Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 27, 2024, 05:02:18 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Druid v podtemnu a nejen tam  (Přečteno 4196 krát)
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
kdy: Květen 08, 2009, 07:17:46 am

Hoj,

chtel jsem se optat moudrych zdali vedi o druidim olatari v podtemnich prostorach. prosel jsem jich dost ale na zadny jsem nenarazil. treba jsem slepy a nebo je oltar schovan nekde uplne v dali kam nejni sance se dostat vlastnima silama.

jakozto druid se bez podpory prirody nikam nehnu, takze tim padem je ta postava odepsana.

Proc v kazdym meste je zakladni oltar ( asi pro kouzelniky a priesty) a druidi nemuze byt nekde venku v nejakem hezkem koutku prirody ale tez pobliz mesta.
treba v krateru jak je ten krasny parcik vedle hospody.
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Květen 08, 2009, 07:30:57 am

  Šok Ehm, viděl jsi někdy v podtemnu přírodu krom stromů pro craft? Jinak nevím co je to za nápad dělat druida v podtemnu, řekl bych, že ten tam nemá co dělat. Ale nejsem odborník na podtemno.
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Květen 08, 2009, 08:51:46 am

Hoj,

chtel jsem se optat moudrych zdali vedi o druidim olatari v podtemnich prostorach. prosel jsem jich dost ale na zadny jsem nenarazil. treba jsem slepy a nebo je oltar schovan nekde uplne v dali kam nejni sance se dostat vlastnima silama.

jakozto druid se bez podpory prirody nikam nehnu, takze tim padem je ta postava odepsana.

Proc v kazdym meste je zakladni oltar ( asi pro kouzelniky a priesty) a druidi nemuze byt nekde venku v nejakem hezkem koutku prirody ale tez pobliz mesta.
treba v krateru jak je ten krasny parcik vedle hospody.

No pominu to, ze mi prijde druid v podtemnu ujety a poradim, zkus hledat v lese Quintyroh(ci tak nejak) na jeden sem tam narazil.
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Květen 08, 2009, 10:31:10 am

prijde mi ze zijete v predstave toho ze druid muze byt jen milovnik stromu a nejlepe elf bo cokoli jineho je taky divne .....

nicmene dekuji za radu ohledne mista. pokusim se jej vyhledat

jeste by me zajimalo jak to je s tim odklanemim prirody. po kazde smrti se mi priroda odkloni. (skutecnost z horniho sveta)
pri delsim pobytu ve meste kdy jsem si hral s bylinkama tak se odklonila taky.

nevim kde vsude jsou na hornim svete druidi oltare ale diky jednomu slusnemu trpaslicimu bratru vim kde je ten u elfiho mesta. pak jsem nasel jeden "znesveceny" (chybi mu stredovy kamen) kus pod vetrovem mezi skretama, ale to je vsechno a pokazdy prolitavat az k elfum a klickovat mezi zlejma stromikama mi moc fajn neprijde.
Zaznamenáno

s uctou
Vip
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Květen 08, 2009, 11:18:03 am

Nahore jich je mnohem vic...jen hledat
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Květen 08, 2009, 11:31:43 am

Nahore jich je mnohem vic...jen hledat

jo to verim, jen v tom zacatku se spatne hleda osamocen mezi temi vsemi nastrahami divociny Mrknutí
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Květen 10, 2009, 11:12:33 am

Hoj,

chtel jsem se optat moudrych zdali vedi o druidim olatari v podtemnich prostorach. prosel jsem jich dost ale na zadny jsem nenarazil. treba jsem slepy a nebo je oltar schovan nekde uplne v dali kam nejni sance se dostat vlastnima silama.

jakozto druid se bez podpory prirody nikam nehnu, takze tim padem je ta postava odepsana.

Proc v kazdym meste je zakladni oltar ( asi pro kouzelniky a priesty) a druidi nemuze byt nekde venku v nejakem hezkem koutku prirody ale tez pobliz mesta.
treba v krateru jak je ten krasny parcik vedle hospody.

No pominu to, ze mi prijde druid v podtemnu ujety a poradim, zkus hledat v lese Quintyroh(ci tak nejak) na jeden sem tam narazil.

hmm tak les quintillon jsem prolezl kolem dokola krizem krazem a pokud nejni stejny nazev pro lokace uplne nekde jinde tak ho nekdo asi sezral.
quintyroh jsem jeste nenasel
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Květen 11, 2009, 10:14:44 pm

tezce ale nakonec nalezeno. Smích
Zaznamenáno

s uctou
Vip
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Květen 12, 2009, 08:52:09 am

tezce ale nakonec nalezeno. Smích

tak vidis ze sem nekecal Mrknutí
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS