Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 26, 2024, 02:36:54 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: Lagy  (Přečteno 8334 krát)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
kdy: Březen 11, 2009, 08:04:37 pm

Omlouvám se neznámému DMku asi před 10 minutami, ale lagy byly tak nehorázný, že se nedalo s nastalou situací nic dělat.

Díky za pochopení.


P.S.: Ty lagy jsem prý neměl jenom já, neví se z čeho byli?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Březen 11, 2009, 08:44:37 pm

Server už nejspíš nemůže vydržet to neustálé znásilňování českého jazyka.  Smích
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2 kdy: Březen 11, 2009, 10:22:11 pm

Server už nejspíš nemůže vydržet to neustálé znásilňování českého jazyka.  Smích
byly

P.S.: Jsem legastenik, ale ty bys si  zase měl zopakovat čárky. (Ne v této zprávě).
Poslední změna: Březen 11, 2009, 10:26:18 pm od Cagus Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Březen 11, 2009, 11:25:00 pm

Server už nejspíš nemůže vydržet to neustálé znásilňování českého jazyka.  Smích
byly

P.S.: Jsem legastenik, ale ty bys si  zase měl zopakovat čárky. (Ne v této zprávě).

To nebylo myšleno jen na tebe. A pochybuju, že všichni ti ostatní násilníci na to mají papír. Mimo to, měl bys uznat, že čárky nebijí do očí tak, jako perly typu "hřbytov" nebo "obylí" (ne že by tohle tady bylo, ale nechce se mi hledat konkrétní příklady)  Mrknutí

Pokud jde o ty lagy, už se to mnohokrát stalo a nikdy nikdo nepřišel na to, čím to je.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4 kdy: Březen 12, 2009, 12:32:45 am

Server už nejspíš nemůže vydržet to neustálé znásilňování českého jazyka.  Smích
byly

P.S.: Jsem legastenik, ale ty bys si  zase měl zopakovat čárky. (Ne v této zprávě).

To nebylo myšleno jen na tebe. A pochybuju, že všichni ti ostatní násilníci na to mají papír. Mimo to, měl bys uznat, že čárky nebijí do očí tak, jako perly typu "hřbytov" nebo "obylí" (ne že by tohle tady bylo, ale nechce se mi hledat konkrétní příklady)  Mrknutí

Pokud jde o ty lagy, už se to mnohokrát stalo a nikdy nikdo nepřišel na to, čím to je.

Ok, vpoho.
No... 5 hráčů na serveru, nechtěl bych vědět, co by to v ten moment dělalo, kdyby jich bylo 40.

P.S.: To víš, mílit se je lidské a chibu může udělat každý   Škleb
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Březen 12, 2009, 12:44:35 am

Problem je v siti. Obcas ma problem a pravdepodobne se ztraci pakety.

Vykon serveru je vyladen tak, ze v tomhle poctu lidi neni zatez na procesorech temer znat...
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #6 kdy: Březen 21, 2009, 10:46:43 am

Tak nevim jak je server vyladenej ... ale vcera nas bylo ve hre 6 i s DM a lagy jako prase ( 23 - 1:00 hod ).Jinak co jsem ve hre tak lagy jsou skoro porad ta je to rano nebo vecer.A to nas je ve hre malo 1 - 5.
Jinak to co se psalo na zacatku ze kouzleni na vetsich akci ve vetsim poctu by nemel byt problem, podle me tomu tak neni a pridava to a to fest ...

Jsem zvedav jestli se zvedna nekdy navstevnost ( 20-30 ) jestli pujde vubec hrat v takovem poctu Co???
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Březen 21, 2009, 11:19:51 am

tak jeste jednou pro pomaleji chapajici...

Problem je v siti. Obcas ma problem a pravdepodobne se ztraci pakety.

Vykon serveru je vyladen tak, ze v tomhle poctu lidi neni zatez na procesorech temer znat...

Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Březen 21, 2009, 12:08:00 pm

tak jeste jednou pro pomaleji chapajici...

Problem je v siti. Obcas ma problem a pravdepodobne se ztraci pakety.

Vykon serveru je vyladen tak, ze v tomhle poctu lidi neni zatez na procesorech temer znat...


Takže to znamená, že server je v síti, které je přehlcená? Nechtělo by to poohlídnout se po jiným hostingu?
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Šedostínka
Host
Odpověď #9 kdy: Březen 21, 2009, 12:19:41 pm

Přátelé, já se obávám, že problém bude budto ve vašem stroji, nebo v připojení, které máte. Byla jsem tam s Váma a necuklo mi to ani jednou.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #10 kdy: Březen 21, 2009, 02:53:01 pm

Ve stroji urcite ne .... spise v kabelu muj ping je kolem 100 - 110 nejsem zadny IT expert pokud nekdo vite co se da proto zlepsit, jsem ochoten si poslechnout navrhy.Pripojeni mam od UPC tu 10 MB, lita to v prumeru kolem  4000 - 6000 kbit/s odchozi kolem 600 - 900 kbit/s  Škleb
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #11 kdy: Březen 21, 2009, 03:18:42 pm

to je něco jiného, nezáleží na rychlosti, ale na tzv. latency (odezva). Ta se počítá v milisekundách. pokud bude odezva 500, zpoždění bude půl vteřiny. zkontrolovat připojení lze např. na rychlost.cz, kde se dá úplný test a ten pak vypíše naměřenou latenci.

Ale tady ty lagy nejsou strojem, ani připojením. Já jsem to taky nedávno měl(založení topiku), počítač mam opravdu schopný a připojení jsem hned kontroloval s latencí 20-45 asi. Bude to tím hostingem, jak psal Neus, holt se to někdy vytíží, ale je to fakt blbý. I při tak malém počtu hráčů, takové hegeše....
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Březen 21, 2009, 03:41:40 pm

"Problem" je ze stejne pripojeni pouzivaji i jine sluzby... ale musime byt radi za to co mame, jinak je hosting pekelne drahej.
A nemuzeme po Fensovi porad chtit, aby to platil ze sveho jako tech par let predtim.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Březen 21, 2009, 05:06:48 pm

Přátelé, já se obávám, že problém bude budto ve vašem stroji, nebo v připojení, které máte. Byla jsem tam s Váma a necuklo mi to ani jednou.


Jo, už bylo napsáno výše. Máme celkem silný stroje, já jem navíc připojenej k síti VUT (zakousnutej CESNETu do kostrče na 1Gbps).
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #14 kdy: Březen 21, 2009, 05:30:39 pm

"Problem" je ze stejne pripojeni pouzivaji i jine sluzby... ale musime byt radi za to co mame, jinak je hosting pekelne drahej.
A nemuzeme po Fensovi porad chtit, aby to platil ze sveho jako tech par let predtim.

No, nemůžeme. Kdyžtak tto budeme řešit, až bude opravdu nehratelno.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: [1] 2
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS