Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 12:36:57 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Pomocnik(mnich)  (Přečteno 3487 krát)
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
kdy: Květen 04, 2009, 03:43:11 pm

 Rad bych se zeptal ... Jeste vcera muj mnich mel na rukavicich 10lvl ohen a dnes po nalogovani a expeni ma vzdy jen 5lvl ohne kdyz ho boostnu .. menilo se neco?
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Květen 04, 2009, 07:00:30 pm

jo, zatim to nebyla vyhlasena vlastnost tech kouzel
a v noci jsem to srovnal na polovicni ucinnost (jako u strelnych a vrhacich zbrani), precijenom ruce nejsou nehorlave
Zaznamenáno
Šedostínka
Host
Odpověď #2 kdy: Květen 04, 2009, 09:59:00 pm

Pakliže nejste na pul dablik  Úsměv
Zaznamenáno
Simon White
Šampión
**
Příspěvků: 102



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Květen 04, 2009, 11:14:23 pm

Pakliže nejste na pul dablik  Úsměv
Nebo nemate azbestove/syenitove rukavice Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Nela White - Náladová ženská s velkou věcí v prackách, takže bacha na ni a nenasírat:P
Mortifikator
Nováček

Příspěvků: 28


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Červenec 25, 2009, 12:13:31 pm

Ja mam problém se svým trpasličím žoldákem,včera jsem si ho najmul a vybavil,když jsem dohrál uložil jsem se přez runu a odlognul, a dnes se připojím a žoldák nikde,peníze u sebe mám aby si odečetl týdení žold,tak nevím proč se tohle stalo. Jestli někdo víte co s tím nebo nějaké DM, ve hře mam postavu Rigor.
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #5 kdy: Červenec 25, 2009, 12:20:18 pm

penizky nemas mit u sebe ale na učtu... pokud na uctu nic neni, spolecnik zmizi a zproneveri vsecko cos mu dal.
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Červenec 25, 2009, 03:26:02 pm

Hmm sice jsme to psal už do drow fora ale asi jste si toho nevšimli tak to připisnu sem. U mnišskeho heckmena mám bug u některých ne li většiny npc muj heckmen  sundá hlavní kamu a tu druhou si nechá jako pochoden a utočí pěstma. To udělá vždycky kdyš hodí přival uděru ale jen u některych npc např mozkomoru, u golemu jsme to taky viděl a ještě u pár npc.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS