Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 02:02:45 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: problém po pádu serveru  (Přečteno 6214 krát)
score
Mob
*
Příspěvků: 86



Zobrazit profil
kdy: Červen 29, 2009, 06:32:51 pm

zdravím,

napíšu stručně problém který nastal při dnešním pádu serveru.

Byl jsem expit kolem hradu a v hradu kde jsou upíři, všechno pohoda doběhnu do tábora v temným lese, dávám RP pokec u ohniště s kolemjdoucíma a najednou PADNE SERVER!!!

Tak si říkám pohoda jsem u ohniště, tak teda loguju a objevím se ve třetím patře u antimony, samozřejmě bez kouzel a okamžitě umírám. A navíc bez zkušeností který jsem před pádem serveru naexpil.

Tak si říkám to snad nák přežiju když mě kámoš zvedne !!! Mno a co se nestalo .... RESTART serveru za 3 minuty .... Takže jsem bez mrtvoli

Mno tak to je fakt smůla už jsem skoro šel přes oltář když se mě oběví hláška ..... Bohové se od tebe začínají odvracet ..... Málem jsem sežral myš a NWN odinstaloval.

Pomoci od DM jsem se zatím ještě nikdy nedovolal ....

Takl to zkusím tady ? bylo by možný aspon aby mě někdo vrátil mrtvolu ? Když už za to nemůžu a ještě jsem ztratil expy a ještě ke všemu přijdu o mrtvolu kvůli restartu, tak aspon at to není taková bomba ... nejsem zrovna nadšenej lvlováním postavy a tolik času na paření taky nemám... každopádně dneska si kvůli tomu už asi nezahraju... není nálada a   budu doufat že existuje spravedlnost Vyplazuji jazyk

Díky moc za pomoc




Poslední změna: Červen 29, 2009, 06:39:58 pm od score Zaznamenáno


Merdor'yraen
Orbi
Host
Odpověď #1 kdy: Červen 29, 2009, 06:35:54 pm

Ja som bol stale v tom, ze mrtvola zostane i po restarte.  Co???
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #2 kdy: Červen 29, 2009, 06:44:32 pm

Vysvetlite mu to nekdo citlive?  Neřeknu nic  Smích
Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Červen 29, 2009, 06:58:20 pm

Pokud dojde k jakékoliv ztrátě v důsledku bugu v modulu nebo pádem serveru, PC nemusí být poskytnuta žádná náhrada! Hráč nemá právo náhradu vyžadovat.
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
score
Mob
*
Příspěvků: 86



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Červen 29, 2009, 07:01:30 pm

Vysvetlite mu to nekdo citlive?  Neřeknu nic  Smích

Díky za tvůj velmi podnětný koment ale radši si poslechnu něco od někoho kdo s tím může někdo dělat.....

z K1 mě DM vždy pomohli, jinak bych tu čas jinak neztrácel....
Zaznamenáno


Merdor'yraen
score
Mob
*
Příspěvků: 86



Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Červen 29, 2009, 07:04:27 pm

Pokud dojde k jakékoliv ztrátě v důsledku bugu v modulu nebo pádem serveru, PC nemusí být poskytnuta žádná náhrada! Hráč nemá právo náhradu vyžadovat.

fakt novinka ...... kdybych Ti řekl že nwn je blbost a nemá cenu ho hrát, tak už si nikdy nezahraješ ?
Zaznamenáno


Merdor'yraen
score
Mob
*
Příspěvků: 86



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Červen 29, 2009, 07:08:10 pm

nemusí být poskytnuta žádná náhrada! Hráč nemá právo náhradu vyžadovat.

jasně že nemusí, ale taky může. A já ji nevyžaduji!!! Já se jen slušně ptám.....

poupravím to ..... může mě odpovědět nějaký DM nebo někdo takovej ? Díky . Odpovídat chytrákům na foru mě fakt nebaví..... proto tu taky moc nekonverzuju a čtu jen to podstatné!!!
Zaznamenáno


Merdor'yraen
Amelor
Host
Odpověď #7 kdy: Červen 29, 2009, 07:08:45 pm

Klidek, je to jen hra   Mrknutí
Ja to nemyslel špatne...

Jdi si trochu zaRPit a XP maš raz-dva  Mrknutí
Zaznamenáno
score
Mob
*
Příspěvků: 86



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Červen 29, 2009, 07:10:06 pm

Klidek, je to jen hra   Mrknutí
Ja to nemyslel špatne...

Jdi si trochu zaRPit a XP maš raz-dva  Mrknutí

připadá Ti že jsem neklidnej ? Vyplazuji jazyk Mrknutí
Zaznamenáno


Merdor'yraen
Amelor
Host
Odpověď #9 kdy: Červen 29, 2009, 07:15:19 pm

Pripada mi že jdeš na to nejak z ostra  Polibek
Zaznamenáno
Mithrandir
Host
Odpověď #10 kdy: Červen 29, 2009, 07:16:23 pm

Zkonzultujem a dam vediet. Mozes este napisat acc v hre a postavu ?
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #11 kdy: Červen 29, 2009, 07:20:40 pm

Pochop jednu vec. Padlo to vsem, vsem nabehl po par minutach restart... Proste velice spatna doba na pad serveru, ale pokud by meli DM takhle vracet mrtvoly nebo expy nebo cokoliv tak to je proste nerealne. Reknu taky proc. Vem si ze to co rikas muze a nemusi byt pravda. Mozna se ti to fakt stalo ... Ale pak kdyz se to stane znova, padne servr a nejakej chytrolin si rekne ze jo, tobe to vyslo tak on zkusi obelhat DM srdcervoucim popisem situace a obejit tak system lhanim. Takze nespolehej se na to ze ti nekdo pomuze - hranicilo by to ze strany DMs jako support. A kdyz ti to DM nebude chtit vratit tak se na nej nemuzes ani zlobit. On totizto nemuze za to ze padl servr a taky nemuze za to, ze te to po nahozeni hodilo zrovna do nejake nebezpecne lokace. Takze kdyz zasahne nejaka "vyssi" moc a neco se zborti tak nahrady se neposkytuji protoze dopatrat se skutecne pravdy je beznadejne.
Zaznamenáno

score
Mob
*
Příspěvků: 86



Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Červen 29, 2009, 08:38:48 pm

Zkonzultujem a dam vediet. Mozes este napisat acc v hre a postavu ?

Acc: sk8Eightscore      postava : Ley'Tharaz

Děkuji, konečně někdo normální.
Zaznamenáno


Merdor'yraen
score
Mob
*
Příspěvků: 86



Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Červen 29, 2009, 08:48:20 pm

Pochop jednu vec. Padlo to vsem, vsem nabehl po par minutach restart... Proste velice spatna doba na pad serveru, ale pokud by meli DM takhle vracet mrtvoly nebo expy nebo cokoliv tak to je proste nerealne. Reknu taky proc. Vem si ze to co rikas muze a nemusi byt pravda. Mozna se ti to fakt stalo ... Ale pak kdyz se to stane znova, padne servr a nejakej chytrolin si rekne ze jo, tobe to vyslo tak on zkusi obelhat DM srdcervoucim popisem situace a obejit tak system lhanim. Takze nespolehej se na to ze ti nekdo pomuze - hranicilo by to ze strany DMs jako support. A kdyz ti to DM nebude chtit vratit tak se na nej nemuzes ani zlobit. On totizto nemuze za to ze padl servr a taky nemuze za to, ze te to po nahozeni hodilo zrovna do nejake nebezpecne lokace. Takze kdyz zasahne nejaka "vyssi" moc a neco se zborti tak nahrady se neposkytuji protoze dopatrat se skutecne pravdy je beznadejne.

Já nepotřebuju nic chápat, a neptal jsem se na vaše názory. Mě se tohle stalo už mnohokrát. I já jsem to řešil mnohokrát. Na nic nespolehám. Nechci žádnej support. Nechci aby se někdo pátral po pravdě. Jen jsem vznesl dotaz na někoho kdo by mě teoreticky mohl pomoct.

Na kandelábrii hraju už pár let. Stejný acc, stejnej nick. Dokonce jsem i já byl Dungeon Master na kandlu 1. A nikdy jsem neměl žádný prohřešky ani PK. Tak mě tady prosím nepoučuj.
Vznesl jsem dotaz jasně a dokonce i na určitý osoby. TAK MĚ TO TADY PROSÍM VÁS NESPAMUJTE A ZALOŽTE SI VLASTNÍ POKEC V HYDE PARKU. Pak je z toho jenom bordel.

Vlastně DM už to vědí, tak můžete lock nebo to smazat.
Zaznamenáno


Merdor'yraen
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS