Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 24, 2024, 03:31:29 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Konec Marcii Overstrandové  (Přečteno 1900 krát)
Ash
Mob
*
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
kdy: Březen 29, 2009, 07:58:20 pm

Slunce již zapadalo a z malého doupátka v Chmelinkově se ozývaly zvuky pily.Elfka si otřela pot z čela a vzdychla si:”Dřevo mám nasekané a ted se pustím do šípů´ odešla k truhle s temnou značkou a po otevření si tukla do čela´Já uplně zapoměla, kov z temného hradu došel. Musím se tam vypravit sama”. Z truhel vybrala několik krumpáču a vyrazila do hradu.

Slunce již zapadlo a elfka dorazila do tábořiště u hradu. Odpočala si a připravila se na výpravu. Zaznělo krátké zaklínadlo a elfka zmizela ve tmě.

Prošla udolím bez větších problémů ,až dorazila do nejhloubějšího poschodí. Chvíli dumala , jak přejít šachovnici bez větších ujm.Řešení se po chvíli našlo a elfka stoupila do hlavní části hradu s temným kovem a pánem celého hradu. Natěžila si ,co unesla a řekla jsi: “Když už sem tady , zajdu si pro poklad”. Ale její síly byly vyčerpány z boje proti bodákům a rytířům. Dlouhý souboj mezi elfkou a Drakulou nakonec skončil příznivě pro pána hradu. Její propracovaný luk se zlomil při posledním pádu a na zemi zůstalo jen její tělo. Drakula využil situace a vysál z elfky poslední kapku života.

Posílený její energií provedl Drakula tajemný obřad a vzkřísil tělo elfky. Stála před ním nahá bílá žena a řekla: “Co si přejete pane?”. Drákula se dlouze zasmál a pronesl “Vzkřiš ty, které ta elfka zabila”. Žena přikývla a odešla do nitra hradu. Drákula se náhle zamračil a zamumlal jsi:”Duši jse mi získat nepodařilo , ale alespoň mám tělo s jejími schopnostmi.”

Zručnost a obratnost ve střelbě z luku už duše Marcii Overstrandové nikdy mít nebude ,  duši Marcii odvlál vítr daleko od Kandelabrie a našla nové tělo v malé elfské holčičce.

Tak to byl konec udatné a starostlivé lučišnice tajemné Samary a strážkyně chmelinkova Marcii Overstrandové.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS