Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 01:44:44 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: Rytiri K.K.  (Přečteno 7056 krát)
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
kdy: Červenec 10, 2009, 03:06:38 pm

Muze mi sem prosim nekdo hodit link, kde je IC napsano o tehle "skupince" ? Hlavne proc maji predsunutou hlidku v okoli vetrova (zrejme tam hlidaji "hranice" vetrova pred rabovanim orku, cemu celkem nerozumim kdyz vemu v potaz ze Vetrov ovladaji Orkove)

1 Pak bych poprosil jeste oduvodneni proc jsou tak silni kdyz to nejsou "elitni strazci mesta" proste jsou jen u hranic a jeden takovy lucistnik vystrlili klidne 10-20 orku jen tak fikne. Jako jo, budiz, ale v tom pripade nerozumim jak ti "slabi" orkove mohli prorazit a ovladnout Vetrov kdyz na hranicich jsou tak silni vojaci.

2 A v neposledni rade se chci zeptat, jestli by nesli oslabit na uroven hlidkujicih strazi kolem mest (cca 2 lokace nehlede na to ze ti rytiri jsou rozlezeni i vice lokaci od domovskeho mesta a to neberu v potaz tu pevnost v podtemnu) A taky se mi zda ze ti rytiri v te podtemnacke pevnousti jsou slabsi jak na hranicich toho Vetrova. Me tedy jeste nezabili, ale parkrat sem tam prisel o ne zrovna levneho henchmana jen proto ze maji 9 smysl rozeznat zlouna a proste pri postupu o lvl na me znenazdani zautocili.

3 otazka smeruje na tema rozlisovani presvedceni. Zacali na me totizto utocit v case kdy sem mel asi 3 lvl PM coz nijak vizualne nenaznacuje ze sem undead nebo neco (ani rucku jeste nemam) a uz po me jedou jako po kacirovi. Je pravda ze jsem zakonne zlo ale vice postav je zakonne zlo a rytiri po nich nejedou, nebo snad ano ?

4 otazka, proc mam na myslim 4 lvlu PM automaticky odpor na pul serveru ? a to jak na zlouny tak na dobraky. Nejak tomu vubec nerozumim.

Diky za odpovedi Úsměv
Zaznamenáno

ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Červenec 10, 2009, 03:17:28 pm

Ad 3 a 4, ses nemrtva zruda, tak se nediv...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Orbi
Host
Odpověď #2 kdy: Červenec 10, 2009, 03:18:40 pm

3. a 4. nezabijal si straze alebo podobne NPC ako napriklad trpalsikov v zlatej bani?
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3 kdy: Červenec 10, 2009, 03:33:04 pm

Ad 3 a 4, ses nemrtva zruda, tak se nediv...

jaka nemrtva zruda ? jeste nemam dokoncenou promenu
Zaznamenáno

aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4 kdy: Červenec 10, 2009, 03:34:16 pm

3. a 4. nezabijal si straze alebo podobne NPC ako napriklad trpalsikov v zlatej bani?

nie v zlatej bani som ani nebol a straz som nezabijal ale asi zacnem ked je to tak ako to je. akurat ma trocha stve ze nemozem expit na severe u orkov pretoze su tam (aspon podla mna) 40lvlovi trapni paladinovia
Zaznamenáno

Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Červenec 10, 2009, 03:36:19 pm

tak malo lvl PM nevadi
to ze utoci musi byt necim jinym s velkou pravdepodobnosti znicenou povesti za zabiti par povrchnanu
a nebo se pred strazema prochazis v nejake nebezpecne promene
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #6 kdy: Červenec 10, 2009, 03:40:18 pm

Jojo taky se mi stalo ze jsem pribehnul do Krateru v premene, nebo jsi pouzil premenu pred nejakym prodavacem a hned se ti kazi povest. Straze pak utoci bez varovani. Posledne se mi to stalo kdyz jsem mel premenu v trolla Škleb
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #7 kdy: Červenec 10, 2009, 03:49:08 pm

tak malo lvl PM nevadi
to ze utoci musi byt necim jinym s velkou pravdepodobnosti znicenou povesti za zabiti par povrchnanu
a nebo se pred strazema prochazis v nejake nebezpecne promene

nejspis to asi bude timhle, pac cas od casu nekdo proste umre ale vecsinou je ressnu Úsměv
Zaznamenáno

Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Červenec 10, 2009, 03:53:16 pm

nejspis to asi bude timhle, pac cas od casu nekdo proste umre ale vecsinou je ressnu Úsměv

 Smích Smích Smích
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #9 kdy: Červenec 10, 2009, 04:13:41 pm

Ale bez ohledu na to, neslo by ti rytire bud ztahnout nebo alespon oslabit ?
Zaznamenáno

Amy
Host
Odpověď #10 kdy: Červenec 10, 2009, 05:22:53 pm

pech, smula. proč to? Úsměv prostě je to předsunutý tajnýoddíl Úsměv
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #11 kdy: Červenec 11, 2009, 11:25:39 am

pech, smula. proč to? Úsměv prostě je to předsunutý tajnýoddíl Úsměv

prijde mi nelogicky ten predsunuty oddil kdyz je vetrov pod nadvladou orku. nemeli by rytiri spis zaujem o to mesto, nez o predsunute hlidky ? navic nevim o tom ze by nekde jinde byli predsunute hlidky (a tak silne predsunute hlidky) jelikoz se jedna o systemove odhaleni me postavy jako "nezpusobile a poskvrnene" - teda nedokonalosti hry me napadaji a ja je budu muset zabijet abych se dostal k orkum tak zas mi bude houpat karma predpokladam. Podotykam ze z duvodu, ktery neni nijak IC ostren, proste ty rytiri jsou tam jen zapomeni jeste zrejme oddob kdy Arian a spol meli pod palcem vetrov. A kdyz uz tam jsou, tak bych rad vedel kdo financuje ty hlidky s uber lvlem a uber equipem. Predpokladam ze vetrov asi tezko, jedine co me napada tak elfi vesnicka by je mohla financovat, takze opravdu je financuji elfove ?  Kroutím očima
Zaznamenáno

Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Červenec 11, 2009, 11:29:13 am

Běž se projít na čerství vzduch.
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Amy
Host
Odpověď #13 kdy: Červenec 11, 2009, 12:59:11 pm

pech, smula. proč to? Úsměv prostě je to předsunutý tajnýoddíl Úsměv

prijde mi nelogicky ten predsunuty oddil kdyz je vetrov pod nadvladou orku. nemeli by rytiri spis zaujem o to mesto, nez o predsunute hlidky ? navic nevim o tom ze by nekde jinde byli predsunute hlidky (a tak silne predsunute hlidky) jelikoz se jedna o systemove odhaleni me postavy jako "nezpusobile a poskvrnene" - teda nedokonalosti hry me napadaji a ja je budu muset zabijet abych se dostal k orkum tak zas mi bude houpat karma predpokladam. Podotykam ze z duvodu, ktery neni nijak IC ostren, proste ty rytiri jsou tam jen zapomeni jeste zrejme oddob kdy Arian a spol meli pod palcem vetrov. A kdyz uz tam jsou, tak bych rad vedel kdo financuje ty hlidky s uber lvlem a uber equipem. Predpokladam ze vetrov asi tezko, jedine co me napada tak elfi vesnicka by je mohla financovat, takze opravdu je financuji elfove ?  Kroutím očima

Řád jen NPC spolek řízený DM , má své sídlo a představitele a má své cíle. Proste se musíš smířit s tím,že se nikdy nedozvíš, co tam dělají a proč jsou dole  Mrknutí
Zaznamenáno
Jerry
Lord
****
Příspěvků: 521



Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Červenec 11, 2009, 09:22:25 pm

Běž se projít na čerství vzduch.
Moje rec ... jit se probehnout ven tyhle problemy vetsinou vyresi
Zaznamenáno

*Nas*any odesel z Kandelabrie*... a potom se vratil, protoze nekterym lidem strasne chybel ..
Pokud nechcete, aby lidi na serveru hrali, tak ho rovnou vypnete

Pokud je DM psychicky labilni, nema vubec logovat do DM konzole!
Stran: [1] 2
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS