Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 27, 2024, 04:49:46 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: IC sekce a jeji zneuživani  (Přečteno 10322 krát)
Amelor
Host
kdy: Červenec 08, 2009, 09:15:10 pm

Mam dojem že se to tu už probiral, no mam taky dojem že nezaškodi pripomenout, minimalne pro nove hrače.

Dnes si prosim Danny vyslechl par zajimavych veci

-o tom jak byla zbabrana obrana Timpanie (když mi to hrač vysvetli budu rad, ale jinak nechapu odkud jeho postava o tomhle vi)

-o tom že je Danny ochlasta naložen v pivu

Pro všechny kteri nevi jak maji brat IC sekci:

To že tam nekdo neco napiše, automaticky neznamena že je to verejne znama vec a vaše postava o tom vi...tak to prosim nezneuživejte!!!

(pokud nekoho napadne neco vystižnejši tak pripište  Škleb)
Zaznamenáno
Hodnak
Mob
*
Příspěvků: 62



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Červenec 09, 2009, 08:49:39 am

V pravidlech stojí, že forum, je součástí hry. Když je nadepsaný topic "IC sekce", považoval jsem jeho obsah za IC informace se kterými moje postava může nakládat (to s tím pivem). A jako spousta jiných nováčků jsem rozhodně nepročítal stovky příspěvků na fóru, kde se to možná řešilo. Každopádně díky za klidný přístup k věci a vysvětlení situace.

Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #2 kdy: Červenec 09, 2009, 09:35:04 am

Ano, taky ocenuji tvuj rozumny pristup k veci.
S tema informacema je treba opravdu opatrne...
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #3 kdy: Červenec 09, 2009, 01:58:37 pm

Samozřejmě, že IC forum je věcí, se kterou se dá rozumě pracovat, ne ale v případě, kdy se jedná například o stránky nějakého deníku, nebo osobní zápisky.

Dá se s tím počítat v případě Doby Temna - tam jsou všechny infromace veřejné. (DM a Oligarchové)
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4 kdy: Červenec 09, 2009, 03:14:41 pm

IC sekce je soucast hry ale je tu jedno velke ALE.
To ze si nekdo pise dennik a zapisuje pribehy do nejake knizky, ktera nelezi nikde v knihovne ani ji nikde neztratil - to je IC pouze pro hrace a ostatni ingame postavy by nemeli reagovat na tyhle informace.
Pokud se jedna o IC veci jako ruzne vyvesky, oznamy a podobne kde je jasne psano, ze se to dava verejne na znamost - jedna se o informace, ktere muzou vyuzivat i postavy ingame.

Ja si treba pisu zapisky pro Vendu, ktery bazi po nesmrtelnosti a jsou tam ruzne zvracenosti - tak by bylo blby aby me za to ingame upalili nebo zabijeli nebo neco.
Kdybych psal knizku a do IC sekce napsal ze mi tu knizku nekdo ukradl nebo ze bych ji ztratil, tak pak pocitam s tim ze se na me ingame udela hon a moje postava bude zrejme popravena.

asi tak zjednodusene to lze brat  Mrknutí
Zaznamenáno

Amelor
Host
Odpověď #5 kdy: Červenec 09, 2009, 03:41:36 pm

Dá se s tím počítat v případě Doby Temna - tam jsou všechny infromace veřejné. (DM a Oligarchové)
Ano ale odkud prišla dotyčna postava k Dannyho jmenu  Škleb a dalšim informacim o Timpanii?  Vyplazuji jazyk Kroutím očima
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #6 kdy: Červenec 10, 2009, 12:24:46 pm

A je to tu opet, Armine, nezlob se, musim te pochvalit, to psani ti jde , je to opravdu na urovni ale jaky pirati zas?
Na zaklade nejakych ooc informaci se tu zas formuje IC jmeno našeho spolku, tohle ne prosim!
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #7 kdy: Červenec 10, 2009, 12:37:39 pm

A je to tu opet, Armine, nezlob se, musim te pochvalit, to psani ti jde , je to opravdu na urovni ale jaky pirati zas?
Na zaklade nejakych ooc informaci se tu zas formuje IC jmeno našeho spolku, tohle ne prosim!

O vasem spolku jsem nenasel ani zminku  Co??? to co napsal Armin je myslim v pohode  Kroutím očima
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #8 kdy: Červenec 10, 2009, 01:43:17 pm

A je to tu opet, Armine, nezlob se, musim te pochvalit, to psani ti jde , je to opravdu na urovni ale jaky pirati zas?
Na zaklade nejakych ooc informaci se tu zas formuje IC jmeno našeho spolku, tohle ne prosim!

O vasem spolku jsem nenasel ani zminku  Co??? to co napsal Armin je myslim v pohode  Kroutím očima
Ne nenašel, nevim proč by jsi mel? Kdyby jsme to tak chteli tak to tak udelame.
A to co napsal se mi nezda v pohode, vidim to jako škatulkovani na zaklade OOC informaci.

Jeho postava naklada s informacemi ktere nemela odkud ziskat.
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #9 kdy: Červenec 10, 2009, 02:15:43 pm

Co se týká IC, řeknu znovu to co říkám. IC je soukromá věc, která vám má vysvětlit proč se konkrétní postava nějak chová.
Zneužívání OOC v IC (šílenost) auditu by být nemělo, protože přece jenom je to kronika, deník někoho konkrétního, nicméně třeba to co napsal Armin, hezky kontrastuje s tím co si psala Do deníku Amyna a Bjorni.
Z toho se dá vydedukovat další směr, kterým se ty dvě postavy budou ubírat a mělo by to pak zamezit flamu z jedné či druhé strany.

Jen je škoda, že tam veřejně píše o Sadronovi.
Amy například veřejně nikdy neslyšela nic, já jako hráč taky ne, a je škoda, že si to můžu přečist ze SPOILERU.

Takovéhle příspěvky, viz "pán sadron říká...." by se měli označit tak, aby ten kdo se nechce utrpět prozrazení chystaného příběhu, nebyl zaskočen. Je to jako, když vám někdo říká děj filmu, na který se chystáte.


Prosím, pište střídmě, nebo nespoilujte  Úsměv
Zaznamenáno
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Červenec 10, 2009, 04:36:27 pm

Stíny se blíží z jihu

Čas však jde dál a stíny se pohnuli na sever a rozprostřeli nad kráterem. Den co den jsem v něm vídal mnoho cizích a nových tváří. Když jsem se zahleděl zblízka mnoho z nich mi již nebylo tak cizích. Poznával jsem obličej za obličejem a v mém srdci rostli obavy. Poznal jsem je – uprchlíci z timpánie. Mnohé jsem viděl stát v obraných valech v ten den co město padlo. Byl jsem tam, viděl jsem padat domy a oheň vytryskávat ze země. Démoni stáli proti nemrtvým hordám obránců.... atd, atd, atd...

Buď tak dobře hraješ IQ tykve svý postavy nebo nevím Smích Vždyť to vůbec neodpovídá faktům... A od kterýho elfa si prosimtě slyšel že byl Kal El zaprodanej černokněžník?  Smích Já se vážně nestačím divit...
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Červenec 10, 2009, 04:45:13 pm

No až se o tom Beli dozví, tak asi vážně budou lítat tykve  Škleb

Myslíš Elku, že se pomatenost (postavy) dá brát jako důvod k tomu, aby ho bohové "depaladinizovali"? (Teda pokud vůbec je paladin)
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Červenec 10, 2009, 04:55:54 pm

No až se o tom Beli dozví, tak asi vážně budou lítat tykve  Škleb

Myslíš Elku, že se pomatenost (postavy) dá brát jako důvod k tomu, aby ho bohové "depaladinizovali"? (Teda pokud vůbec je paladin)

Nevím jestli je to důvod k tomu aby ho bohové depaladinizovali ale určitě je to důvod k tomu aby nebyl zrovna moc oblíbenej... Takovej deník to je citlivá věc, náhodou ho někdo najde, přečte si ho a pak bude mít asi hodně nepřátel. A jako že ho někdo určitě najde Smích
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Amy
Host
Odpověď #13 kdy: Červenec 10, 2009, 05:12:44 pm

plánuješ něco Taťko?  Škleb
Zaznamenáno
Zeus
Host
Odpověď #14 kdy: Červenec 10, 2009, 05:15:21 pm

Co se tyce Arminova deniku , je napsan fakt pekne a je videt ze nad tim co pise premejsli.

Z miho pohledu tam nevidim zadny spoil, napsal si denik a je na kazdem z nas jestli ho bude cist.

Na forach a strankach serialu-filmu je vzdy nahore napsano POZOR SPOILER ... takze jestli je obsah citlivy (co podle mne neni) stacilo by napsat tuhle vec.

Je to jeho osobni OOC vec kdyz si napise denik , tu moznost ma a NIKDO z nas by nemel mit pravo mu do toho kecat co si tam napise , kdyz je to napsane tak pribehove hezky jak to napsal Armin.

Mne osobne se ten sloh moc libil a myslim si ze to uplne krasne spada do sekce kam to napsal. Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
Stran: [1] 2
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS