Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 01, 2024, 08:46:48 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 25
  Tisk  
Autor Téma: Řešení častého problému  (Přečteno 140257 krát)
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #105 kdy: Březen 27, 2011, 11:12:23 pm

budu to muset popsat eletrikari az to tu bude doladovat...
netusim cim by to mohlo byt, tak velky prikon ta zehlicka snad nema
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #106 kdy: Květen 15, 2011, 12:47:04 pm

Jak už mnozí víte,poklady jsou upravené. Nejspíš i omezené a co se týče dynamiky,o tom se nedá ani mluvit.
Jak může postava nacházet poklady vybrané/prázdné když je ještě ani jednou nevybrala?
Jak může najít čtveřice postav v 3kovém pokladu jen hůlky,lektvary?!
Jak je myšlena pointa pokladu,když v něm skoro nic není?
Kdo se pak má uživit,za co si koupíme levely? Za prachy vydělané řemeslem? Jo,jasně.
Nebo za peníze, které dostaneme za sběr,když tam jsou ceny takové že to už si radši řekneme to nemá smysl?
Nač jsou tu vlastně poklady?

Tady je screen,toho co jsme dnes jako skupina našli.
8 hůlek,který jsou beztak k ničemu,pár lektvarů a jedna zbroj. Awesome

Zaznamenáno

Pan Wries
Nováček

Příspěvků: 39


Zobrazit profil
Odpověď #107 kdy: Květen 15, 2011, 12:51:09 pm

a to je jeste potreba vybrat tak 6 pokladu aby postava mela dost penez na zvyseni si urovne Úsměv
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #108 kdy: Květen 15, 2011, 12:58:14 pm

dobre je si to vyberanie pokladov kombinovat s ukolmi

ps: poklady sa dynamicky menia, cize sa neda dopredu povedat, ktory je trojkovy ... pokial ste obehli poklady, ktore obieha kazdy uz od spustenia servera, tak to mohli byt tak maximalne jednotkove poklady, pripadne jeden dvojkovy
Poslední změna: Květen 15, 2011, 01:05:45 pm od Orbi Zaznamenáno
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #109 kdy: Květen 15, 2011, 01:09:18 pm

Někteří se občas v životě honíme, aby byli peníze na to či ono a i třeba, aby jsme si sedli k fantasy hře a mohli u ní odpočívat.
Nicméně ejhle, jsme u hry a zase se honíme, aby jsme si mohl vůbec koupit další úroveň o nějakých věcech raději ani nemluvím.
Co je to za zábavu, když postava projde 6 pokladových míst a 5 je prázdných, nikdo ve hře a ani na jednom místě ještě nebyla?
Navíc proč se změnilo o proti dřívější době, že předměty vypadávají velmi málo a navíc pro postavu neužitečné věci?

Další dotazy mi Hatchyrr vzala přímo z jazyka..

Kde je nějaká myšlenka odlehčené zábavy, která by člověka k ničemu nenutila?

(Dotaz je na Neuse.)
Zaznamenáno

Sid
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #110 kdy: Květen 15, 2011, 01:47:00 pm

Musim uznat ,že otázky co se pokladů týče je mi z toho do breku... kde jsou ty doby, kdy v oběhu na začátku spuštění K2 peníze nebyly a v 1 kovém pokladu se dalo najít 40 tisíc, ovšem tady je to ted částka rovnou smyšlená... pak když peníze v oběhu byly a bylo to v rozvnováze bylo v 1 kovém pokladu cca 2-4 tisíce pokud si to dobře pamatuju (a nějaký item, pak hulky a lektvary) ale dneska když se horko těžko dobijeme k pokladu 4 kové kvality a najdeme tam 1000 zlatých hulku k ničemu a bez itemu, tak sem si většinou říkal, proč sem tam vlastně chodil když sem si opotřeboval věci a prakticky mám peníze tak na jejich opravu... a když zavzpomínám tak u orků což je, nebo byl také 4 kový poklad se v 1 člověku dalo nalézt okolo 10 tisíc možná i krapet víc... ale to je minulost. Jinak co mi připadá také smutné, že dřív byly v pokladech knížky, a ted když sem s čarodějem chodil pouze po pokladech a od 1 lvlu až do svého 19lvlu jsem nenašel jedinou knihu s kouzlem, tak mi to připadá taky smutné.

Toto nemá být nějaké stěžování, jen opravdový příklad toho jak je to ted v nerovnováze, a prakticky chodit tam kde není poklad se ani nevyplatí, teda ted už se nevyplatí chodit ani na poklad, podle toho co jsem viděl na screenu (a musím uznat že s tím mám také zkušenost)...

Taková otázka k zamyšlení: Mají poklady na K2 hodnotu pokladu? Dají se to počítat jako poklad?
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Orbi
Host
Odpověď #111 kdy: Květen 15, 2011, 01:52:17 pm

Ku epickým knižkám: v pokladoch stále sú, ale sú vzácnejšie. Jedna moja postava má ohromné ničení /tusím/, jednu som videl tiež predávať na fóre a určite sa nájde ešte pár ďalších kníh.
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #112 kdy: Květen 15, 2011, 02:10:45 pm

Celý system na K2 je omezující,z čeho tady zavání zábava?

Poklady stojí za starou bačkoru. Nemůžeme si zaplatit levely,nemůžeme si koupit věci.
Budiž tma,pač tu budou chodit nahaté postavy.
Sběr se nevyplatí,akorát zbytečně vyhozené peníze.

Všechno je tu tak upravené k tomu aby to nepřinášelo zábavu.
Zaznamenáno

GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #113 kdy: Květen 15, 2011, 02:33:48 pm

Celý system na K2 je omezující,z čeho tady zavání zábava?

Poklady stojí za starou bačkoru. Nemůžeme si zaplatit levely,nemůžeme si koupit věci.
Budiž tma,pač tu budou chodit nahaté postavy.
Sběr se nevyplatí,akorát zbytečně vyhozené peníze.

Všechno je tu tak upravené k tomu aby to nepřinášelo zábavu.


Bohužel je to tak... momentálně je to slabé :-/ kdyby se alespon u toho překupníka po restartu upravovaly ty ceny to by mělo smysl ale takhle..
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
miking
Nováček

Příspěvků: 8


Zobrazit profil
Odpověď #114 kdy: Květen 15, 2011, 03:12:47 pm

Ježiši a kam na ty poklady chodíte? Ja jsem chtěl spíše napsat, proč je to tu tak lehké a je v pokladech tolik penez.
V pohodě nazbírám 10k za den ale nevim co s nima...
Spíš se divím, že jdou všechny poklady vybrat v neviditelnosti. to nechápu proč tu tak je. Otevřu truhlu mam byt vidět.
Potom to hráče vůbec nenutí spolupracovat. Brnění a zbraně bych taky z lotu vyházel. No co tu je pak kraft.
Par lektvarů a to ještě vzácně sem tam hulku a vic nic.
Zaznamenáno

El'Dare - Adeptka na kněžku
Hiearchie drowské společnosti  - http://kandelabrie.dyndns.org/chat/index.php?topic=6180.0
Pan Wries
Nováček

Příspěvků: 39


Zobrazit profil
Odpověď #115 kdy: Květen 15, 2011, 04:24:32 pm

ja ze 7 pokladu nasbiram taktak 3 tisice a to jeste co 2 dny to obchazim protoze jinak tam neni nic (nekde neni nic vubec nikdy), a kdyz jsou postavy okolo lvl 10 a 11 tak moc moznosti kam chodit nemaji, proste neni moznost si ani poradne vydelat na uroven, natoz na nejakou vybavu, jsem lvl 10 a vetsinu penez na lvl jsem dostal, jinak bych byl asi jeste 5, beham s vybavou kterou jsem si koupil na lvl 1 na trizsti (brneni a zbran), jinak nemam nic, krom bizuterie ktera celkem dava +4 k vlastnotme, kterou jsem dostal, jink bych si ji nemohl nidky dovolit. pritok penez zadny, odtok priserny, kdyby tu alespon padali penize z monster.... (ze tri skupinek 20 zlatych za padani penez nepovazuju)

postava musi byt socka a zebrat od ostatnich aby si vubec klikla uroven kterou horkotezko naexpila s vecma (0) Úsměv jinak souhlasim s tim co napsal Sideric a Hatchyrr, apeluji proto na vedeni aby s tim neco udelalo, vsak co je ucelem? Aby se lidi odreagovali a bavili a nebo byli frustrovani spatne nastavenym systemem na kazdem kroku? Sacilo by pritom tak malo ke zmene....
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #116 kdy: Květen 15, 2011, 05:36:26 pm

Pokud jdeo prachy je to hodne o tom kolik vas jde, jak jsem psal tady je to o skupinkach, solo šanci nemate.
Pokud jde o veci, knižky bych ješte bral, je to vzacnost, ale ten zbytek je k zaplakani.
Když už ne penize tak chci v poklade najit aspon hezkou vec a ne harampadi jakobych vykrad prvni kram/bazar co mi padne do oka.

Navrh:

Upravit + Veci ktere nevyužiju nebo neposunu dal, by mela vykupovat NPC, podle kvality (0,1,2,3,4,5) a aspon podle počtu zdobeni/vylepšeni a snad za socket priplatit neco extra.
Poslední změna: Květen 15, 2011, 05:48:12 pm od Amelor Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #117 kdy: Květen 15, 2011, 05:52:36 pm

NPC Vetesnik vykupuje pokladove veci.
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #118 kdy: Květen 15, 2011, 06:03:11 pm

NPC Vetesnik vykupuje pokladove veci.
Nemam zkušenost.  Úsměv
Jde i o hulky a lektvary ktere jsou tam v drvive vetšine pripadu?
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #119 kdy: Květen 15, 2011, 06:05:27 pm

Myslim ze len zbrane a oblecenie.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 25
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS