Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 20, 2024, 11:57:20 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: Spor hracu  (Přečteno 8639 krát)
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
kdy: Duben 09, 2009, 03:00:38 pm

Vzhledem k tomu, ze jsem byl osocen z nevhodneho jednani ve hre, ktere je za hranici RP chovani postavy. Zadam, aby nas povolane osoby (DM) rozsoudili.

Zainteresovane postavy:

Nolwe La'Lyth Berio'Calad - Zakonne dobre presvedceni

Nox - Zle presvedceni

Popis situace:

Nolwe vychazi z verejnych dilen a nahle vidi, jak tri straze ve meste bojuji s obrovskym drakem. Sesila Bigbiho ruku (zachycovaci, kruh kouzel 7), ve chvili kdy je ruka na ceste se Nox odpromenuje z premeny v draka a straze ho zabiji.

Nasleduje osoceni, za pouziti urazlivych vyrazu pres tell, ze strany postavy Nox. Výpis konverzace je v prilozenych screenech.

Zadam o posouzeni situace a jeji vyhodnoceni dle pravidel a vyhodnoceni vhodnosti chovani postavy. Dekuji


Screeny s nasledujici konverzaci i se zakouzlenymi kouzli a hody naleznete zde:

http://img15.imageshack.us/gal.php?g=kandelbrie20001a.jpg

Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Duben 09, 2009, 03:21:27 pm

draci i vsechny "osklive", divne a nebezpecne promeny, ktere nemuzou byt pritelicek a nebo postava (pozor na prislusnost povrch/podtemno) maji odpor na ostatni NPC a PC

NPC se podle toho chovaji... prodavaci utikaji, straze utoci
jak se zachova PC je na nem...
v pripade ze nekdo ve vsi uvidi draka jak bojuje se strazema, ma podle me opravneny duvod ke strachu a nebo ke snaze vesnici chranit
Zaznamenáno
Mithrandir
Host
Odpověď #2 kdy: Duben 09, 2009, 03:54:32 pm

Nieje co riesit, zakonne dobre povolanie uvidi draka, ktory bojuje so strazami vo vesnicke plnej ludi.

ATM sa zachoval podla presvedcenia.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #3 kdy: Duben 09, 2009, 04:57:16 pm

Nejsem DM ale jednoznacne stojim za ATMkem.Kdyz si to clovek cele precte je to jasne a fascinuje me drzost nekterych hracu.
Zaznamenáno
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Duben 09, 2009, 05:30:39 pm

Tak rad k tomu neco napisu.... dal do komentu akorat nas rozhovor pak...
1.V D&D vetsina draku neni zlych
2.Nikdo ze strazema nebojoval ale utikal v premene jsme byl cca 5s jenze jsme nevedel ze zautoci do me straze...tak jsme se snazil odvolat a v tom mi priletela ruka...
Tim chci rict ze kdykoliv nekdo bude v premene muzu bez vahani utocit a na nic se neptat?
A za 3. by se mel ATM zamyslet jesli chce delat DM nebo hrat sve RP za svou hracskou postavu...

a mimochodem Ruka mi prilete az davno po te premene zpet...
Poslední změna: Duben 09, 2009, 05:33:42 pm od Xixaocze Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #5 kdy: Duben 09, 2009, 05:49:11 pm

Tak rad k tomu neco napisu.... dal do komentu akorat nas rozhovor pak...
1.V D&D vetsina draku neni zlych
2.Nikdo ze strazema nebojoval ale utikal v premene jsme byl cca 5s jenze jsme nevedel ze zautoci do me straze...tak jsme se snazil odvolat a v tom mi priletela ruka...
Tim chci rict ze kdykoliv nekdo bude v premene muzu bez vahani utocit a na nic se neptat?
A za 3. by se mel ATM zamyslet jesli chce delat DM nebo hrat sve RP za svou hracskou postavu...

a mimochodem Ruka mi prilete az davno po te premene zpet...

No ked by som ja bol "zadobre" s mestom a videl ako jeho straze na niekoho utocia/nahanaju, tak by som im pomohol. Ci by mal premenu alebo nie.

Utocit mozes jedine s RP predohrou, alebo ked uz boj zacal, co plati i vo vasom pripade. Pricom je vsak otazne, ze ci sa za zacaty boj rata i boj so spolkovymi NPC alebo nie /viz utok na trpalsikov v zlatej bani/.
Poslední změna: Duben 09, 2009, 05:51:13 pm od Orbi Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #6 kdy: Duben 09, 2009, 06:37:03 pm

Tak rad k tomu neco napisu.... dal do komentu akorat nas rozhovor pak...
1.V D&D vetsina draku neni zlych
2.Nikdo ze strazema nebojoval ale utikal v premene jsme byl cca 5s jenze jsme nevedel ze zautoci do me straze...tak jsme se snazil odvolat a v tom mi priletela ruka...
Tim chci rict ze kdykoliv nekdo bude v premene muzu bez vahani utocit a na nic se neptat?
A za 3. by se mel ATM zamyslet jesli chce delat DM nebo hrat sve RP za svou hracskou postavu...

a mimochodem Ruka mi prilete az davno po te premene zpet...

No ked by som ja bol "zadobre" s mestom a videl ako jeho straze na niekoho utocia/nahanaju, tak by som im pomohol. Ci by mal premenu alebo nie.

Utocit mozes jedine s RP predohrou, alebo ked uz boj zacal, co plati i vo vasom pripade. Pricom je vsak otazne, ze ci sa za zacaty boj rata i boj so spolkovymi NPC alebo nie /viz utok na trpalsikov v zlatej bani/.
Když už jsme u toho, kdo vlastní kráter, neboli jak to že tam jsou stráže?
Zaznamenáno
Mithrandir
Host
Odpověď #7 kdy: Duben 09, 2009, 06:48:32 pm

Precitaj si IC forum
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #8 kdy: Duben 09, 2009, 06:55:30 pm

Precitaj si IC forum
To je vtip, pokud se postavy rozhodli hlídat tak at hlídají. Ale pokud město nikdo nevlastní, tak stráže tam jen dělají bordel. Jelikož je to jedinné město kde může postava craftit.
Zaznamenáno
Mithrandir
Host
Odpověď #9 kdy: Duben 09, 2009, 07:00:38 pm

Precitaj si IC forum
To je vtip, pokud se postavy rozhodli hlídat tak at hlídají. Ale pokud město nikdo nevlastní, tak stráže tam jen dělají bordel. Jelikož je to jedinné město kde může postava craftit.

Nieje to vtip. Su to obcania Krateru, ktori sa rozhodli strazit svoju vesnicku. Na par dni.
Poslední změna: Duben 09, 2009, 07:02:54 pm od Mithrandir Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #10 kdy: Duben 09, 2009, 07:26:47 pm

mužeš vesele kraftit v podtemnu, zadaraa bez stráží
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #11 kdy: Duben 10, 2009, 12:28:32 am

Prominte ale bezne vidam po meste litat kdejakou havet... kdybych mel caplou postavu a šel kolem každymu tomu medvedovi drackovi a buhvicemu... proste bych je znukoval...

Je to asný... xao nemel ve meste jako drak co delat...

Ty si DM hrej za DM... pišeš to tady buhvijak ale pokud pravidlo neplatí pro všechny neni pravidlem...

Nukuj všechny medvědy a buhvijakou havet litajici po meste nejen jeho...

Tot vše... Kdyby kolem tebe bezel kdokoli z lidí co znáš v medvedovi dal bys mu tu ruku?
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #12 kdy: Duben 10, 2009, 07:10:35 am

Tak rad k tomu neco napisu.... dal do komentu akorat nas rozhovor pak...
1.V D&D vetsina draku neni zlych
2.Nikdo ze strazema nebojoval ale utikal v premene jsme byl cca 5s jenze jsme nevedel ze zautoci do me straze...tak jsme se snazil odvolat a v tom mi priletela ruka...
Tim chci rict ze kdykoliv nekdo bude v premene muzu bez vahani utocit a na nic se neptat?
A za 3. by se mel ATM zamyslet jesli chce delat DM nebo hrat sve RP za svou hracskou postavu...

a mimochodem Ruka mi prilete az davno po te premene zpet...
Já nevím co tu sakra řešíte. Stalo se... . ATM zahrál svoji postavu tak jak by jednal každej dobrej hrdina kdyby viděl jak nějakej drak útočí na stráže. Mějte trochu sportovního ducha a neserte se kvůli každý hovadině. Prostě jsi přišel o nějaké to XP, no a co? Zaplatil jsi za to, že děláš hovadiny, co tě vůbec vedlo k tomu, že jsi se v Kráteru proměňoval v draka? To muselo bejt zajímavý RP  Škleb. Trochu mi teda přijde zvláštní  jak stráže složený z vidláků dokážou bojovat s drakem :-).
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Duben 10, 2009, 01:40:20 pm

To taky nechapu... světu maj vladnout hrači ale NPC sou neporazitelny Smích
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #14 kdy: Duben 10, 2009, 02:49:07 pm

Jako pardon, ale vysvětli mi, jak se může mág s inteligencí 19 proměnit ve městě plném lidí v draka?  Šok

Osobně, já bych vám to mlátil všechno, všechny ty přítelíčky a podobnou havěť. Šelmy a zrůdy nemají ve městě (krom elfí vesnice) co dělat. Jediné štěstí, že Kráteru nikdo nevládne, ale drak... to už snad přeháníte, ne?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: [1] 2
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS