Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 27, 2024, 07:26:08 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: log name jiny na bio a na kand.  (Přečteno 6725 krát)
Pán Kamene
Nováček

Příspěvků: 4


Zobrazit profil
kdy: Květen 14, 2009, 03:28:03 pm

Hoj,

mam maly problemek.
mam jiny logname na bioware a jiny na kandelabrii. bo ten co jsem mel na bio mi kandelabr nechtel brat ze uz tu je. tak jse msi udelal na kandelabr jiny ucet ale na ten se mi zase bio neprihlasi bo ten je zase uz nekym zapikanej tam. nechapu to proc nekdo pouziva stejny zkomoleniny slov jako ja.

budiz

potrebuju  tedy poradit jak to propojit abych mohl hrat. bo kdyz uz mam na kandelabrii registrovanej key tak ten samy asi tezko zaregistruju znova pod jinym jmenem.
kdyz jsem daval k uctu dalsi registrace uctu kde jsem vyplnil stejne jmeno jako mam na bio, tak mi to pri logovani postavy hlasi ze nejsem zaregistrovan na kandelab.

prosim o radu ci pomoc.
log name kandelabr je korex ale bio je bbrumla (tzn druhy registrovany ucet POD korex je taky bbrumla) ale stale nefacha.
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #1 kdy: Květen 14, 2009, 04:47:24 pm

Zkus editovat svou registraci na Kandelabrii a změnit tam cdkey na cokoli jiného a pak si vytvoř znova účet s tím jménem co máš u bioware a tam dej ten svůj cd-key.
Zaznamenáno
score
Mob
*
Příspěvků: 86



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Květen 26, 2009, 11:17:06 am

zdravím

máte nějakou zkušenost tady s originálkou z časopisu score? Nemůžu se připojit protože cd key již někdo používá....... už jsem jim poslal maila ať mě pošlou nějakej fakt originál Smích
Zaznamenáno


Merdor'yraen
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Květen 26, 2009, 12:13:30 pm

zdravím

máte nějakou zkušenost tady s originálkou z časopisu score? Nemůžu se připojit protože cd key již někdo používá....... už jsem jim poslal maila ať mě pošlou nějakej fakt originál Smích

No mam ji a vse ok, jen sem si poslal o klice, ale pokud si to udelal az ted pochybuji ze ti jeste vyhovi...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4 kdy: Květen 26, 2009, 03:27:42 pm

No na score dali nějakej společnej a jenom jsi si musel napsat o originály. Ale jak psal ATM, už je na to asi pozdě. No zkus to, uvidíš.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
score
Mob
*
Příspěvků: 86



Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Květen 27, 2009, 11:06:56 pm

poslali mě ho, jestli bude fungovat , to se uvidí Smích , díky...
Zaznamenáno


Merdor'yraen
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS