Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 27, 2024, 10:07:01 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: Skill body  (Přečteno 7981 krát)
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
kdy: Červenec 08, 2009, 02:04:03 pm

Mám zájem prodat body craftu, lze ?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Červenec 08, 2009, 02:11:14 pm

muzes si vzit ucednika a zaucovat ho, ale prodat body je hlupost...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Červenec 08, 2009, 04:39:38 pm

mužeš najít body v knížce a knihu prodat, taky hloupost ? co tak nějaké pravidla, třeba body prodat lze, minimální cena je 500 zl za bod, body převádí DM, nelze převádět body mezi svýma postavama, převádí se pouze body hlavního řemesla atd.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Amy
Host
Odpověď #3 kdy: Červenec 08, 2009, 05:28:41 pm

Dívej se na to jinak. Kniha = recepty. Když znáš recepty není problém získat body. Body IC neexistují.
Navíc, cena kterou uvádíš je směšná ve srovnání s materiálem, který je potřeba pro nalezení správných receptů.
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Červenec 08, 2009, 08:29:27 pm

Kniha nejsou recepty, kniha jsou jen body, co ti dělají procenta - šance na výrobu, představují to, co ty někomu můžeš předat bez toho, aby jsi prozradil jakýkoli recept. A už určitě nikomu neubereš počet materiálu na vynalezení výrobku. Cena za bod je na debatě, dát 500k za 1000 bodů mi přijde docela dost a já určitě za 800 bodů 400k nezaplatil. Je to jako bys měl zmíněného učedníka a předával mu svoje know-how, jak to dělat, ne z čeho.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5 kdy: Červenec 09, 2009, 11:22:00 am

500k za 1 000 bodu do craftu je smesne malo
Zaznamenáno

Snekoun
Host
Odpověď #6 kdy: Červenec 09, 2009, 11:38:56 am

Kniha nejsou recepty, kniha jsou jen body, co ti dělají procenta - šance na výrobu, představují to, co ty někomu můžeš předat bez toho, aby jsi prozradil jakýkoli recept. A už určitě nikomu neubereš počet materiálu na vynalezení výrobku. Cena za bod je na debatě, dát 500k za 1000 bodů mi přijde docela dost a já určitě za 800 bodů 400k nezaplatil. Je to jako bys měl zmíněného učedníka a předával mu svoje know-how, jak to dělat, ne z čeho.

To uz pak muzes zavest smenu xp za penize, penize za xp, skill za xp, xp za skill atd ...... to bude ale bordel  Kroutím očima
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Červenec 09, 2009, 12:00:39 pm

Promin, ale prodavani bodu je totalni kravina, jak muze um vyroby z jednoho cloveka prejit lusknutim prstu na druheho, to je opravdu nesmysl..
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #8 kdy: Červenec 09, 2009, 12:26:21 pm

Je to hloupost, jestli se chceš  těch bodů zbavit, tak někoho požádej aby tě bacil po hlavě (třeba Bjorniho má na to velký kladivo  Smích). Nejdřív se ale domluv s DM jestli ti ty body umažou.

Navíc to tvý předávání know-how má díru, protože při předávání zkušeností někomu, rozhodně neznamená, že je ten mistr ztrácí.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Červenec 09, 2009, 01:48:05 pm

Promin, ale prodavani bodu je totalni kravina, jak muze um vyroby z jednoho cloveka prejit lusknutim prstu na druheho, to je opravdu nesmysl..
Jak se může lusknutím knížky přidat 100 bodů? Jak vůbec někdo může prodat takovou knihu za 30k i několikrát? Totální kravina a je totálně stejná jako jsem navrhnul já, Neusi styď se  Škleb
500k za 1 000 bodu do craftu je smesne malo
2400 za bod už jde?
To uz pak muzes zavest smenu xp za penize, penize za xp, skill za xp, xp za skill atd ...... to bude ale bordel  Kroutím očima
No téma je o převodu/ prodeji kraftových bodů, které zde už probíhají prodejem knih, momochodem i prodej knih s XP  Kroutím očima
1.Nejdřív se ale domluv s DM jestli ti ty body umažou.
2.Navíc to tvý předávání know-how má díru, protože při předávání zkušeností někomu, rozhodně neznamená, že je ten mistr ztrácí.
1. asi základní podmínka prodeje/převodu, předpokládám za pomoci DM
2. příklad  v knize Trpasličí mistr Bruenor vložil svůj um do výroby kladiva pro Wulfagra a už nikdy víc další takové kladivo nevyrobí. třeba tady

Mimochodem napadla destruktora myšlenka s učedníkem, kterému bych mohl předávat zkušenosti a víte jaké, ano kraft body. Třeba za čas strávený u mě v dílně.
Někdo má další nápady ?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Amy
Host
Odpověď #10 kdy: Červenec 09, 2009, 02:03:27 pm

Promin, že to řeknu otevřeně, ale to co tu už několikát řešíš  mi příjde jako kýbl výkalů co se naklání sem a tam.  Úsměv
Plácáš nesmysly, nebo to alespon neumíš vysvětlit tak, aby jsme ti rozuměli.

N,
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Červenec 09, 2009, 03:30:47 pm

Napiš čemu jsi neporozuměl a nepiš nic o kýblu sraček co se kymácí, bude si ti to snažit vysvětlit jednodušeji, možná ti napoví malý test níže. Opravdu ti chci pomoct to pochopit. Ale je docela možné, že ty knihy nechápu já. Jistě mi dokáže někdo smysluplně osvětlit jejich smyl. Možná mají nějaký vyšší smysl, který mě osobně uniká.
Zopakuji, skill body nejsou recepty na výrobu, ty si přečtete v receptu na výrobek, kde je popsán postup výroby, skill  body nevedou ku prozrazení receptu již vynalezených výrobků jinou postavou.
existuje na K2 prodej knih se skill body do kraftu?
odpověď: ano/ne
existuje na K2 prodej knih s XP body
odpověď: ano/ne
Při dvou stejných odpovědích ano, postoupíš o level výše a zeptáš se, zda součást systému, kde tohle funguje podporuje i přenos informací druhým směrem, všemi bezrozdílu podporovaný IC zápis, například do knihy.
Máš pravdu, zeptal jsem se příliš složitě viz první post a proto se dotčeným co to nepochopili omlouvám.  Škleb

Prosím o vymazání hanlivých výrazů a postů netýkajících se tématu, dle pravidel fóra. Děkuji.  Mrknutí
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Orbi
Host
Odpověď #12 kdy: Červenec 09, 2009, 03:56:52 pm

Podla mna, radsej, ako by sa mal zaviest predaj kraft bodov, by sa zrusili kraft a exp knizky. Úsměv
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #13 kdy: Červenec 09, 2009, 05:11:08 pm

Napiš čemu jsi neporozuměl a nepiš nic o kýblu sraček co se kymácí, bude si ti to snažit vysvětlit jednodušeji, možná ti napoví malý test níže. Opravdu ti chci pomoct to pochopit. Ale je docela možné, že ty knihy nechápu já. Jistě mi dokáže někdo smysluplně osvětlit jejich smyl. Možná mají nějaký vyšší smysl, který mě osobně uniká.
Zopakuji, skill body nejsou recepty na výrobu, ty si přečtete v receptu na výrobek, kde je popsán postup výroby, skill  body nevedou ku prozrazení receptu již vynalezených výrobků jinou postavou.
existuje na K2 prodej knih se skill body do kraftu?
odpověď: ano/ne
existuje na K2 prodej knih s XP body
odpověď: ano/ne
Při dvou stejných odpovědích ano, postoupíš o level výše a zeptáš se, zda součást systému, kde tohle funguje podporuje i přenos informací druhým směrem, všemi bezrozdílu podporovaný IC zápis, například do knihy.
Máš pravdu, zeptal jsem se příliš složitě viz první post a proto se dotčeným co to nepochopili omlouvám.  Škleb

Prosím o vymazání hanlivých výrazů a postů netýkajících se tématu, dle pravidel fóra. Děkuji.  Mrknutí

Odpovím ti tedy jako postava na K2:
existuje na K2 prodej knih se skill body do kraftu?
odpověď: ne *podetřívavě se na tebe kouká*
existuje na K2 prodej knih s XP body
odpověď: ne *mávne rukou jde od tebe pryč*
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Červenec 09, 2009, 06:13:31 pm

Ahá jó, ono se ovlivňuje svět jen v IC sekci, no tak šup do IC sekce a můžu se tam zeptat, jak zapíšu body do Knihy alchymie, kovářství, nástrojářství, krejčovství. Tam vlastně ovlivňují postavy svět?  Šok
Další nápady?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Stran: [1] 2
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS