Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 12:25:13 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3 4
  Tisk  
Autor Téma: Stížnost na DM  (Přečteno 25214 krát)
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
kdy: Červenec 19, 2009, 11:40:23 am

Tak jo co sice říká staré přísloví co zaseješ to sklidíš. Ale tohle bylo trochu moc. Hned ted po restu objevím se u odpočívadla u železné věže vyspím se trochu bufnu sbe  pak heckmena a najendou se předemnou obejví nějakej Sir Quantin Allance. 5ekne to je ona přitom jsem měl kíápi a uplně jinej oděv pak řekne chytte ji  hodím prst smrti samozřejmě nefunguje protože dm si nedalo odpor. hodím se do lepšího invu haste proměna v golema a zdrhám pryč proběhnu kolem stržánejch dole jsme u přechodu bum najednou jsme zase u strážnejch  pak už letí jen bigsbiho isakovka bum mrtvej seknutá hlava mrtvej heckmen. Nevím jak tomu řííkáte alej á rozhodně dm kill a dotyčné dm  ani nereaguje na  zprávi v kanále ptal jsme se ho na acc at vím na koho si stěžovat nic prostě nic. Já kdyš už zabíjím tak hráče ne DM to ani nejde navíc to mám víc ic než tady ten. Jak poznal kdo jsem? proč neměl odpor? proč mě portnul zpátky?A proč neodpovídá?
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Červenec 19, 2009, 11:43:45 am

Tak jo co sice říká staré přísloví co zaseješ to sklidíš. Ale tohle bylo trochu moc. Hned ted po restu objevím se u odpočívadla u železné věže vyspím se trochu bufnu sbe  pak heckmena a najendou se předemnou obejví nějakej Sir Quantin Allance. 5ekne to je ona přitom jsem měl kíápi a uplně jinej oděv pak řekne chytte ji  hodím prst smrti samozřejmě nefunguje protože dm si nedalo odpor. hodím se do lepšího invu haste proměna v golema a zdrhám pryč proběhnu kolem stržánejch dole jsme u přechodu bum najednou jsme zase u strážnejch  pak už letí jen bigsbiho isakovka bum mrtvej seknutá hlava mrtvej heckmen. Nevím jak tomu řííkáte alej á rozhodně dm kill a dotyčné dm  ani nereaguje na  zprávi v kanále ptal jsme se ho na acc at vím na koho si stěžovat nic prostě nic. Já kdyš už zabíjím tak hráče ne DM to ani nejde navíc to mám víc ic než tady ten. Jak poznal kdo jsem? proč neměl odpor? proč mě portnul zpátky?A proč neodpovídá?

Ano, prosím a ještě někdo nadávajte na RP drowů.. ať se můžeme zasmát... drow toho povrchnana aspon zabije z IC důvodů... vy si ho killnete jen proto, že více OOC, že je to ona a o nic víc "ferovějším" způsobem... *kroutí hlavou*
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Červenec 19, 2009, 11:47:09 am

Jo ještě na něco bych zapoměl jedná se o postavu Ceelast Liacago na kterou je zatykač z toho jep ochopitelné že po mě šli ale jak mohli vědět že jsme to já? 6ádnej pořádnej popis na mě ani neni.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Červenec 19, 2009, 11:51:48 am

Jo ještě na něco bych zapoměl jedná se o postavu Ceelast Liacago na kterou je zatykač z toho jep ochopitelné že po mě šli ale jak mohli vědět že jsme to já? 6ádnej pořádnej popis na mě ani neni.

Už mi to vážně připadá pořád stejné... napřed si lidi stěžují, že Podtemno je málo aktivní... poté nastane zlom a podtemno čelí každodenním kritikám na foru, jací jsou to vrazi... poté nastane nějaká akce bez IC a RP a sbohem Drowe.
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Červenec 19, 2009, 11:56:36 am

Ted se ještě dozvídám že to stejne dm co mě takhle zabilo mimochodem mohl rovnout dát  pravým a zabij vyšlo by to nastejno piše něco do horské o tom že  sir ten a ten sejmul mě alias hlava vystavena jako varování vubec ho nezajímá že to co udělal nebylo ani trochu ic. Jinak doufám že aspon vyhoví mé žádosti a vezme věci z meho  ted asi mrtveho heckmena.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Červenec 19, 2009, 11:58:04 am

Jo ještě na něco bych zapoměl jedná se o postavu Ceelast Liacago na kterou je zatykač z toho jep ochopitelné že po mě šli ale jak mohli vědět že jsme to já? 6ádnej pořádnej popis na mě ani neni.

Už mi to vážně připadá pořád stejné... napřed si lidi stěžují, že Podtemno je málo aktivní... poté nastane zlom a podtemno čelí každodenním kritikám na foru, jací jsou to vrazi... poté nastane nějaká akce bez IC a RP a sbohem Drowe.
Jak tohle souvisí s drowy?

Jinak já si myslím že tohle bylo fajn, byl jsi akorát ve špatné chvíli na špatném místě. To jako chceš být netknutelný? Takže nevím na co si jako stěžuješ?
To tě nemůže DM vtáhnout do příběhu?
A je naprosto tvá vina že ses nechal zabít, kdybys hrál RP a snažil se to nějak vyřešit a neútočil tak bys myslím nezemřel.
Takže tady nenadávej, radši běž hrát.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Amelor
Host
Odpověď #6 kdy: Červenec 19, 2009, 11:59:57 am

Jak sladka je ta vlastni medicina co?
Zaznamenáno
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Červenec 19, 2009, 12:02:24 pm

Jak sladka je ta vlastni medicina co?

Aha, ono je vlastně jedno, že jste zabili elfku v nějakém oblečení, které neodpovídá žádnému popisu... jaký, že byl IC důvod ji zatknout? Resp. výkřik "to je ona"
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Červenec 19, 2009, 12:03:09 pm

Jo ještě na něco bych zapoměl jedná se o postavu Ceelast Liacago na kterou je zatykač z toho jep ochopitelné že po mě šli ale jak mohli vědět že jsme to já? 6ádnej pořádnej popis na mě ani neni.

Už mi to vážně připadá pořád stejné... napřed si lidi stěžují, že Podtemno je málo aktivní... poté nastane zlom a podtemno čelí každodenním kritikám na foru, jací jsou to vrazi... poté nastane nějaká akce bez IC a RP a sbohem Drowe.
Jak tohle souvisí s drowy?

Jinak já si myslím že tohle bylo fajn, byl jsi akorát ve špatné chvíli na špatném místě. To jako chceš být netknutelný? Takže nevím na co si jako stěžuješ?
To tě nemůže DM vtáhnout do příběhu?
A je naprosto tvá vina že ses nechal zabít, kdybys hrál RP a snažil se to nějak vyřešit a neútočil tak bys myslím nezemřel.
Takže tady nenadávej, radši běž hrát.
Jak řešit?Jinak jmeno dm postavy je známe Šedostínka. Jak jsme to podle tebe měl řešit bylo to hned po restartu  jak sek ouzlím  najendou se objeví řekne tady je brašy a chytte ji! Co asi uděláš? Nic moc jeidná možnost utýct. Tu je taky problém v tom že tu je hodně nesrovnalostí toho typu že za A jak věděl že jsme to já kápoě a komplet jina roba  zakryvající všechno heckmen taky měl helmu další věc proč mě portnul z5 kdyš jsme byl  už skoro  na jine lokaci? a další proč si nedal odpor? a naposled proč neodpovídal?
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Červenec 19, 2009, 12:04:25 pm

Jo ještě na něco bych zapoměl jedná se o postavu Ceelast Liacago na kterou je zatykač z toho jep ochopitelné že po mě šli ale jak mohli vědět že jsme to já? 6ádnej pořádnej popis na mě ani neni.

Už mi to vážně připadá pořád stejné... napřed si lidi stěžují, že Podtemno je málo aktivní... poté nastane zlom a podtemno čelí každodenním kritikám na foru, jací jsou to vrazi... poté nastane nějaká akce bez IC a RP a sbohem Drowe.
Jak tohle souvisí s drowy?

Jinak já si myslím že tohle bylo fajn, byl jsi akorát ve špatné chvíli na špatném místě. To jako chceš být netknutelný? Takže nevím na co si jako stěžuješ?
To tě nemůže DM vtáhnout do příběhu?
A je naprosto tvá vina že ses nechal zabít, kdybys hrál RP a snažil se to nějak vyřešit a neútočil tak bys myslím nezemřel.
Takže tady nenadávej, radši běž hrát.
Jak řešit?Jinak jmeno dm postavy je známe Šedostínka. Jak jsme to podle tebe měl řešit bylo to hned po restartu  jak sek ouzlím  najendou se objeví řekne tady je brašy a chytte ji! Co asi uděláš? Nic moc jeidná možnost utýct. Tu je taky problém v tom že tu je hodně nesrovnalostí toho typu že za A jak věděl že jsme to já kápoě a komplet jina roba  zakryvající všechno heckmen taky měl helmu další věc proč mě portnul z5 kdyš jsme byl  už skoro  na jine lokaci? a další proč si nedal odpor? a naposled proč neodpovídal?

Prostě někdo nedokáže unést, že je zabije Drow v rámci IC a RP... tak mu to oplatí OOC killem.. maj podporu DM,... můžou vše
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Jerry
Lord
****
Příspěvků: 521



Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Červenec 19, 2009, 12:06:48 pm

Prostě někdo nedokáže unést, že je zabije Drow v rámci IC a RP... tak mu to oplatí OOC killem.. maj podporu DM,... můžou vše
Njn, kdyz zacnou Drowove ku**it hru, co s tim?
Zaznamenáno

*Nas*any odesel z Kandelabrie*... a potom se vratil, protoze nekterym lidem strasne chybel ..
Pokud nechcete, aby lidi na serveru hrali, tak ho rovnou vypnete

Pokud je DM psychicky labilni, nema vubec logovat do DM konzole!
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Červenec 19, 2009, 12:07:46 pm

Podívejte neřeště to.
Nic proti Tadomeekaari, ale co kdybys všem řekl jaké jsou tvé další acc, at všichni vědí s kým mají tu čest.

Já si myslím že se alespon něco děje ve světě. Jako Šedostinka se stará hodně a vy ji neustále nadáváte. Příjde mi jakoby každý tady chtěl svět jako nebe na zemi, bez problémů a bez jakéhokoli nasíli.

To že ty na někoho zaútočíš skoro bez varování ti příjde naprosto normální, ale když na tebe někdo zaútočí tak se hned hádáš, prostě jsi mamlas.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Červenec 19, 2009, 12:11:03 pm

Prostě někdo nedokáže unést, že je zabije Drow v rámci IC a RP... tak mu to oplatí OOC killem.. maj podporu DM,... můžou vše
Njn, kdyz zacnou Drowove ku**it hru, co s tim?

Bezva Jerry... Drowové jsou zlí... zabíjejí lidi... mají k tomu IC důvody... tak je zabije.. byť nemáme IC vůbec tušení, že ta postava támhle, co spí u ohniště je ona... Tys to vyřešil .. opradu
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Červenec 19, 2009, 12:12:24 pm

Podívejte neřeště to.
Nic proti Tadomeekaari, ale co kdybys všem řekl jaké jsou tvé další acc, at všichni vědí s kým mají tu čest.

Já si myslím že se alespon něco děje ve světě. Jako Šedostinka se stará hodně a vy ji neustále nadáváte. Příjde mi jakoby každý tady chtěl svět jako nebe na zemi, bez problémů a bez jakéhokoli nasíli.

To že ty na někoho zaútočíš skoro bez varování ti příjde naprosto normální, ale když na tebe někdo zaútočí tak se hned hádáš, prostě jsi mamlas.
Taky vím co seš zač to je sice jedno ale jakmile  se utebe někdo fofrem objeví zakřičí utočná slova moc toho nesvedeš první instinkt utýct nebo bojovat protože je jasné co si dm myslí = že jsi drow na ktereho je zatykač  takžej á rychle nahodil kouzla na utěk ale  ten sir stál v jediné cestě zamnou je jen jskyně s memphydy a jiná cesta teda nebyla takže prst smrti abych nedostal rozdrt zlo jinak jak říkám neměl odpor takže se nic nestalo  takže jsme ho nějak obešel zatím co mi mlátil heckmena  proměna v golema a zdrhám pryč v haste a lepším invu nic víc se dělat nedalo v tom shonu ani screenovat  a vlogu mám jne ty dvě věty jak sesílám kuzla pak jak oni sesilaj kuzla na mě a seknutí hlavy.Jinak radši nepište než se vyjádří dm bylo by to 10 stránkovej flame.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Červenec 19, 2009, 12:18:14 pm

myslim ze delat tady z toho nesmyslny flame plny plivancu na vsechny strany vyznam nema. byla podana zadost o vysvetleni, tak nechte prosim prostor Dm necht se vyjadri.


stalo li se to presne jak popisuje Tadomeekaari, je to zarazejici, ale stat se muze lecos a duvody zna jen druhy akter.

verim v rozumnost pocinani Dm i v jejich sebekritiku.
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Stran: [1] 2 3 4
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS