Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 27, 2024, 07:48:03 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Rozkmitana dlan  (Přečteno 5463 krát)
GeorgeLD
Nováček

Příspěvků: 10


Zobrazit profil
kdy: Červen 05, 2009, 05:08:42 pm

Ahojte Úsměv

Mel bych takovy napad, spise inspiracni. Mam na K postavicku monka (Ferda). Vsiml jsem si ze na K je dovoleny devast... jenomze, ikdyz tady je, chce to STR a DEX 13+ a dale 25+ ridiciho atributu pro boj, aby se splnily predpoklady. U monka se tak nejak predpokalda, ze se na silu nepojede, takze nebude mit devast, ale vy jste mu dali vicekrat pouziti rozkmitane dlane, asi jako kompenzaci, coz si myslim ze je fajn. Jenomze, problem je s tim, ze Rozkmitana dlan funguje jen, pokud se pouzije na nizsi level. Takze ten muj napad (nerad bych to nazval zadost, to bych si nedovolil) je ten, aby se Rozkmitane dlani vzala podminka nizsiho levelu, aby mel i monk svuj "devast" - nebo alespon moznost pouzit to na stejny level Úsměv cp si o tom myslite?

EDIT: myslim ti ze nepojede na silu, ze do ni nebude davat ani bod, tzn v mem pripade necha ji na 8 Úsměv
Poslední změna: Červen 05, 2009, 05:13:05 pm od GeorgeLD Zaznamenáno
GeorgeLD
Nováček

Příspěvků: 10


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Červen 05, 2009, 06:46:56 pm

Mam jeste otazku. V manualu ke K se pise:

Ničivý krtický zásah
neozbrojený boj - 25 moudrost, silnější sekáček, ohromující kr. zásah, 15lvl mnicha zvýší počet použití rozkmitané dlaně

presne nechapu co to znamena: je to tak, ze devast pro unarmed dostanu, kdyz budu mit WIS 25+ (a 13+ STR kvuli Ohromujicimu kritik), nebo ze splnim-li tyto pozadavky, jen pak budu mit vicero pouziti rozkmitane dlane?

Jinak WIS 25+ pro devast unarmed se mi zda hodne, takovy mnich, pokud by to nebylo s klerikem, se snad ani nevyplati stavet, vzdyt nic netrefi Smích a potom pro silnejsi sekacek je treba power attack, coz je pro monka feat dost si myslim prebytecny, jednak monk nema moc velke AB aby si dovolil -5 a navic pri tom nemuze mit pusteny dodatecny utok na kolo. IMHO
Poslední změna: Červen 05, 2009, 06:53:24 pm od GeorgeLD Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Červen 05, 2009, 07:43:30 pm

Tak si k tomu dáš epického draka no, obří pohlcení a superrychlost Škleb
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
GeorgeLD
Nováček

Příspěvků: 10


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Červen 05, 2009, 08:21:57 pm

No to asi ne, to bych musel byt jeste alespon 5lvl druida, myslim...to je proste blbos, ikdyz by to mohlo vypadat zajimavet Smích ted jsem udelal 15. lvl a rozkmitanou dlan mam jen jednu, takze to asi fakt musim mit WIS 25+ abych mel vice dlani. Me se to zda proste divne, v podstate kazde bojovnicke povolani si muze dustojne udelat devast, ale v pripade monka unarmed je to realne jet jen s klerikem. Ikdyz me by to zase tak nevadilo, nikdy jsem nemel monkovi moznost dat devast (jsem z demony) a rozkmitanou dlan jsem mel jen jednu... ale kdyz tady vscihni budou mit devast tak ja chci mit taky devast, nebo alespon pouzitelnou dlaň  Škleb
Poslední změna: Červen 05, 2009, 08:30:30 pm od GeorgeLD Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4 kdy: Červen 05, 2009, 08:35:53 pm

Kluci, palm neřešte, nevyplatí se.
Už kdyby jenom z toho důvodu, že stačí, aby soupeř měl stejný level a nefunguje, takže...

spíš je chyba (resp. škoda) , že nelze udělat devast u mnicha přes ruce standartní cestou.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
GeorgeLD
Nováček

Příspěvků: 10


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Červen 05, 2009, 08:48:20 pm

No pokud ja vim, tak palm je v podstate uplne stejny jako devast, jen kdyby nefungoval jen na mesi level, kvuli cehoz jsem prave zalozil tuhle diskuzi:

palm DC: 10 + 0,5 * monk level + WIS
devast DC: 10 + 0,5 * character level + STR (a tady to asi bude eventuelne DEX, nebo WIS)

no jeste nevyhoda je, ze u palmu se bere jen level monka a u devastu se bere level postavicky.
Ja jsem ke Constructtion setu ani nepricuchl, takze nevim jak tezke je ten feat zmenit a co to obnasi. Ale kdyby to byla hracka, pak udelat pro monka pouzitelny devast = udelat pouzitelny palm, tzn. zrusit podminku mensiho levelu... a jeste mozna eventuelne dat tam + level postavy, ne jen monka... a + WIS bych nechal. Tak by to bylo uplne super a muj Ferda by si mohl dovolovat Úsměv)
Poslední změna: Červen 05, 2009, 08:53:32 pm od GeorgeLD Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Červen 05, 2009, 09:19:22 pm

devast DC: 10 + 0,5 * character level + STR (a tady to asi bude eventuelne DEX, nebo WIS)
Ne character lvl ale lvl bojových povolání.
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
GeorgeLD
Nováček

Příspěvků: 10


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Červen 05, 2009, 10:02:52 pm

No to je z nwn.wiki.com, tam je to character level http://nwn.wikia.com/wiki/Devastating_critical
Zaznamenáno
Mithrandir
Host
Odpověď #8 kdy: Červen 05, 2009, 10:07:15 pm

K2 ma vlastnu wiki http://k2wiki.cagus.cz/index.php/Odbornosti Úsměv
Zaznamenáno
GeorgeLD
Nováček

Příspěvků: 10


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Červen 05, 2009, 10:19:46 pm

Aha Úsměv No ja mam i stazeny manual ke K2, to bude asi to same. Kdyz uz se tu probira devast, co je valecnicke povolani? Full BAB?
Myslite ze je realna uprava rozkmitane dlane, nebo devastu, pro unarmed?
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #10 kdy: Červen 05, 2009, 10:26:20 pm

válečnické povolání je BAB+1
k2wiki je to samé co manuál, plus co dodali hráči
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Červen 06, 2009, 08:37:35 am

Citace
Jinak WIS 25+ pro devast unarmed se mi zda hodne, takovy mnich, pokud by to nebylo s klerikem, se snad ani nevyplati stavet, vzdyt nic netrefi

Jako rohle je pravda, a když je to monk bez clc, pak je to opravdu divný... to by to pak mohlo bejt obráceně, co se týče devastu na luk, a tam by mohl být devast jen se zen střelbou... a to by se taky všem acherům nelíbilo...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
GeorgeLD
Nováček

Příspěvků: 10


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Červen 06, 2009, 12:21:08 pm

Jako ono ten WIS spada do te filosofie monka, protoze treba kdyz chces cokoliv vylepsit na unarmed, napriklad vylepsit Ki strike a vzit si ten feat, potrebujes WIS a DEX 21+ a pokud chces Improved stunning fist tak musis mit WIS a DEX 19+... jenomze takhle je ten devast fakt nepouzitelny pro monka... ono ani ty featy improved stunning fist (+2 DC az +20 DC) nejsou nic moc, protoze si musis vybrat: vetsi sance na stun / mensi sance na zasah... je to takove vylej nalej. Zase monk nemuze mit vsechno to je jasny Úsměv ale mam v PvP v Test modulu od Demony vyzkouseneho 5 Fighter, 5 SD, 20 Monk na unarmed s ED... a proti figterovi se stejne moc nechyta, coz si myslim ze je z hlediska vyvazeni hry i celkem dobre... ale zase ma rychle nohy a muze zdrhnout z boje, coz je vyhoda Škleb Zase na magii je fighter si myslim dost low oproti monka, nema moc velke savy na vuli  Škleb zkousel jsem jednou na Test modulu stavet Trpasliciho obrance - to bylo uplne parada treba proti stinovemu drakovi, neudelal mu ani skrabanec. Jenomze treba takovy drakolich uz si ho pekne vyndal kouzlama, nemel sanci trpaslik, ale ten Monk to daval celkem s prehledem Úsměv
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #13 kdy: Červen 06, 2009, 12:32:10 pm

No mě se třebas nelíbí, resp. nesouhlasim s tim, že by třebas chtěl nějaký hráč si udělat postavu válečníka barbara, škrtiče, který bude mít devast na ruce, tak je v pytli, protože to tenhle systém neumožňuje.

Pokud by šel ten devast udělat jinak, takbych ho u toho monka taky dělal jinak, ten palm je na nic. Omezení levelu je moc.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS