.

Takze tvrzeni ze po uvazani se neodpojuje z druziny neni pravda.
( jak je to z pomocnikama po wipu nevim ale myslim si ze se to nezmenilo, po tom co mi nekolikrat zmizel nenavratne pri vyprave uz ho nepouzivam )
Si nerozumíme. Já píšu, že se před uvázáním neodpojuje podle toho jak píše "comatose". Možná že jsem ho jen špatně pochopil.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #14 kdy: Červenec 27, 2009, 10:15:26 am

kdyz pomocnik prestane napadat nepratele panicka
tak zase budou problemy v tom, ze v boji bude na nic... nepujde poslat proti potvore

Nj, to mě taky napadlo, že to není asi tak jednoduchý. A nedá se nějak rozlišit PC a NPC?
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Stran: [1] 2
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS