Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 25, 2024, 05:12:23 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3 4
  Tisk  
Autor Téma: Epická kouzla  (Přečteno 21605 krát)
Paul325
Nováček

Příspěvků: 15



Zobrazit profil
kdy: Červenec 16, 2009, 09:42:31 pm

NA wikině mikině sem našel info o učení epických kouzel, avšak ze hry sem vysledoval jiné mágy že aspoň co mě říkali a já to tak pochopil "nemohou každé epické kouzlo sesílat 1x" ale že se to nějak počítá.. Jak?
Zaznamenáno


"Flejm vzniká když někdo založí zbytečný topic a každý kdo má do řitě díru tam něco napíše"
Co člověk rozdělí, ani bůh nespojí.
S blbostí se nedá bojovat, jedině podlehnou
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Červenec 24, 2009, 01:30:17 pm

Vím že je to oftopic ale nechtěl jsme zakládat nový. Mám tu problém dneska 24.7 po odpoledním restartu +- 13:45 jsem si všiml že jsme přišel o  uplně všecky epická kouzla (najidi osobu, dračí síla, pruchod sny,zrcadlo nočních můr). Jak je to možný?
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Orbi
Host
Odpověď #2 kdy: Červenec 24, 2009, 01:41:53 pm

Skus na seba hodit nejaku premenu.
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Červenec 24, 2009, 01:48:51 pm

Skus na seba hodit nejaku premenu.
Vyzkoušeno relog taky prostě zmizla s featu uplně.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Červenec 24, 2009, 02:07:38 pm

Takže:
NA wikině mikině sem našel info o učení epických kouzel, avšak ze hry sem vysledoval jiné mágy že aspoň co mě říkali a já to tak pochopil "nemohou každé epické kouzlo sesílat 1x" ale že se to nějak počítá.. Jak?
Jedno konkrétní kouzlo můžeš seslat jen jednou na vyspání a zároveň máš i omezený počet maximálních seslání epik kouzel. Ten maximální počet se odvíjí od caster lvlu.
Například: jsi 21 lvl klerik a našel si tři knížky s epik kouzly. Všechny se je naučíš ale sešleš vždy jen jedno z těch tvých kouzel na jedno vyspání. Jsi ještě malý lvl a tak nezvládneš víc, než jeden epic spell na den. Postupem času se zlepšíš, ale nezískáš žádnou další knihu. Jsi 36 lvl klerik. Na jedno vyspání sešleš každé svoje kouzlo jednou a víc nic, protože nemáš dost kouzel. Pak najdeš další čtyři knížky a máš kouzel sedm. Můžeš si z těch sedmi pět vybrat, protože máš už dobrý lvl, ale žádné kouzlo dvakrát. Snad je to k pochopení Úsměv

Vím že je to oftopic ale nechtěl jsme zakládat nový. Mám tu problém dneska 24.7 po odpoledním restartu +- 13:45 jsem si všiml že jsme přišel o  uplně všecky epická kouzla (najidi osobu, dračí síla, pruchod sny,zrcadlo nočních můr). Jak je to možný?
Tohle je zvláštní.. Učil jsi se ty kouzla naráz, nebo postupně, jak si je nacházel? Nic jiného ti nezmizelo?
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Orbi
Host
Odpověď #5 kdy: Červenec 24, 2009, 02:13:18 pm


Tohle je zvláštní.. Učil jsi se ty kouzla naráz, nebo postupně, jak si je nacházel? Nic jiného ti nezmizelo?

napriklad craft body, karma a podobne
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Červenec 24, 2009, 02:14:30 pm

Ono o omezení vím ale není omezení že jich použiješ např 10 azmizí z  featu jinak neučil jsem se je najendou a jinak je to opravené  nakonec zabrala proměna sice ne napoprvé ale nakonec jo asi to vážne bylo tím že se bufgla kuže postavy.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Červenec 24, 2009, 02:18:51 pm

Ono o omezení vím ale není omezení že jich použiješ např 10 azmizí z  featu jinak neučil jsem se je najendou a jinak je to opravené  nakonec zabrala proměna sice ne napoprvé ale nakonec jo asi to vážne bylo tím že se bufgla kuže postavy.

Tak ne tohle se falt buglo kouzla mám z5 kdyš jsme v morfu ale jak nejsme tak je zase nemám.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Orbi
Host
Odpověď #8 kdy: Červenec 24, 2009, 02:32:45 pm

no to este mozes skusit taku vec, ze odlognes v premene ... alebo by ti mohlo pomoct DM, myslim, ze dokaze zmazat a vytvorit novu kozu postavy ... pripadne pockaj kym tu nebude Neus
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Červenec 24, 2009, 02:46:50 pm

no to este mozes skusit taku vec, ze odlognes v premene ... alebo by ti mohlo pomoct DM, myslim, ze dokaze zmazat a vytvorit novu kozu postavy ... pripadne pockaj kym tu nebude Neus
Odlog v morfu nezabral asi  je vážně jedina možnost dm.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Červenec 24, 2009, 02:48:26 pm

Ať ti to brzy opraví Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Červenec 24, 2009, 08:45:10 pm

nejak se havarovala kuze postavy,
jestlize nepomuze relog, tak restart by mel
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Červenec 24, 2009, 09:14:01 pm

nejak se havarovala kuze postavy,
jestlize nepomuze relog, tak restart by mel
JJ restart pomohl.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Kilgor
Lord
****
Příspěvků: 584



Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Červenec 29, 2009, 07:39:55 am

K tem epickym kouzlum. Kouzla typu Tupe ostri, nerozdrtitelny a neproniknutelnost maji vsechna trvani jen kolo/level. Prijde mi to dost kratke, kdyz to treba kouzelnik na 20 lvl na sobe udrzi cca 2 minuty. Nevim, jak ostatni, ale to kouzlo mi pak prijde, ze radeji nikdo nepouzije a necha si misto pro seslani nejakeho uzitecnejsiho kouzla.
Zaznamenáno

Me postavy: Legan - trpaslici kovar
Miren of Grey - alchymista rodu Grey
Xasmor Grey - zdejsi umelec
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Červenec 29, 2009, 08:07:45 am

no ale zase jsou dost silne
se slusnym vybavenim, muzes mit vlastne imunitu na fyzicke zraneni
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS