Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 02:58:34 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7
  Tisk  
Autor Téma: Stížnost proti Ondrasos Grey pro úmyslné zabití  (Přečteno 40256 krát)
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #75 kdy: Červen 29, 2009, 11:23:37 am

5. Tady budu ale neústupný. Medvěd rozhodně nemá hlasivky schopné vydávat artikulované zvuky rozeznatelné jako lidská řeč. Pokud bude někdy některý druid v proměně komunikovat s mými postavami, tak rozhodně nebudou rozumět. Pokud by komunikovali s druidy tak je to něco jiného. Jistě si rozumí. Vy to můžete hrát tak, že si ostatní zvykly na to mu rozumět, ale já to dělat nebudu, protože mi to přijde divné. U elementálů bych si nebyl jistý, ale spíš také ne. (teda krom elementála země, ten jistě mluvit nemůže.)
(Mluvit nelze naučit ani šimpanze či gorily, ačkoliv k tomu mají inteligenční kapacitu, právě kvůli fyziologii hlasivek. Mohou ale komunikovat třebas znakovou řečí.)

K tomuto by bylo vhodné, aby se vyjádřil Neus, či ostatní DM a dalo se do pravidel, zda se Druid v proměně ve zvíře domluví či nikoliv.
Zaznamenáno

Sid
Snekoun
Host
Odpověď #76 kdy: Červen 29, 2009, 11:27:46 am

5. Tady budu ale neústupný. Medvěd rozhodně nemá hlasivky schopné vydávat artikulované zvuky rozeznatelné jako lidská řeč. Pokud bude někdy některý druid v proměně komunikovat s mými postavami, tak rozhodně nebudou rozumět. Pokud by komunikovali s druidy tak je to něco jiného. Jistě si rozumí. Vy to můžete hrát tak, že si ostatní zvykly na to mu rozumět, ale já to dělat nebudu, protože mi to přijde divné. U elementálů bych si nebyl jistý, ale spíš také ne. (teda krom elementála země, ten jistě mluvit nemůže.)
(Mluvit nelze naučit ani šimpanze či gorily, ačkoliv k tomu mají inteligenční kapacitu, právě kvůli fyziologii hlasivek. Mohou ale komunikovat třebas znakovou řečí.)

K tomuto by bylo vhodné, aby se vyjádřil Neus, či ostatní DM a dalo se do pravidel, zda se Druid v proměně ve zvíře domluví či nikoliv.


Jo to je pravda, preci jenom je to fantasy svet. Tady zadny vedecky studie naseho sveta neplati. Ja sam bych to hral tak ze mluvit muzu. Je to magicka promena ne ?
Poslední změna: Červen 29, 2009, 11:29:30 am od Snekoun Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #77 kdy: Červen 29, 2009, 12:35:38 pm

Pred wipe jsme to v druidkem spolecenstvi hraly tak, ze mluvili jen humanoidni podoby. Zvire jen vrcelo, stouchalo a ukazovalo.
Aby se druidi navzajem poznali i v promenach, tak byli zavedene barevne stuhy, ktere jako nosili namotane nekde na tele.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #78 kdy: Červen 29, 2009, 12:53:26 pm

Hmm prijde mi to stejne tak ze kazdy to muze hrat jinak. Je to stejne jako s pritelickama carodeju. Ja osobne hraji sveho pritelicka tak ze ho povolavam z jine sfery jako magickeho tvora. Nemusim pak zduvodnovat ze se vyparil a nebo zjevil atd...
 
Ted jde o to jak to kdo pojme s tim druidem/shiftrem. Přeci jenom bájný tvorové dokázaly mluvit. Viz různé báje a pověsti. Ať už to jsou draci, jeleni nebo medvědi.
Když bych šel do důsledku tak někteří nemrtví by taky mluvit nemohli.
Zaznamenáno
Ondrasos
Mob
*
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
Odpověď #79 kdy: Červen 29, 2009, 04:04:40 pm

Sem za at klidně mluví, šak jeto fasntasy ne? není dobrý jít až do takových extrému pak už to jde na ůkor hratelnosti a zábavy a o tu přeci jde hlavně žejo...
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #80 kdy: Červen 29, 2009, 05:29:22 pm

prave ze to je celkem zabava, kdyz zvire nemuze mluvit a ostatni musi premyslet co vlastne chce...
stejne jako treba se domlouvat s nemou postavou
a pokud vim tak casem ma druid tech promen tolik, ze si s nima muze dovolit plytvat
Zaznamenáno
Ondrasos
Mob
*
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
Odpověď #81 kdy: Červen 29, 2009, 05:47:21 pm

haha neus husty:)  p.s. kty situaci tim padem pujde a sezere co chce a nemusi se nic rešit  sežral sem ho měl sem hlad když bude stížnost   a vytknout tomu co ... naopak něko uvidí medvěda  či jinou formu  hráče  hm (sním nepokecám) cejtím z toho hrozbu viz medvěd normalne apod sejmuto radši dříve než mě posvačí či takovou kůži chci u krbu... nebo hlavu nad krb Úsměv
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #82 kdy: Červen 29, 2009, 06:10:22 pm

haha neus husty:)  p.s. kty situaci tim padem pujde a sezere co chce a nemusi se nic rešit  sežral sem ho měl sem hlad když bude stížnost   a vytknout tomu co ... naopak něko uvidí medvěda  či jinou formu  hráče  hm (sním nepokecám) cejtím z toho hrozbu viz medvěd normalne apod sejmuto radši dříve než mě posvačí či takovou kůži chci u krbu... nebo hlavu nad krb Úsměv

Prvni je k zamyšleni,  když se chceš menit v krvilačni zvire, tak to tak zahrej... (už se na tebe všichni  tešime, berte vidle a pochodne, jde se ....)

K bodu 2  Vyplazuji jazyk

Tohle se mi stalo pred nedavnem...
Když potkam medveda v Krateru jak si prohliži vitriny a prodavači ho jen ignoruji (to Dannyho ženou z Horske už od bran, tušim by se už opravdu mel oholit  Škleb)
tak mu promasiruju zada a ukažu smer... (co nemusi nutne znamenat jeho konec (je to na nem))

Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #83 kdy: Červen 29, 2009, 07:06:35 pm

prodavaci zvirata ignoruji, protoze nemluvi
nemaji z neho strach, protoze to je zvire nejakeho hranicare co je nekde za rohem

promeny jsme hrali tak, ze postava ziskava telo nove podoby se vsemi jeho fyzickymi vlastnostmi (rychlost zvirete, odolnosti elementalu, ... , zvireci "hlasivky")
postave zustavaji jeji psychicke vlastnosti (moudrost a inteligence se nezmeni), povaha, pamet, ....
Zaznamenáno
Ondrasos
Mob
*
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
Odpověď #84 kdy: Červen 29, 2009, 07:49:13 pm

dany vidle ti moc platne nebudou:)

ad neus jak teda vyřešení toho presvědčení vipa (medvěd asi mluvení uzavřeno) ináč brzy dojde k tomu samému a bude 7stránkovej spam.. máme v plánu zase jít navch ted někdy...
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #85 kdy: Červen 29, 2009, 09:22:17 pm



Souhlasim.

Pokusil jsem se kdysi přeložit článek z wiki a dal jsem ho na k2wiki, ale na zbytek jsem se vyfláknul a je to nedotažený. Možná zítra, že se k tomu vrátím.
http://k2wiki.cagus.cz/index.php/P%C5%99esv%C4%9Bd%C4%8Den%C3%AD
Ano pouzivas cast toho co je napsano na  http://srd.d20.cz/index.php/SRD_d20_-_Popis, tak to tam ale dej cely a ne jen kousek.  A nebo to pretvor k obrazu svemu a pak to vydavej za tve pojeti presvedceni, pokud tu bude schvaleno necht se to pak stane oficielnim vyhlasenim presvedceni pro kandelabrii. Ono mnohe pojeti presvedceni se castecne lisi zdroj od zdroje i ve verzich DnD, proto by urcite nebylo na skodu rici zdali ten preklad vychazejici jiz z tebou zminené state ze stranek D20ky je tedy pro tento svet v poradku nebo nikoli.
Nwn jede podle zvlastni kombinace 2. 3. a mala cast 3,5 edice DnD takze muze dojit k nejasnostem snadno.
To jsem tatar?


Jo a k tomu PMku... to je právě jeho smysl, že je mezi měsíčníma elfama. Inspirated by Palpatine. Pod svícnem je největší tma.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #86 kdy: Červen 29, 2009, 09:24:01 pm

takovych stinu pod svickou asi bude vic Úsměv
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #87 kdy: Červen 29, 2009, 09:30:32 pm

Je to magicka promena ne ?

Není to magická proměna, nikdy nebyla, snad nebude a být nemá. Je to shapeshift. To co dělá druida/shiftera druidem/shifterem je shapeshift. Je to nemagická proměna, která je nezkouzlitelná. (Narozdíl od magických proměn, jako mají mágové.) Nemá to s magií nic společného. Je to jako když chameleon mění barvu.

Tady zadny vedecky studie naseho sveta neplati.
Takže tam třebas taky nemusí platit gravitace, že? Mrknutí

Když bych šel do důsledku tak někteří nemrtví by taky mluvit nemohli.
Bohužel ale v tomto světě a systému jsou nemrtví nemrtví díky magii a udržováni na živu magií. Osobně k tomu mam taky výhrady. Krom toho, že nemají plíce, tak taková spektra se mi nelíbí že mluví... bohužel, tohle je daný v DnD bez debaty.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #88 kdy: Červen 29, 2009, 10:37:18 pm

bohuzel... prodavaci se plati Úsměv
počkej počkej, kolik se platí prodavači u vitríny ve vlastním domě?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Snekoun
Host
Odpověď #89 kdy: Červen 29, 2009, 11:47:27 pm



Souhlasim.

Pokusil jsem se kdysi přeložit článek z wiki a dal jsem ho na k2wiki, ale na zbytek jsem se vyfláknul a je to nedotažený. Možná zítra, že se k tomu vrátím.
http://k2wiki.cagus.cz/index.php/P%C5%99esv%C4%9Bd%C4%8Den%C3%AD
Ano pouzivas cast toho co je napsano na  http://srd.d20.cz/index.php/SRD_d20_-_Popis, tak to tam ale dej cely a ne jen kousek.  A nebo to pretvor k obrazu svemu a pak to vydavej za tve pojeti presvedceni, pokud tu bude schvaleno necht se to pak stane oficielnim vyhlasenim presvedceni pro kandelabrii. Ono mnohe pojeti presvedceni se castecne lisi zdroj od zdroje i ve verzich DnD, proto by urcite nebylo na skodu rici zdali ten preklad vychazejici jiz z tebou zminené state ze stranek D20ky je tedy pro tento svet v poradku nebo nikoli.
Nwn jede podle zvlastni kombinace 2. 3. a mala cast 3,5 edice DnD takze muze dojit k nejasnostem snadno.
To jsem tatar?


Jo a k tomu PMku... to je právě jeho smysl, že je mezi měsíčníma elfama. Inspirated by Palpatine. Pod svícnem je největší tma.


upalit ! upalit ! ....
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS