Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 27, 2024, 10:26:39 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
Autor Téma: Problem s exp za monstra  (Přečteno 11938 krát)
Griswold
Šampión
**
Příspěvků: 143



Zobrazit profil
kdy: Květen 21, 2009, 07:35:05 pm

Naskytol sa taky nevydany problem , ze som dal 9 lvl a zrazu som dostaval 6 exp za horskeho obra pricom som mal dostavat 30 cca. Pomer exp a rp hra to nebude, pretoze spoluhrac hral ovela viacej ako ja, je 12 lvl a dostava 34 exp za jedneho obra. Tak sa chcem opytat, co je to vlastne za system lebo ja tomu fakt nerozumiem, kazdy mi povedal ze som asi moc expil, ale tak ked to tak je umna preco nie aj u druhych? Vidim ze ten isty problem mal Xixao o topic nizsie, ale rozhodol som sa zalozit novy, pretoze  kym by si niekto vsimol prispevku v 10 stranovom topicu. . .to by som sa zase nacakal. Ked som sa nechal zabit a po prejdeni ocistcom kedy som lvl stratil, som zase dostaval normalne exp  a akonahle som dal lvl 9 tak mi to zase zhodilo na 6 exp za priseru . Ziadam vysvetlenie od Neusa, lebo je to jeho system a pochybujem ze sa tu niekto tomu rozumie lepsie ako on. A dufam ze uz mi  konkretne povie teda co robim zle a ako sa presne ten system chova, nejak to rozumne ciselne vyjadrit, lebo toto zovseobecnenie je na skodu veci. Vopred dakujem Neusovi za odpoved .

postava: Griswold     acc:Griswold III
Zaznamenáno

Eldur
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Květen 21, 2009, 10:08:20 pm

a u dábla jsi hrál? má to prý vliv na přírustek XP za čas
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Griswold
Šampión
**
Příspěvků: 143



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Květen 22, 2009, 01:00:21 pm

Ked som bol cca 3 lvl niekedy tak 2 tyzdne dozadu som unho vyhral 800 exp, ale to nemoze ma vplyv. . . pretoze spoluhrac vyhral unho 3200 a je aj vecsi lvl , aj ma viac naexpene za cas. . .a ma viacej exp ako ja. . .ja mam 6 a on 30. Ja som 9 a on 12 lvl. Tak mi vysvetlite ako je to mozne.
Zaznamenáno

Eldur
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Květen 22, 2009, 03:19:57 pm

co nízký lvl na NPC? příklad na obrovi 5lvl/ 1xp 6lvl/10xp 7lvl/15xp 8lvl/20xp 9lvl/25xp 10lvl/30xp 11lvl/25xp 12lvl/20xp 13lvl/1xp
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Kilgor
Lord
****
Příspěvků: 584



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Květen 22, 2009, 04:16:37 pm

Ja si myslim, ze tady bude zakopany pes. Na obry mam dojem,  je 9 lvl malo a proto dostavas taky malo XP. Zkus ettiny, ty jsou niz.
Zaznamenáno

Me postavy: Legan - trpaslici kovar
Miren of Grey - alchymista rodu Grey
Xasmor Grey - zdejsi umelec
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Květen 22, 2009, 04:26:44 pm

Ja si myslim, ze tady bude zakopany pes. Na obry mam dojem,  je 9 lvl malo a proto dostavas taky malo XP. Zkus ettiny, ty jsou niz.

To záleží na tom, jak moc expíš. Já mám třeba postavu na 10. levelu, která měla na obry ideální xp tak na 7. a od té doby to vytrvale klesá. A to jsem u Ďábla nic neprohrál. Pokud ale jeho postava craftí nebo moc ráda žvatlá u ohniště, tak to bude mít posunuto. Tyhlety údaje jsou dost individuální.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Květen 23, 2009, 08:21:29 am

nic nechci rikat ale podle me ten system buguje... urcite neni 100% jako vse ostatni v pocitacove technice... ja mel ten samy problem ... a musel sem byt ve hre 3 realne dny  vkuse abych mohl zase expit Škleb
Zaznamenáno
Griswold
Šampión
**
Příspěvků: 143



Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Květen 23, 2009, 10:27:59 am

Kilgor, tak my vysvetli ako je mozne, ze som dostaval na 7 lvly 50 exp za obra, na 8  som dostaval 39 exp za obra, a na 9 lvly dostavam 6 exp? Nezda sa nejaky skok? Ked na 12 lvly spoluhrac dostava 30 rovnych? Nesnazte sa mi tu nahovorit ze som maly lvl alebo ze moc expim, tak mi potom vysvetlite preco lvl 12 ktory naexpil o 4 lvly viac ako ja v tom istom casovom obdobi nema  ziadny postih a ja ho mam? A tie expi nemam znizenie len na obroch, za obrov, etinov aj upirov mam 6 exp. . .nie len za jeden druh npc ale za vsetky na ktorych by som mohol expit. Nenapada ma nic ine iba ako nejaka chyba v systeme cize bug, a nie Diabol nekazi pomer cas rp/ exp za mostra, on to len bugne tak ze dostavate za vsetko 1 exp. . .nato staci relog a je vsetko v poriadku. A ako to viem? Na druhej postave som to skusal. . . vidim ze mi zase odpovedelo kopu ludi, ale ten ci robil tento system nie. Nemam nic proti vam, verim ze sa mi snazite pomoct, ale vsetky vase nazory su mylne a nikam sa takto nedostanem.
Bud treba riesit system ako taky, ak je to zavazna chyba alebo obcas vyriesit takyto exemplarny pripad ktory sa stane. . .to uz je na konkretnych ludoch, kazdopadne by bolo dobre to fixnut lebo toto je otras.
Nesnazte sa mi tu hovorit bludy, ked sa nato pozriete uz len logicky je to hlupost. Budem rad ak sa mi niekto ozve, je to v zaujme ostatnych hracov ktorym sa to moze stat tiez. . .takze je to aj v zaujme vedenia aby sa to dalo doporiadku.
Zaznamenáno

Eldur
night
Nováček

Příspěvků: 39



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Květen 23, 2009, 10:42:29 am

buguje se dost ..  sem expil an upirech na 8 levelu a mel sem za ne nakych 40 xp pak sem dal 9 a mel sem  22 xp za upiry  ale i za etiny na kterych sem ani neexpil . Tak za tyden se to zase dostalo na stejnou hranici . Zadneho dabla sem nehral ani knizky nepouzival.
Zaznamenáno


Zeke
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Květen 23, 2009, 10:46:04 am

buguje se dost ..  sem expil an upirech na 8 levelu a mel sem za ne nakych 40 xp pak sem dal 9 a mel sem  22 xp za upiry  ale i za etiny na kterych sem ani neexpil . Tak za tyden se to zase dostalo na stejnou hranici . Zadneho dabla sem nehral ani knizky nepouzival.

Ale tady nezáleží na tom, na čem expíš. Záleží na obtížnosti NPC a obtížnost upíra je tuším dokonce o krapet vyšší než u etina.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Orbi
Host
Odpověď #10 kdy: Květen 23, 2009, 11:25:46 am

Nebol si v parte s inou postavou alebo sumonom?
Zaznamenáno
Griswold
Šampión
**
Příspěvků: 143



Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Květen 23, 2009, 12:21:55 pm

Ano bol som v parte s inymi ludmi, ktory boli somnou na etinoch kedy som dal 9 lvl a sa mi to stalo. Som myslel ze uz som moc velky lvl na tych hracov, ze preto mi dava postih lebo oni boli asi tak 5 lvly, sa k nam pridali . . .no a odvtedy to mam take znizene. Ked som padol pod lvl, zase mi davalo normalne exp. . .akonahle dam 9. lvl tak sa to sekne a dostavam zas 6 exp za creepa.
Zaznamenáno

Eldur
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Květen 23, 2009, 01:37:13 pm

co postih za dualclass?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Květen 23, 2009, 01:50:04 pm

Na 8 úrovní mám 90 xp za upíra, dualclassem to nebude Úsměv
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Goro
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Květen 24, 2009, 01:00:26 pm

Ano bol som v parte s inymi ludmi, ktory boli somnou na etinoch kedy som dal 9 lvl a sa mi to stalo. Som myslel ze uz som moc velky lvl na tych hracov, ze preto mi dava postih lebo oni boli asi tak 5 lvly, sa k nam pridali . . .no a odvtedy to mam take znizene. Ked som padol pod lvl, zase mi davalo normalne exp. . .akonahle dam 9. lvl tak sa to sekne a dostavam zas 6 exp za creepa.

To asi myslíš, jak si byl s náma. My sme taky byli 8-10 lvl.  Takže velkym rozdílem levlu to nebylo.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS