Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 27, 2024, 08:05:17 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3] 4 5 6
  Tisk  
Autor Téma: Upravy podtemna  (Přečteno 33048 krát)
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #30 kdy: Únor 24, 2009, 12:28:14 pm

Podle čeho se to opotřebení vůbec počítá? Já když jsem byl třeba nedávno v mithrilovým dole, tak jsem tam v průběhu dolování sejmul 30-40 golemů a mithrilová poloplátovka 5+ se mi opotřebovala asi tak o 100-200 bodů
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Mithrandir
Host
Odpověď #31 kdy: Únor 24, 2009, 12:30:46 pm

drzte sa temy, prosim  Úsměv
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #32 kdy: Únor 24, 2009, 12:33:42 pm

drzte sa temy, prosim  Úsměv

Sorry, šoupnul jsem to do běžných dotazů. Klidně to tu smaž.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #33 kdy: Únor 24, 2009, 12:47:33 pm

I druidom a menavcom sa opotrebuva vybavenie.   Kroutím očima
*facepalm* Tak to jde mimo mě, hloupě jsem předpokládal, že když se člověku počítají jen úpravy equipu, tak ho vlastně na sobě nemá (asi jako vzít si fullplate a shiftnout, človek má jak pohlcení, tak AC z mnicha)...tak to teda Neus musel mít na to adamantitu (nebo kde jsme to byli, tu rudu už jsem pak nikdy neviděl  Škleb) docela namláceno, protože z těch pár bouchanců jsem si zdělal věci docela slušně  Úsměv.
My bad.

1) vybaveni, kteremu se zapocitavaji vlastnosti v promene, se take opotrebovava... diky mechanismu promen v nwn neni to vybaveni na postave, ale kdyz jsou sikovne udelane skripty, tak ho umi "najit" a ponicit, neprijemne je to treba u nastroju, ktere z postavy "spadnou" i v promene, ale novy si vzit nemuzes
2) do promeny se nikdy nezapocita zbroj tezsi nez roba, IC se to bere tak ze neni dost tvarna, aby umoznila promenu.... takze druidi s mnichem (myslim ze ted existuje jen Neus) nikdy nemaji AC mnicha a bonus z tezsi zbroje, A navic vsichni ostatni druidi jsou odkazani jen na roby a nebo maji v promenach smulu

A uz zacinam byt alergickej na takovehle "napadani", zvlast kdyz to neni pravda a dotycny si to ani neoveri!
Co si o tom maji potom myslet hraci, ktery uvazuji o pripadnem vyzkouseni sveta...
Zaznamenáno
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #34 kdy: Únor 24, 2009, 01:12:30 pm

Jednak jsem se omluvil, jednak po mě druid chtěl vyrobit střední zbroj, tak jsem to neřešil a vyrobil jsem ji  Úsměv.
*facepalm* - gesto, které naznačuje, že jsem řekl něco pitomého
my bad ~ omlouvam se
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #35 kdy: Únor 24, 2009, 04:14:43 pm

Tak jsme včera prošli ,3 lokace podtemna .Co jsem v tom spěchu (nebyli jsme vítáni )stíhal vidět ,byla docela pěkná „botanická zahrádka“. Šok
Zastánci původního myšlenky drowů ,a tzv obchodních vztahů s „pozemšťany“ asi  "žasnou".Už jen voda a slunko chybí . Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Amy
Host
Odpověď #36 kdy: Únor 24, 2009, 05:10:06 pm

Zastánci původních drowů hrajou cigány na povrchu? Úsměv čimpato? Úsměv
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #37 kdy: Únor 24, 2009, 05:25:00 pm

Mno to nevím, pokud vím tak u cikánků je jen jeden původní drow...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #38 kdy: Únor 24, 2009, 05:40:44 pm

je fakt ze jsme vytani nebyli ale cikani jsou na to zvykly nicmene nejvtipnejsi bylo setkani s Yochlol s nekterymi vecmi by DM meli setrit  Mrknutí
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Amy
Host
Odpověď #39 kdy: Únor 24, 2009, 05:52:43 pm

Tak jsme včera prošli ,3 lokace podtemna .Co jsem v tom spěchu (nebyli jsme vítáni )stíhal vidět ,byla docela pěkná „botanická zahrádka“. Šok
Zastánci původního myšlenky drowů ,a tzv obchodních vztahů s „pozemšťany“ asi  "žasnou".Už jen voda a slunko chybí . Nevím co si myslet/Nerozhodný


Voda tam jeeee:D
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #40 kdy: Únor 24, 2009, 05:58:53 pm

Je tahle diskuze vůbec k něčemu?
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #41 kdy: Březen 03, 2009, 10:33:20 am

Včera jsme prošli kousek podtemna a nestačil jsem valit očička .
Nové lokace nádherné ,ale  výskyt dřeva a bylin  (Javor ,akát ) na dvou lokacích ,lepší než u elfí vsi a to je co říci .
Ne že bych to „slepounkům“ záviděl ,po letech útlaků si nějaký ten „suport“jistě zaslouží ,ale nic by autoři neměli přehánět .
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #42 kdy: Březen 03, 2009, 11:18:14 am

 Je zajímavé, že jedni diskutují o tom v jakém světa mají hrát ti druzí. Každá představa je originální a sjednotit to v jedné hře půjde jen velmi těžko. Teď už akorát chybí téma, kde ve kterém by podtemáci diktovali(navrhovali) co má a nemá být na povrchu.
Pojďte raději hrát.

A zdar novému flame, pokud dojde někdy k interakci obou světů.
Zaznamenáno

Sid
Amy
Host
Odpověď #43 kdy: Březen 03, 2009, 05:08:10 pm

Smích hezky řečeno.
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #44 kdy: Březen 06, 2009, 08:45:29 pm

A zdar novému flame, pokud dojde někdy k interakci obou světů

k interakci zrejme nedojde ... pac co je dole toje taky nahore takze nema duvod podtemno jit nahoru a naopak. ledatak z rozmaru. ale o nic vic nejde. Docela by mne zajimalo kam se podela Neusova vize o prolinani podtemna a povrchu kuli dolum a drevu Úsměv))))
Zaznamenáno

Stran: 1 2 [3] 4 5 6
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS