Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 06:06:30 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Nechápu zabrání Timpánie  (Přečteno 3369 krát)
Bubo
Nováček

Příspěvků: 37


Zobrazit profil
kdy: Červen 24, 2009, 06:07:28 pm

Nemohl by mi někdo zasvěcený (a ne jen mě) vysvětlit děj zabrání Timpánie?
Asi 20 minut zasahovala první řadu obránců v jejich paláci kyselina. Poté se začaso křikem ozývat jak padaj budovy. Když začal tuším Mithardir odpočítávat, tak bylo jasný že myslím vážně spadnutí i paláce. Pak tedy beru že ti co byli uvnitř zemřeli. Ale nechápu z čeho vyplývá zabrání vsi, když mnozí se venku bránili. Sám vůdce armády zemřel jako první šípy jednoho z lučišníků (nevzpomenu si na jeho jméno).
Zaznamenáno

Celenfix Yanodelen
Arash
Host
Odpověď #1 kdy: Červen 24, 2009, 06:32:06 pm

Mým záměrem, ani záměrem druhého DM nebylo vám to SEBRAT.
Měli jste možnost bojovat, tak jako elfové, tak jako kráter ale neudělali jste to. Měli jste šanci ale nestáli jste o ní.
Pravidla, Milí Arashi, jsou dána už velice dlouho a jak kráter, tak horská se podle nich řídila.


PS.. TO že jste si po skončení QStu hráli dál s obranou města vůbec nesouvisí a nemělo by žádný efekt.
Ještě k tomuhle.
1) Pravidla jsou sice jasně daná ale chtěl bych to vidět.
2) Byl nahlášen nájezdový útok, nikoli dobývací - tohle alespon vyplývá z toho příspěvku v ic sekci - viz tohle:
Citace
// Jako následek jednání církve Asherah, dojde k boji v Timpánii. IC ohlášení proběhlo včera v podvečer v úterý v osm hodin proběhne boj.
Nebude se jednat o útok branami, půjde o útok portály. cílem jsou osoby a majetek osob, který byl či je spojený s asherah a to kdekoliv na ostrově, TENTOKRÁTE však v Timpánii.
3) To že nebojujeme jako dobří elfové, nebo jejich posluhovači Ashally není náš problém, takticky jsme zvolili místo s jedním v chodem a opevnili ho, nevím proč bychom měli jít do otevřené bitky.
Poslední změna: Červen 24, 2009, 06:34:04 pm od Arash Zaznamenáno
Bubo
Nováček

Příspěvků: 37


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Červen 24, 2009, 06:49:14 pm

1) Takže jestli tomu dobře rozumím, tak Kráter bojoval dobře s drobrou výhodou že na ně útočili jen přes jednu bránu, ale Timp špatně, protože naplánoval obranu v jednom místo místo toho aby bránil, oproti kráteru, 2 lokace.

2) Pokud to tedy nebyl dobývací, proč jeho původní vládci nemaj přístup k řízení vsi?

3) Nevím co to má společnýho s elfama. Jestli jsem si dobře všiml tak zas tolik elfů tam nebylo. Možná srovnatelně s lidmi, orky a trpaslíky. Představitel Timpánie byl pokud vím člověk.

4) V průběhu hry jsem nepochopil že quest zkončil. Pro mě ve výkřikách šedostýnky nebo mithardira nevyznělo nic o tom že by byl konec. Pokud pro ně zkončila akce zabidím těch co zbyli v paláci, pak děkuji za hru. Tím považuji akci jako jednoúčelovou. A nemluvím o tom že někdo kdo tvrdil že má druhou nejvyšší hodnost byl s námi venku.

5) Jste DM, útok na Kráter byl domluven nebo vymyšlen podle mého jednou osobou. Naplánováno bylo bránění i stažení se do shromaždiště (k čemuž ani nedošlo díky zmatkům a odhlášení hráčů). Až na pár hráčů nikdo nešel k druhé bráně a všichni čučeli na jednu, která už dlouho před začátkem (hádám 2 dny reál) byla zablokována zátarasy.
To jste se nemohli domluvit trošku jak to bude vypadat? Nejednalo se o dobývání hráči, ale o jakýsi děj i pro hráče. Veškeré akce velmi rychle a obsáhle popisujete do IC sekce (až se mi to nechce ani číst) a o tomhle téměř nic.
Poslední změna: Červen 24, 2009, 06:51:37 pm od Bubo Zaznamenáno

Celenfix Yanodelen
Amelor
Host
Odpověď #3 kdy: Červen 24, 2009, 07:23:24 pm

Dam jen par poznamek, nebudu se o tom hadat, vemte si z toho neco nebo ne, nejak zvlašt me to trapit nebude...

-dalo by se rict že jste meli dobre umysly to vam neberu.

-s protiutoke jsem počitali, že probehl nestandardne vitam (opravdu mi leze krkem ta rovnost za každou cenu)...ale taky myslim že se to mohlo pro nekoho jevit že jde spiš o nejake rabovani nebo neco v tom smyslu...taky jsem se ptal Elka jestli to bude protiutok nebo o co se vlastne jedna )

- a tu se už dostavame k tomu co tu už bylo spomenute, taky si myslim že by bylo lepši nekoho trochu zasvetit pred samotnou akci

-z meho pohledu, IC jsem bral s jistou rezervou
-za jiste jsem bral jen že nepujde o utok na branu...ale portaly
-lognu po praci, nejaka hra...neco se ješte naverbovalo..Elk mi rika že už to mame tady, jaky je plan? zabarikadujeme se v palaci...co jsem udelali...
-pak nam to ovšem padlo na hlavu...kdyby se nekomu sdelilo neco vic, nemusel to dopadnout pro mnohe sklamanim, i snaha DMs by nevyšla na zmar, stačilo jen trochu vic naznačit (ne každemu to tak mysli  Mrknutí a ne každy je jasnovidec  Škleb)...taky me ta akce moc nepobaila a nepotešila, nicmene ja nechci nikomu  nic vyčitat...
mužem si za to i sami (zaujali jsem IC postoj že lezt ven se nebude, že je to sebevražda a za tim jsem si stali, až do konce)

-hodlam hrat dal s tim co je...

-ješte možna sdelit nejake veci alespon ooc "veliteli" spolku,obrany, co pro nich tohle znamena  a tak dal, by fakt bodlo  Mrknutí hodne lidi se ptalo, co se vlastne stalo a jak to dopadlo Úsměv

-z toho bych zhrnul asi tohle:

-pro me/nas snad možna vic se informovat, dožadovat informaci Úsměv

-pro DMs:

1.Meli jste to hezky pripravene a všechno, jen mam pocit že to selhalo na te maličkosti, komunikaci...

2.Tohle tvrdim už delši dobu: Vstricneji, volneji, svobodneji...a nwm ješte jak...  Škleb


Poslední změna: Červen 24, 2009, 07:26:35 pm od Amelor Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #4 kdy: Červen 24, 2009, 07:41:38 pm

Já opravdu nechápu, jak si někdo může myslet, že při tak ničivým zemětřesení, který boří domy. Je někdo schopnej bojovat. A to ještě k tomu proti démonům.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Bubo
Nováček

Příspěvků: 37


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Červen 25, 2009, 06:47:54 pm

Já opravdu nechápu, jak si někdo může myslet, že při tak ničivým zemětřesení, který boří domy. Je někdo schopnej bojovat. A to ještě k tomu proti démonům.

Ale to je v pohodě, mě nevadí že se prohrálo. V podstatě se mě to ani netýkalo a neměl jsem tam zájmy. Spíš jsem si šel vyzkoušet postavu a zjistil že to stojí za prt.
Hlavně jsem nepochopil, stejně jako asi většina hráčů, že už byl konec questu a zajímá mě kdypak se tak stalo.

To jen pro případ abych to na nějakým dalším už poznal.  Kroutím očima
Zaznamenáno

Celenfix Yanodelen
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS