Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 09:04:34 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: Bratrstvo trpaslíků a gnómů  (Přečteno 8966 krát)
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
kdy: Červen 12, 2009, 11:42:02 am

Bjorni svolává radu všech členů Bratrstva.
Je potřeba dohodnout se na dalších postupech a rozdělit hodnosti.
//Je nás zatím jen pět tak se můžem celkem reálně i sejít a trochu zaRPit. Navrhuji dnešek v 18:00.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #1 kdy: Červenec 08, 2009, 12:28:08 pm

Bjorniho zápis:

U rozkroku Ithil a JEHO neznámého jména !!
Po včerejších událostech jsem se rozhodl udělat si poznámku.

           O výpravě na draka se rozkřiklo víc než bych si přál. Přes vysokou účast si žel musím postěžovat na málo členů Bratrstva, kteří se jí zůčastnili. Byl jsem to já, Vendelín a Smil. Krom nás jsem ještě oslovil Amy jako medika, Dannyho a pak zejména Taruna a ještě jistého Peliena Kleye, protože  každý gnóm či trpaslík je mezi námi vítán. S Dannym přišli další dva a pak ještě Armin s Atlasem, kteří se o výpravě dozvěděli pravděpodobně od Zeuse, který si někde v hospodě pustil hubu na špacír.
          Nu, řekl jsem si, že alespoň máme jistotu, že draka porazíme. Skutečnost byla taková, že chudák drak nestačil vyvalit bulvy co že se to na něj žene a brzo podlehl přesile. Vzhledem k tomu, že nijak po celou dobu neohrožoval obyvatele Kandelabrie, tak si možná zasloužil férovější souboj. Dračí poklad byl ovšem náš !!  Potud bylo vše v pořádku.

          Problémy nastali při rozdělování pokladu v táboře. Prvním nebyl ovšem poklad samotný, ale jakési obvinění Armina, který začal Vendelínovi vyhrožovat upálením. Čert aby ty fanatiky z horské odnesl do očistce, nikdo nebude mím lidem vyhrožovat upálením !!  Tím vzplanulo nepřátelství, které vyvrcholilo při rozdělování pokladu mezi Atlasem a Vendelínem. Atlas si přisvojil prakticky bezcené hůlky o který měl ovšem Vendelín zájem. Po útoku na Vendu  muselo zasáhnout moje kladivo. V nastávajícím zmatku pak ovšem zmizelo Atlasovo bezvládně ležící tělo. Hodnak a Armin pak obviňovali Vendelína z toho, že tělo odnesl on. Do sporu se připojila jakási měsíční elfka a hrozila vyšetřováním legií světla, a že prý na to má právo i na uzemí Kráteru. Blablabla...,  na to se budu muset optat někoho z rodu El Ashaly.  V tu chvíli se mi však už ježili všechny vousy a měl jsem co dělat, odolat nutnosti dostat trochu toho světla do její hlavy. Byla to ovšem žena, tak jsem byl mírný.
         To, že Vendelín zřejmě tělo opravdu odnesl jsem tušil také. Však jsem se ho samozřejmě zastal, konec konců měl právo vyřídit si s Atlasem účty po svém.   

         Tato událost tak zhoršila vztahy s elfi z horské a zejm. s řádem včenýho ohně. Vztahy s řádem se za poslední dobu sice díky Zeusovi a Arminovi pohli k lepšímu, ale to  teď zřejmě přišlo vniveč. No stejně nemělo smysl přešlapovat na místě, lepší když jsou nepřátelé jasně viditelní.  Horská trpaslíkům !!!
Poslední změna: Červenec 08, 2009, 12:51:18 pm od Erunamo Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #2 kdy: Červenec 09, 2009, 09:22:44 am

Bjorniho dodatek:

              Možná tomu chtěl sám Thorek, možná to byla souhra náhod. Uběhlo pár dní od výpravy na Draka a konfliktu v táboře a opět jsem se setkal s Atlantem a Hodnakem. Tentokrát nedošlo ovšem k žádným nesmyslným obviněním a ke konfliktu. Atlant dával dohromady skupinu dobrodruhů, kteří měli zvrátit právě probíhající útok na trpasličí usedlost. Byl jsem osloven jestli se nepřidám k výpravě. To se ví, že pomoc bratrům trpaslíkům jsem nemohl odmítnout. Naše zbraně tak bojovali společně proti orkům. A úspěšně.

              Nevím jaký zavěr z toho vyvodit, snad jen ten, že pokaždý při setkání s nimi nemusím hned sahat k rukojeti mého kladiva. Upalování členů Brtatrstva si snad prozatím rozmysleli. Obezřetnost je však na místě.   
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #3 kdy: Červenec 20, 2009, 06:20:53 pm

Bjorniho poznámka:

       Po výpravě do Chmelínkova s rodem El Ashaly jsem se rozhodl plně podpořit jejich usílí v boji proti Acronům. Viděl jsem podmínky a způsob zacházení s místními obyvateli.
      Je potřeba převzít otěže v boji proti Acronům od Měsičních elfů, kteří uspokojení sedí v Horské vsi a honí se za přízraky. Je potřeba ukázat, že je zde i jiná síla, která může čelit Acronským okupantům. Vyženem ty psy!! Smrt Acronskému císaři!!

     Bude nutné přesvědčit všechny ostatní v Bratrstvu o správnosti podpořit rod El Ashaly. Potřebujem ke svým cílům silné spojence.
Horská gnómům a trpaslíkům!
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4 kdy: Červenec 28, 2009, 05:15:01 pm

Na nastenke v sidle Bratstva je naskrabany odkaz:

Čaute braši ha brašky. Vyjednau som docela zajímavé vobchodné dohodý vo dolovani zlata. Tymto by sem rad urobil schódzu hať vam povim podrobnosťe. Najlepšié čim skorej, páč sa jedná vo zlato ! Očekávam hojný počet.

*na vzkazu je naškrábán dnešní a zítrejsi datum o 21:00hod*
Zaznamenáno

aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5 kdy: Srpen 04, 2009, 09:23:12 pm

*Venda posledne dni makal jako srobik pre Bratstvo a nemal cas sa ani len umyt... Po niekolkych dnoch sa konecne zislo viac clenov bratstva dokopy a spolu makali na vylepsovani podmienok v utulnom dome na okraji krateru... Z nicoho nic sa v tieni objavil Vendov uhlavny nepriatel, ktory povyseneckym tonom v hlase zacal Vendu obvinovat z nejakej vrazdy. Venda sa samozrejme nedal odbit a dozadoval sa vysvetlenia o co ide... Jedine co dostal tak bola ironicka odpoved a navyse utok palicou priamo do hlavy ! Utok na gnómskeho náčelníka bratstva vo spolkovom dome zostal absolutne nepovsimnuty od trpaslicieho nacelnika bratrstva, ba co viac este sa obchodovalo vo velkom aj po tomto incidente. Venda samozrejme nelenil a opatoval utok po utocnikovi. Kedze bol unaveny po celodennom noseni skrin a vymyslani planov bratrstva, tak si musel nachvilku zdriemnut a hned potom sa vydal prenasledovat utocnika. Dalsiu ranu dostal Venda ked videl ako Bjorni pred Kraterom s utocnikom znova o niecom vyjednava a navyse ho podporoval v uteku. Venda s jeho kratkymi nohami nemal sancu a tak sa cely namosureny vratil spat do domu bratrstva. Take sklamanie a hnev naraz neuniesol, kopal vsade naokolo, od nervov roztrhal spolkovu knizku a hodil ju po Bjornim. Zrejmejsie to uz byt ani nemohlo. Vendu podrazil trpaslik, o ktorom si myslel, ze je jeho priatel, ba dokonca by aj do samotnych pekiel isiel koli nemu. Zroneny a sklamany sa uchylil do miestnej krcmy, kde chcel zapit svoj zial ... Ako by toho nebolo dost pre dnesny den, tak prisla strazna eskorta s putamy a Vendu zatkli bez udania dovodu. Venda kysne v cele, kde si ho nik nevsima, pomaly chradne a umiera v nom vsetko ludske...*
Zaznamenáno

Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #6 kdy: Srpen 04, 2009, 11:41:36 pm

Bjorniho zápis:

      Byl to zlý den. Moc špatný pro Bratrstvo. Neměl jsem vůbec obchodovat s tím arogatním fanatickým Atlantem! Žel se setkal v předsínce našeho sídla s Vendelínem. Zatím co jsem šel pro zboží,  Atlant začal Vendu opět nesmyslně obviňovat. Když jsem se vrátil, tak než jsem se stačil rozkoukat, začali kolem mě létat magický střeli nejrůznějších barev. Atlant pak utekl ven. V rychlosti jsem pomohl Vendovi, který se nemohl hýbat a dal ho trochu do kupi.
      Nechtěl jsem, aby na území Kráteru došlo k zabíjení. Vyšel jsem ven, vyhledal Atlanta a vyprovodil zpět za bránu Kráteru, která byla v noci zamčená. V podstatě jsem ho vlastně vyhodil. Venda pak ve vzteku roztrhal knihu Bratrstva, s tím, že jsem ho zradil a pomohl Atlantovi utéct. Nemohu ale přeci každýmu s kým se on nepohodne rozbít hlavu!
      Později Vendelína zatkla kráterská stráž. I přes to, že roztrhal knihu spolku, jsem si promluvil s Amy a vypadá to, že se z toho prozatím dostane. Možná to je však to poslední co jsem pro něj udělal. Svým chováním vrhá špatné světlo na spolek a ohrožuje tak jeho zájmy a členy.

     Vím o Vendově touze po hledání nesmtelnosti, můj vliv na něj ho vždy zatím dokázal usměrnit. Všiml jsem si však, že se teď často vídá s nějakým elfem. Mám takový pocit, že on je tou příčinou podívného a zlého chování Vendy v poslední době. Dám si na toho kouzelnickýho ušatce pozor.
Poslední změna: Srpen 05, 2009, 12:01:47 am od Erunamo Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Srpen 07, 2009, 12:09:24 pm

Jak sa zdá vobtíže nemajó konec. Nejací samozvaní sódci si dělajó zálusk na Kráterské území. Pré, že rozhodl lid. No mňa hani Kasůra sa nikdo neptál tak enem důfám, že se berzo potkám s Bjornim ha dáme řeč, bo toto je nějaké čudo judo. Nevím, nevím zda by sa mi v Kráteru nepřestálo líbit hůplně, kdyby tu měl právo prosazovat nejaké šíbnuté paladin či inší vosoba ha zatahóvali sem móresy z okupovanej Horskej vsi. Už tak dost že só všude enem stromy a porádnej kameň je na míle daléko. Ešče todleto ha byl bych na vážkách.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Srpen 12, 2009, 10:43:35 am

Dlůho sme čekát nemušeli ha už sa neco děje. Než sa k temu cancu, so mu poudajó zatykač na Vencu, vyjádřím muším nejprve mlůvit s Bjornim. Je na čase dohodnót sa na velkým spolkovým zasedáním. Je pravdó, že sa Venca v poslední době chóval divno, hale je jeden z nás a rozhodně ho nebudó sódit nejací samozvaní bězvěrci, pré z vůle lidu.  Takovém vejlupků, u Thoreka, bych nejradějác nakopál zadnicu ešiva nás nezačnó brát vážně. Ešivá má nekdo právo sůdit jedneho z nás tak sme to zasejc mi ha ne nějací dluzí so navíc pečó s vokupantama v naší Horskej vsi. *poslední slova jsou ve spolkové knize napsána bez lehkosti jako by pisatel začínal zuřit*
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Srpen 13, 2009, 06:25:34 am

*v knuize bratrsva je další zápis runovým písmem provedený školenou rukou*
Nejní to vobec dobrý, po Vencovi dó všeci ha mám takvý vobavy, že jak ho chytnó moc sa ho vyptávat nebudó. Mušíme ho najít pervní ináč sa nikdy nedovím co sa vobec přihódílo a kde u Thoreka leží pravda. Muším sa neprodléně sejít s Bjornim a počítám, že by sme měli jít na návščevu za paní Žumpy. Je to hodná ha módrá baba třeba bude čut jak z tejhle šlamastiky kolem Venci. Nejlepčéší by bylo, kdyby sa Venca sám domů vrátil a přestál trucovat. Kladiva našeho pána ho dokážó vochránit ha snáď by sme sa potem dozvěděli která huhodila ha jak sa ktemu postávit. Podle práva ha né zvůle fanatiků. F.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Srpen 17, 2009, 01:49:07 pm

*nová strana začíná nadpisem*
Vochmelkov ha hobití perťata, haneb jak sa pomstít těm v Horskej a bejt za dobráka.

Tož je to necelé den božského počítání časoměřičů so sme sa s panem "Be" ha Kasůrem vydali k Vochmelkovu. Eši se nám to povéde tak zasadíme vokupantům pěknó perdu tak kde to nejvíc bólí, ha to do sebevědomí. Ha so víc ešče provedeme těm filutům v naši Horskej pěknó lumpárnu. *písmo je rpztřesené pravděpodobně od toho jak se pisatel smál*
Tak jak sme sa už na tej prácičce domlůvili s Bjornim, Kasůrem ha panem "Be" Bjorni huž shání potřebné matriál na výdřevu, haby nám ta štóla nepadla na lebeně, pan "Be" sežáne potřebný nástroke ha já budu mušet vybrosit ha probudit k životu velký množství run zprůhlednění haby se nám to podařílo.

Nejlepčéší by bylo sa dneštního večíra po šestej hodině božského počítání časoměřičů sejít ha domlůvit sa jak sa daří sehnát vše potřebné ha popřípadě si pomoct, taky sa mušíme dohůkat kdy na tu robotu vyrazíme. Jedna věc je to dóbro promyslet ha nachystát, hale dlůho čekat taky nemožeme. Ty hobití perťata tam nésó na prázninách a počítám se jim tam lůbí čím dál meněj.

Nu snad sa hukáže aj Bjorni ha budem vědět jak dó přípravy, pokud by bylo třeba tož možu taky popadnót sochor a vyrázit do lesa. Pan "Be" nás zapřísahl haby sa nic nedostálo do nepovolanýho ucha a hlavně nic vo ňom, ha tak to haji zvostane.

No huvidí sa, jak to dóbro dopadne tak to bude řádná řachanda, huž vidím jak po Horskej pobíhá spósta hobitích prťat a probírá tem pantátům kapci. *opět je písmo roztřesené, nejspíše opět od smíchu pisatele*
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Srpen 24, 2009, 07:30:37 am

*v kronice bratrstva je napsám vzkaz*

Bjorni, ešivá se hukážeš v domě za našej nepřítomnosti nehaj nám halespoň vzkaz. Máme vo tebe strách bo tak dlůho na vobchůzce ešče hani jeden z nás nebýl. Děje se tu moc věcí co sa muší probrát ha my potřebujeme tvoju módrost ha vedení. Pan "Be" je pln vočekávání, černá lady Amy pro nás má nabídku, Venca je kdoví kde ha buď trucuje ha skovává sa před vostatníma ha nebo je opravdu ve spárech temnoty. Vod sůdu ha vodchodu knihovníku z Krátera je cejtit ve vzduchu neklíd, nejní to dobrý ha tak vočékáváme terpělivě tvoj návrat.

*dva podpisy Kasur a Fidelgar*
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #12 kdy: Srpen 24, 2009, 05:21:06 pm

Bjorni mu nedal spát osud Vendy a rozhodl se ho hledat. Prolezl les křížem krážem a obrátil snad každej kámen. Nikde ani stopy. Však stalo se něco, tedy muselo stát. Těžko říct zda to bylo únavou, nějakým pádem nebo ho napadla divá zvěř. Probudil se u oltáře hluboko v lese, celý potrhaný a špinavý od zaschlé krve. Když došel domů přečetl si dopis o Kasura a Fidelgara. Plácl se do čela, "zapoměl jsem nato jako na smrt" zamumlal. Co se ale stalo v tom lese, jak dlouho ležel u oltáře? 
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Srpen 27, 2009, 06:25:19 am

To sa ti vopeření poščáci pěkno nalítali, hale všecko je domluvené. Prácička ve Vochmelkově přinde na řadu poslední den krátkého voběhu večerom božského počítání časoměřičů. Čera sem bafnůl na vašnostu "Be" ha důmal, že bude řádná řachanda, hale byl nějaké mimo sebe, enem sa voptál ešivá je šecko nachystaný ha nejaké skleslé vodešel. Neco sa mi na ňom nezdálo, hale so sa dá dělat. Krafat se mnou najisto nechcél. Mušíme naň ho při tej práci dohlídnót, hany sa nestala nejaká nepředloženost.

Ešče som včera potkál takovýho malýho vašnostu s šátkem přes ciferník ha kůpil vod ňoho pár fajnově vonících hůlek. Pré to sou majáky co navádí skorem mrtvé zpět do života. No nechál sem je v šuflíku ve spolkovým domě, snad je nikdo nebude potřebovat, hale Thorek si nekdy zahrává aj s našema vosudama. Myslím že každé z nás by si měl, teda až na plechovicu Kasůra, jednu dat do batůžku, keby sa stalo neco zlýho.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Září 03, 2009, 03:22:08 pm

Povedlo sa, všecko sa nakónec podařilo. Nebyla to taková řachanda jak by sa zdálo a nebejt připravenosti pana "Be" ašivá by sme teď prďánkovali do hlíny nebo měli upsané duše temu Acronskému ďáblu co mu říkajó vícekrál. Dostát sa do mís vhodných pro kopání nebylo až tak těžký, po cestě sme načapali enem dva Acroňany tak říkajíc s gaťatama na půl žerdi. Drobátko sem si pohrál s časovým tokem a než přišli k sobě měli voba pouta a róbíky v pusách. Vodtáhli sme je do Vochmelkovských sklepů a tam *kapka je v místě kde pisatel do kronyky zastavil brk a asi přemýšlel* se stalo neco co bych nečekal. Mistr "Be" je podřízl jak husy k vobědu, děsná podívaná a po pravdě se mi to vůbec nelíbilo a málem sem sa z teho poblíl. No pak už to šecko šlo jak po másle, natahali sme věe porřebné je skale, porazili vola a pustíli se do kopání. Luna nebýla ešče ani v půli putování a narazili jsme na stěny chodeb pod mlejnem. Stráže sme vodstraníli rychle, ale jak sme vyšli do patra bylo zle, buď sme nekoho přehlídli nebo na nás čekáli. Vícekrál je, jak sem zjistil pozdě schopné magikus a vyhužíl teho že sem nebýl připravené, no nebudu to natahóval, za pár minůt sme byli všeci aj s panem Marcusem co nám šel na pomóc v magickej mříži a zpovídali se temu pošahanci vícekrálovi. Nejhoršéší je, že v něčem měl velkó pravdu Horská patřím trpaslíkům tak to bylo a Thorek dá to tak aj bude ha co víc, byl vochotnej postavit se za trpaličí věc a zarůčit svrchovanó správu v Horskej trpaslíkům. Stačílo enem upsat sa Acronským. No pravda drobátko mě to lákalo né že ne. Naščestí nám dal čas na rozmyšlenó a pan "Be" přišel s plánem jak vzít roha aj s hobitíma prďolama vo který sme sa už staráli, celkem jich bylo dvanáct, řvali jak by jich bylo dvacét a smrděli jak by to bylo padesát terpasličích děcek. Za pomoci kyséliny pak pan "Be" a Marcus naleptali mříže, to byl náš čas, kvapíkem sme vzali dráhu, skovali se pomocí run průhlednosti ha za pár minůt už zasejc blódili, aj s tema řvavejma huzlíčkama, v bažinách. No vše sa v dobré vobrátilo a skorem všeci sme došli až k tej, která všecko todle dohůkala. Velevážená paní Amy pak převzála ty malý hobití smraďochy pod svoje ochranný křídla, jak sa povídá. Ha hodná slečna Zanka slůbila, že požádá řád haby sa prcků hujal. Pervně celi aby sme sa vo ně postaráli, hale pak naználi, že terpasličí výchova je dobrá tak leda pro malý terpasličí prťata, hale těžko pro hobiti. Nejak sa jim přestálo líbit so by z tech prcků vyróstlo za ryzí charaktéry. Takže všecko to dobře dopádlo a prestýž paní Kráteru opět vzrosta, enem je mi lůto, že sem vod tej doby neviděl pana "Be", byl nějaký čudný, kdepak je mu asi konéc .......?
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Stran: [1] 2
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS