Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 05:49:50 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 32 33 [34] 35 36
  Tisk  
Autor Téma: Pár návrhů  (Přečteno 196204 krát)
Orbi
Host
Odpověď #495 kdy: Říjen 22, 2009, 08:55:08 pm

ked sme u tych bohov ... ak by som zalozil cirkev s rovnakym menom boha, ake uz existuje ... bude to mat nejaky dopad i na moju cirkev? da sa to vobec?
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #496 kdy: Říjen 22, 2009, 09:06:19 pm

Porad dokola. Tohle je silne zrusime. Tohle taky, tak to zrusime, zmenime. Jedina moznost jak to udelat spravedlive, je povolit systemove treba jen 6 nejakych zakladnich buildu, kdy si na zacatku kazdy vybere ten svuj a jen si ho vyexpi. Pak uz bude pvp skutecne a pouze o hernim skilu. Jenze to odpadne to, co je na nwn zajimave - buildovani. Nehlede na to, ze i pak zacnou rvat plechovky, ze je pojizdi prskove a ze jsou moc silni na pvp, coz kupodivu v kazde RPG. Upravime  no. :-).  A nakonec tu bude behat kupa plechovak a nic z toho.  Reknu vam jednu vec. Ja krasa hrat na serveru, kde plati "takhle to je, tak se prizpusob" a ne tam, kde nekdo zafnuka a cely server si musi kvuli par hracum zvykat na nova pravidla.

Tohle podepíšu. Celé to začalo jenom proto, že jistá "nesmrtelná postava" dala jisté jiné postavě hrdě "30 ran, protože ona je prostě nesmrtelná" , jenže zřejmě smrti se nebojící hrdina z podtemna nepočítal se blesky, kterého potupě omráčili Úsměv
Takhle to začínalo na Demoně, pak na DH, doufam že tady se tomu vyhneme.
Svoboda!  Úsměv
Úsměv Ne  tohle mi nevadí  ty blesky jsem už ošetřil, tvoje pomsta khales už fungovat nebude Úsměv ono jsi měl štěstí že mi zbejvalo ještě 1k do toho lvlu  ale mě spíš vadí to jake při těch kuzlech vznikaj lagy. Jinakl tym i něco povidej o postavě moje postava je 100* líp propracovaná jak tvoje  já nehraju stylem  toho co se m ihodí do krámu taky tu svoji postavu hraješ ročně na 1000 zpusobu každej den  ji obměníš cca 3* charakter .Proč hrát několik druhu postav když to všechno zvládneš s jednou. To je cca tvuj pohled kdybych to měl vypočítat viděl jsem tě hrát zapálenou "paladinku",na vše utočící utlačovatelku podtemnáků, potom  na  na vše utočícího "bersekera", potom na  pomáhající kněžku, čas nemající obchodnici, neochotnou pocestnou, rozzuřenou fanatickou kněžku, lstivého zloděje atd no vypis je hold dlouhej Úsměv

Fungovala znovu, vid? Úsměv
*Pohodí duegaří hlavu před elfími dveřmi*

tohle už tady pár lidí zkoušelo. Amy dělá přesně to co musí, protože je zákoný neutrál.
Doporučuji pročíst K2 wiki, oddíl El Ashally, odvážný smrti se nebojící bojovníku!

Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #497 kdy: Říjen 22, 2009, 09:08:35 pm

Co takhle upravit kouzlo bouře odplaty aby nešlo seslat několikrát na stejné místo? Prakticky je to bugování ic nemužešm ít několik bouřek na sobě, takhle jenom násobí počet hodu na To jak nejvíc to jde. Nebo by to chtělo aspon  pozměnit ten grafický efekt aby se  při tomhle stylu sesáílání hned nezalagovala lokace.

Copak, snad jsi nedostal na prdel od Samotné Khaless Smích



Jenom dotaz, myslíš tu samou khalles, co má asi 20 bodů ve statistikach?

Ano Ano, dvaceti bodová Khaless Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #498 kdy: Říjen 23, 2009, 12:06:37 am

Spousta z vás píše, že vás nebaví buildovat a že to omezuje hru. Tak co tady sakra děláte? Fakt nechápu.

Teď mě tak napádá, pro ty co neumí počítat. http://www.gustaver.se/nwn/
Stačí zadat co chcete a popř. trochu upravit pro server. Hrozně složitý.

Tohle vážně zavání nadutostí a neschopností představit si něco jiného, než vlastní názor. Zkus se zamyslet nad tím, co píší ostatní, přečti si popis serveru, zahoď chrastítko a vyplivni dudlík a třeba ti to dojde. My co zrovna nežereme buildování nejsme zrovna parta debilů, co by nedokázala sečíst 1+1. Jestli máš potřebu vyhonit si vlastní ego tím, že strávíš čas propočítáváním kombinací a pak zbiješ všecky na jednu hromadu, pak jsi fakt borec jak hrom. Bouchni šampus, řvi to na celé kolo a vyválej se ve vlastním ejakulátu. Nikdo ti bránit nebude. Alespoň ne ve hrách k tomu určených.  Mrknutí
Nwn je hra právě k tomu určená.

Nestrkej prosímtě buildery a PvP (PK) hráče do jednoho pytle. Tohle zavání tvou omezeností.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #499 kdy: Říjen 23, 2009, 06:38:52 am

O takovém určení jakékoli počítačové hry můžu jen pochybovat. Pokud vím, primárním cílem je se pobavit. Pokud někdo nepochopí, že jiní se mohou bavit jiným způsobem, než on uzná za vhodné, měl by navštívit Maovo mauzoleum a pochlubit se rudému vůdcovi, jak to těm reakcionářům nandá. Než se z Číny vrátí, bude tu wipe  Škleb
Nestrkám je do jednoho pytle. Jen reaguju na to, že se Goro bílý pes z nás nebuilderů snaží udělat idioty, co ani neumí počítat.
Klíd, není třeba se kvůli tomu rozčilovat. Rupne ti cévka v mozku a bude vymalováno. Ono je to za ty léta co hraju NWN pořád ta samá písnička - NWN je od buildování vs. moduly NWN jsou RP, testy, arény atd. atd.. Buildování se nevylučuje ve směs s žádným modulem (snad s vyjímkou HCRP jež jsou svázány určitými pravidly, ale i tam se dá vždy něco vykoumat), takže potom a hlavně záleží kdo, proč a nač builduje a co si od toho představuje. Je to jen o lidech jak se k tomu potom postaví a co jsem za ta léta zjistil podstatnou roli v tom hraje věk, duševní a morální vyspělost a množství volného času jež je daný ochoten věnovat zábavě. Takže těm kdo preferují buildování z důvodu vytvoření nesmrtelného bojovníka do PvP a jejich jediným cílem je pořád někoho mastit z jakýchkoli důvodů doporučuji arény - tam si mohou skládat ty svoje " lejna s parfémem a ředidlem" --- tohle se mi moc líbí, kdo je toho autorem, někde to tu bylo.  Na RP světě bych se zaměřil na hru charakteru a to vždy s ohledem na zábavu a to v první řadě spoluhráčů a až potom svou. Ukajení vlastních choutek a zábava na úkor druhých je hloupá a omezená a vždy bude vypovídat o charakteru hráče, protože na RP světech se to tak na rozdíl od arén bere.
Poslední změna: Říjen 23, 2009, 06:42:41 am od Amras Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #500 kdy: Říjen 23, 2009, 11:08:08 am

Nwn je hra právě k tomu určená.

Nestrkej prosímtě buildery a PvP (PK) hráče do jednoho pytle. Tohle zavání tvou omezeností.

O takovém určení jakékoli počítačové hry můžu jen pochybovat. Pokud vím, primárním cílem je se pobavit. Pokud někdo nepochopí, že jiní se mohou bavit jiným způsobem, než on uzná za vhodné, měl by navštívit Maovo mauzoleum a pochlubit se rudému vůdcovi, jak to těm reakcionářům nandá. Než se z Číny vrátí, bude tu wipe  Škleb

Nestrkám je do jednoho pytle. Jen reaguju na to, že se Goro bílý pes z nás nebuilderů snaží udělat idioty, co ani neumí počítat.
Ano cílem by mělo být pobavení. Ovšem záleží na tom jak toho cíle člověk dosáhne.

Ještě zareaguju na to jak se zde všichni využíváte argument že K2 je RP server. Začíná to u Neuse, který takto definuje pravidla serveru. A z toho všichni vychází. Jenže jak už jsem psal takové pravidlo bez alespon minimální podpory systémem, je pravidlo k ničemu.

Z toho co jsem zde zatím zažil můžu najisto říct že Kandelabrie 2 je TEAM PvP server s HC craftem.
RP je zde bráno jako určité pozlátko, nebo lépe řečeno omáčka do které musíte vaše dění zaobalit aby neměl nikdo blbé kecy, ale vlastě si můžete vymyslet úplně cokoli takže tak zas tak velký problém není.

Tím nenaražím na to že tu nejsou RP hráči, oni tu jsou, ale hold jsou někde schovaní.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Tarun
Nováček

Příspěvků: 16


Zobrazit profil
Odpověď #501 kdy: Říjen 23, 2009, 11:29:28 am

O takovém určení jakékoli počítačové hry můžu jen pochybovat. Pokud vím, primárním cílem je se pobavit. Pokud někdo nepochopí, že jiní se mohou bavit jiným způsobem, než on uzná za vhodné, měl by navštívit Maovo mauzoleum a pochlubit se rudému vůdcovi, jak to těm reakcionářům nandá. Než se z Číny vrátí, bude tu wipe  Škleb
Nestrkám je do jednoho pytle. Jen reaguju na to, že se Goro bílý pes z nás nebuilderů snaží udělat idioty, co ani neumí počítat.
Klíd, není třeba se kvůli tomu rozčilovat. Rupne ti cévka v mozku a bude vymalováno. Ono je to za ty léta co hraju NWN pořád ta samá písnička - NWN je od buildování vs. moduly NWN jsou RP, testy, arény atd. atd.. Buildování se nevylučuje ve směs s žádným modulem (snad s vyjímkou HCRP jež jsou svázány určitými pravidly, ale i tam se dá vždy něco vykoumat), takže potom a hlavně záleží kdo, proč a nač builduje a co si od toho představuje. Je to jen o lidech jak se k tomu potom postaví a co jsem za ta léta zjistil podstatnou roli v tom hraje věk, duševní a morální vyspělost a množství volného času jež je daný ochoten věnovat zábavě. Takže těm kdo preferují buildování z důvodu vytvoření nesmrtelného bojovníka do PvP a jejich jediným cílem je pořád někoho mastit z jakýchkoli důvodů doporučuji arény - tam si mohou skládat ty svoje " lejna s parfémem a ředidlem" --- tohle se mi moc líbí, kdo je toho autorem, někde to tu bylo.  Na RP světě bych se zaměřil na hru charakteru a to vždy s ohledem na zábavu a to v první řadě spoluhráčů a až potom svou. Ukajení vlastních choutek a zábava na úkor druhých je hloupá a omezená a vždy bude vypovídat o charakteru hráče, protože na RP světech se to tak na rozdíl od arén bere.
Ano je to RP svet. No a co? Ja buildy mam a myslim si, ze i silne buildy. Nikoho z vas jsem bezduvodne nenapadl, nepojizdel lowlevly, a to i za situace, ze me nejaky lowlevl z RP duvodu demonstrativne napadl.  Dal jsem mu par ran sekerkou po  hlave a sel od nej. Na druhe strane tenhle svet je o vzajemne interakci. Jestli si chcete uzit RP bez hry, udelejte si chat a tam si vyblbnete do aleluja. Ja mam PvP rad a mojim cilem je si ho i uzit. Pac 3h RP pokec o hov.... nebo RP masteni mostner, ci  jine pododbne aktivity me skutecne dlouho nebavi.
A co tim chci rict. Je to jen o hracich. Kdyz nekdo hraje RP a nema zajem o PvP, tak si ho nevsimam a nekazim mu hru. Na druhou stranu je tu spoust lidi i kvuli PvP, treba i ja, kterym se libi RP svet, uz jen treba proto ze tu nelita same jj, nn, ok, Smích, wtf, omg a podobne, ma jisty pribeh a jistou uroven.   Na druje strane, ted to nemyslim jako utok,  ja HCRP hracum taky nevykladam to, at se jsou vyvalet ve svych ejakulatech, ktere maji po 3h kecani o nicem u ohne atp. Nekdo chce hrat RP nekdo PVP no. Kazdy hleda zabavu jinde. Hrajte si HC svuj charakter, pro me za me, na druhe strane, kdyz nekdo nema zabavu v tom cem vy, tak mu nedavajte. Prec jen tenhle svet neni svet HCRP hracu, ale nas vsech  Mrknutí  A hlavne Neuse.  Úsměv

Edit: a nemyslim si, ze jsem nejmladsi, dusevne a moralne nevyspely. Jen me hold bavi neco jineho nez nektere ostatni no. 
 
Poslední změna: Říjen 23, 2009, 11:48:45 am od Tarun Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #502 kdy: Říjen 23, 2009, 12:02:33 pm

Goro dej si pohov a celkove vynechte vzajemne urazlive posty, diky
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #503 kdy: Říjen 23, 2009, 12:06:40 pm

ATM mazej oba, ne jen jednoho
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #504 kdy: Říjen 23, 2009, 12:07:29 pm

Ano je to RP svet. No a co? Ja buildy mam a myslim si, ze i silne buildy. Nikoho z vas jsem bezduvodne nenapadl, nepojizdel lowlevly, a to i za situace, ze me nejaky lowlevl z RP duvodu demonstrativne napadl.  Dal jsem mu par ran sekerkou po  hlave a sel od nej. Na druhe strane tenhle svet je o vzajemne interakci. Jestli si chcete uzit RP bez hry, udelejte si chat a tam si vyblbnete do aleluja. Ja mam PVP rad a mojim cilem je si ho i uzit. Pac 3h RP pokec o hov.... nebo RP masteni mostner, ci  jine pododbne aktivity me skutecne dlouho nebavi.
A co tim chci rict. Je to jen o hracich. Kdyz nekdo hraje RP a nema zajem o PVP, tak si ho nevsimam a nekazim mu hru. Na druhou stranu je tu spoust lidi i kvuli PVP, treba i ja, kterym se libi RP svet, uz jen treba proto ze tu nelita same jj, nn, ok, Smích, wtf, omg a podobne, ma jisty pribeh a jistou uroven.   Na druje strane, ted to nemyslim jako utok,  ja HCRP hracum taky nevykladam to, at se jsou vyvalet ve svych ejakulatech, ktere maji po 3h kecani o nicem u ohne atp. Nekdo chce hrat RP nekdo PVP no. Kazdy hleda zabavu jinde. Hrajte si HC svuj charakter, pro me za me, na druhe strane, kdyz nekdo nema zabavu v tom cem vy, tak mu nedavajte.

Edit: a nemyslim si, ze jsem nejmladsi, dusevne a moralne nevyspely. Jen me hold bavi neco jineho nez nektere ostatni no. 
 

Vždyť přesně o tomto jsem psal, hraní charakteru a odpovídající build k tomu se absolutně nevylučuje, matematiku NWN znám a moje postavy tomu odpovídají. Vždy to je o lidech a pokud se hráč mající rád PvP bude chovat tak, že bude myslet na zábavu všech ostatních a ne jen na svou a na 40lvl nebude mastit 17lvl na počkání, pak s tím nemám vůbec žádnou obtíž, spíše naopak. Přiznám se, že náhlé PvP nemám moc rád, jak říkáš každý jsme nějaký - ale na druhou stranu turnaje si užívám jako máloco ve hře. RP světy mám rád pro jejich kultivovanost, rovněž nějak nemohu zkousnout omg. mmt, afk, nn, ok, jj, atd. a podporu hrát příběh postavy. Mé postavy vznikají tak, že si vymyslím historii postavy, příběh postavy, který bych chtěl hrát, její charakterová rysy a k tomu si postavím build 1-40lvl (málo kdy to do 40 lvl dosáhnu). Postavu pak zasadím do světa a hraji co jsem si vymyslil, pokud to dovolí okolní svět a tvůrci či správci světa. Rozhodně jsem nechtěl někomu něco nakazovat a pokud to tak vyznělo budu se muset změnit vyjadřování, jen se domnívám, že pro hráče, kterého zajímá jen matematika builů, PvP a výsledky z tohoto počínání je mnohem lepší arena, kde se setkává se sobě rovnými a nemůže se stát, že to jedna z přítomných stran ponese nelibě nebo, že jí to dokonce pokazí náladu a večer.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Goro
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #505 kdy: Říjen 23, 2009, 12:08:10 pm

Goro dej si pohov a celkove vynechte vzajemne urazlive posty, diky

Já sem v klidu. Ale na tohle sem musel reagovat.

Edit: Jo a jak píše cendaa, když už si to smazal mě, mohl bys to smazat i jemu.
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #506 kdy: Říjen 23, 2009, 12:27:15 pm

Promazano a to co sem psal plati, jinak tohle je tema zadosti a stiznosti, takze se drzte tematu, plkat muzete v kosi...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #507 kdy: Říjen 23, 2009, 12:51:23 pm

Já mám návrh to přesunou do odpadkáče.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #508 kdy: Říjen 28, 2009, 03:45:03 pm

Návrh.
Přivolaní upíři prý na světle nemají co dělat, tak prosím úprava u PM, aby vyvolaný upír na světle shořel.

P.S.: Snad se vyhneme tomu, že budou běhat podtemňácká PMka s vyvolaným upírem po povrchu a ještě se divit, že se to někdo obtěžuje řešit.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #509 kdy: Říjen 28, 2009, 03:50:42 pm

Návrh.
Přivolaní upíři prý na světle nemají co dělat, tak prosím úprava u PM, aby vyvolaný upír na světle shořel.

P.S.: Snad se vyhneme tomu, že budou běhat podtemňácká PMka s vyvolaným upírem po povrchu a ještě se divit, že se to někdo obtěžuje řešit.

No jo, ale zapomněl jsi na tu ostatní chamraď jakou jsou kostlivci, zombie, mumie, lichové atp. Jeden upír v ohledu nicneřešení nic nespraví. Ale rozhodně je to dobrej návrh pro konzistenci světa. Proč by ti u hradu měli plápolat a vyvolaní ne.  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Stran: 1 ... 32 33 [34] 35 36
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS