Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 18, 2024, 08:21:59 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Osudná noc  (Přečteno 2004 krát)
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
kdy: Květen 13, 2009, 10:52:02 pm

Tu noc neměl chodit k temnému hradu. Tu noc se vše stalo. Kéžby to tušil a nechodil tam... Geofery však nic necítil a šel jako každý týden kolem temného hradu. Když tu náhle viděl někoho sedět u brány.
Řekl si: "Hm to je divné, kdo tu posedává v tuhle večerní hodinu?"
A postava zahalená v černém s kápí povstala a pravila: "Smrtelníku, ty který nevěříš v boha a neuznáváš zákony, tvoje rozhodnutí přišlo. Dnes ti dám na výběr."
Geofery se rozmýšlí a ptá se postavy kdo je, že mu dává takové divné návrhy.
Postava odpoví: "Už delší dobu tě sleduji a tvé činy, a nevšiml jsem si, že bys dělal něco užitečného. Já zde na tomto světě udržuji rovnováhu a jak se tak koukám pořád mi ji narušuješ. Proto máš dvě možnosti. Bud mi slíbíš tvoji duši, anebo si vezmu vše, co ti je drahé."
Geofery se zarazí a v duchu si řekne: Vše co je mi drahé? A co Katelyn? Ne, tak to nemůžu nechat, jestli to mluví pravdu, pak bych nemohl jinak...(říká si v duchu) "Vem si moji duši a nech být ostatní, a pokud nedodržíš to co jsi zde řekl a vemeš si to co je mi drahé, spojím se klidně s Ďáblem, abych se tě zbavil!"
To v černém natáhne ke Geovi ruku a na každém z pěti prstů se objevý jiný symbol a prsty přitiskne na Geovu hruď. Pak se postava se zasměje a rozplyne se. Z nicoty se ozve její hlas "Do roku mi bude patřit tvá duše, víc času ti nedám, tak mě čekej až sníh roztaje. Pak si pro tebe přijdu"
Nakonec se Geofery doplazí v křečích zpět k ohni v temném lese a přebírá si, co se tu noc stalo.
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS