Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 01, 2024, 07:35:14 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 25
  Tisk  
Autor Téma: Řešení častého problému  (Přečteno 140251 krát)
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #120 kdy: Květen 15, 2011, 06:08:01 pm

Poklad u Beholderů, nikdy jsem tam nebyla.
V pokladu (4) lekvar železného žaludku a celé tři tisíce zlatých.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Amelor
Host
Odpověď #121 kdy: Květen 15, 2011, 06:16:10 pm

A sme doma  Úsměv
Zaznamenáno
Vlaakith
Nováček

Příspěvků: 33



Zobrazit profil
Odpověď #122 kdy: Květen 16, 2011, 09:01:55 am

Taky sem nad tím přemýšlela a napadlo mě pár věcí...

1) Upravit poklady ať padají jen užitečnosti tj,  léčivé lektvary, lektvary vlastností, invisky, atp. hůlky ressu, ohne...(doufám, že se všichni shodneme, že např. hůlky cáknutí kyseliny (3) jsou k ničemu, místo toho by bodlo třeba 1k zlata, nebo 20 vyleč kritické zranění...) a ať vetešník chodí častěji a vykupuje všechno, na cenu by mohl mít vliv odhad ceny. Nebo druhá možnost...

2) Z pokladů padají téměř výhradně peníze, tím se podpoří crafteři a penízky se budou hezky točit mezi všemi.

popřípadě pokud by se Neusovi chtělo zahrát si na metače, mohl by napsat skill například "hledaní pokladů" čím vyšší rank, tím vyšší poklad Úsměv ale to už jsou blbiny.
Zaznamenáno

Nain'a - Mladá, ale odhodlaná druidka. Členka budoucího Kandahárského Kruhu.
Pan Wries
Nováček

Příspěvků: 39


Zobrazit profil
Odpověď #123 kdy: Květen 16, 2011, 09:33:15 am

spis bud at nastane uprava typu:

1, Z pokladu nebude padat zadne zlato, jen veci, ovsem takove ktere postava vyuzije a odstupnovane podle narocnosti jako driv. Hral jsem tu asi pred dvoma rokama zlodeje s rapirem na obratnost a dostal jsem se az na lvl 22, ale ty poklady proste byly fakt krasne nascriptovane, kdyz padla zbran, byl to rapir, casto zajimave kousky, to same s oblecenim... vetsinou k obratnosti, nebo odolnosti atd, to opravdu poklad byl poklad

2, V pokladu budou jen penize, ke vsem nynejsim formulim kde se pocita s absolutni hodnotou zlata se pridaji dva znaky, a sice *5. Tim se zvysi penize v obehu (respektive se teprve zacne objevovat obeh, takhle skonci vsechny penize nenavratne u mistra a postava nema nic) a objevi se treba i nejaci remeslnici, nejaky obchod, postavy nebudou vandraci a lidi se budou vic bavit.

3, Nechat vse jak to je ted, jedina zmena bude ze mistr za nauceni urovne pri dosazeni poctu zkusenosti expenim jiz nebude chtit penize. Efekt to bude mit priblizne stejny jako uprava druha.

Uprava 2 a 3 je dle meho otazka max na pul hodky prace, ta prvni bude asi narocnejsi, nebo take nemusi, zalezi jestli mas zazalohovane stare scripty a muzes veci jednoduse nahrazovat, kazdopadne PROSIM, necht probehne nejaka zmena  Pláč
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #124 kdy: Květen 16, 2011, 09:33:55 am

No ten skill zvysujuci poklady by mohol kludne byt ten co sa pouziva na odhadovanie cien. Smích
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #125 kdy: Květen 16, 2011, 10:49:41 am

Tím, že si hráči doplňují výbavu v pokladech, je v systému s kraftem, něco hodně špatně v nastavení. Poklad má být vždy vyjímečný, proto se jmenuje poklad.

První změna: napsat na bedny s pokladem "SKLAD - VŠE ZDARMA". Tím se vyřeší stížnosti na obsah pokladů.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #126 kdy: Květen 16, 2011, 12:40:30 pm

Tím, že si hráči doplňují výbavu v pokladech, je v systému s kraftem, něco hodně špatně v nastavení. Poklad má být vždy vyjímečný, proto se jmenuje poklad.

První změna: napsat na bedny s pokladem "SKLAD - VŠE ZDARMA". Tím se vyřeší stížnosti na obsah pokladů.


Naprosto souhlasim Úsměv Ale i se mi líbilo co napsala Vlaakith ten druhý bod
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Pan Wries
Nováček

Příspěvků: 39


Zobrazit profil
Odpověď #127 kdy: Květen 16, 2011, 02:27:57 pm

Tím, že si hráči doplňují výbavu v pokladech, je v systému s kraftem, něco hodně špatně v nastavení. Poklad má být vždy vyjímečný, proto se jmenuje poklad.

První změna: napsat na bedny s pokladem "SKLAD - VŠE ZDARMA". Tím se vyřeší stížnosti na obsah pokladů.


kdyz nejsou penize, neni ekonomika, neni ani craft, neni ani vybava sehnatelna
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #128 kdy: Květen 16, 2011, 03:35:16 pm

jen info
postavy maji ted ve hre 2x tolik penez nez potrebuji na svuj pristi lvl
takze penez je myslim dost
"problem" muze byt v tom, ze "slabsi" kusy budou mit penez vzdy nedostatek
jak by meli vsichni vsechno, tak ekonomika nefunguje
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #129 kdy: Květen 16, 2011, 04:31:49 pm

jen info
postavy maji ted ve hre 2x tolik penez nez potrebuji na svuj pristi lvl
takze penez je myslim dost
"problem" muze byt v tom, ze "slabsi" kusy budou mit penez vzdy nedostatek
jak by meli vsichni vsechno, tak ekonomika nefunguje

Můžeš být konkrétnější a vyřadit postavy z podtemna?
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Orbi
Host
Odpověď #130 kdy: Květen 16, 2011, 04:58:34 pm

Ja mam postavy dve. Prva nevie co s peniazmi /mala 70k, teraz uz len 50k/ a druha je rada ze ma aspon na zakladnu vybavu.

PS: Na natazeni rudy sa da stale zarobit 100k - 200k.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #131 kdy: Květen 16, 2011, 05:09:45 pm

PS: Na natazeni rudy sa da stale zarobit 100k - 200k.

Pokial si tazil odzaciatku a mas skill, minimalne na magnetit, zlato...

Ja chapem iste vyvazenie a spomalenie hry ale je smutne ze miesto toho aby som si odpocinul a zahral sa musim s druidom honit za zlatom aby sa mohol stat zkusenejšim a mudrejšim.
(Cloveka to nuti premyšlat preco a naco to vlastne robi)

Zrejme vskutku ucinne odcerpavanie zlata z obehu, bohuzial v celkom slušnom počte pripadov dost neštastne.
Myslim že lepšie by bylo znižit platby a skombinovat to s inym sposobom.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #132 kdy: Květen 16, 2011, 05:29:05 pm

Pisu z mobilu, takze zadne podrobnosti z hlavy nedam...
Co si pamatuji, tak treba Amy ma postavu, ktera si kupuje lvl dost casto i se zkusenostmi.
Je schopna si za jeden den "sehnat" i nekolik 10-tek tisic zl a hned je tratit... Treba by mohla poradit.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #133 kdy: Květen 16, 2011, 06:52:08 pm

Predpokladam ze "tam dolu" su ceny vykupu nezavisle na povrchu a ze ide o predaj rudy,kovu.
Pletu se?
Zaznamenáno
Patejl
Nováček

Příspěvků: 33



Zobrazit profil
Odpověď #134 kdy: Květen 16, 2011, 07:06:51 pm

Hraju nahore a ekonomika je opravdu nulova. Stale.

1. Z pohledu hrace - dobrodruha : Jsem rad, ze nasyslim na level  neco malo mi zustane na craft. Nedokazu si predstavit, ze bych si musel kupovat veci. Diky bohu mam monka  vetsinu vybavy jsem schopen si usit. Poklady jsou z 90% prazdne, nebo bezcenne. nasel jsem si svuj rytmus jak vydelavat, ale je to opravdu tak na ten level.

2. Z pohledu hrace - craftera:  Prodal jsem zatim cca, 3 deky a opravil nejakou tu vetes. A to delam (3) veci. NEni kdo by kupoval...tedy oni by zajemci byli..ale nikdo nema penize :-)



Zaznamenáno
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 25
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS