Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 09:26:15 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3 4 ... 6
  Tisk  
Autor Téma: Upravy podtemna  (Přečteno 32694 krát)
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #15 kdy: Únor 23, 2009, 01:04:31 am

...ze se upravy zacali delat az v momente kdy se v podtemnu rozhodli angazovat twinkee mith a sideric kdyz meli nejake surovinove nebo jine upravove pozadavky old school drowi neslo to - argument vy mate rudu svet zbytek schodil ze stolu veskerou argumentaci

spekulace o upravovani modulu pro potreby nekterych skupin hracu jsou na snade a bohuzel i castym tematem
treba se dockame zruseni nekterych kilometrovych lokaci a budeme to mit vsichni kousek

Pod tohleto bych se podskrabl a chybi mi tu tleskaci smailik Úsměv
Zaznamenáno

aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #16 kdy: Únor 23, 2009, 01:10:31 am

Jeste bych pridal ze Neusova vize - Podtemno ma snadny pristup ke kovum a na povrchu je vse ostatni uplne upadla a ted vyzniva jako ironie. Do dolu se dostane jedinec jak z podtemna tak z povrchu, nakuta levou zadni. Rozdil je snad jen v tom ze drowove pudou domu pres 5 lokaci a povrchnan pres 20 lokaci. Jinak je to uplne jedno.   Škleb
Zaznamenáno

Amy
Host
Odpověď #17 kdy: Únor 23, 2009, 05:11:00 am

Přátelé, občas vás poslouchám a říkám si, co že máte za problém. Nejdřív se stěžuje, jak je to tam dole tvrdý, ted se stěžuje, že je to tam zasě moc měkký. Co bude příšte? Bude Vám vadit, že je tam tma? Budete chtít světlo?  Úsměv

Co to asi máte za problém?
Vadí Vám tam bylinky? Hm hm... a to v podtemnu jako nic neroste? Vůůůůbec nic?
Stromy Vám vadí? Zapojte představivost.Když dole žijou šedoprdelky, proč by tam nemohlo být něco co dává "dřevo" ?

Nj... češi. Budto je moc zima, nebo je moc horko vidte  Smích
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Únor 23, 2009, 07:21:53 am

Amy ted s tebou musím souhlasit, fakt češi to je hroznej národ  Kroutím očima

Jediný co Lyc chtěl, je aby se zvětšil dmg pastí a obtížnost na "vzácných" místech a vy s toho děláte kovbojku...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Únor 23, 2009, 07:59:45 am

Život v podtemnu je velice nerealistickej sám o sobě, takže jde jen o to, jestli to chcete mít hráčsky přístupnější (a tím ještě více nerealistické), nebo realističtější a tím velice nepřátelské a chudé na "živé" suroviny  Úsměv. Nicméně ze 10 na 5-15 je moc, vždyť si vemte kolik elementárního pohlcení se dá snadno získat zbrojí, jednou jsem si ji dokonce na rubicit zapomněl (teda já ji měl, ale přehlídl jsem ji v inventáři  Škleb) a přesto jsem si vystačil s regenem +4... takže takových 5-10 dmg navíc paušálně by neuškodilo...
Další kontroverzní věc je topení (se), tam se to pokud vím stupňuje, takže více méně nemáte bez kouzla šanci, takže je to jen kouzlo nebo nic...A vzhledem k masivnímu ničení equipu si to moc bez druida nedokážu představit  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Únor 23, 2009, 09:24:05 am

...takže takových 5-10 dmg navíc paušálně by neuškodilo...
Pasti jsou vsude stejny... jestli se vam to zda slabe (na podtemno), jde jich tam pridat vic za sebou.
Ale 1. kdo jen hlesne ze povrchnani to maji snadnejsi a nebo ze to je prehnane, atd.... toho zakousnu Úsměv

... bez druida nedokážu představit  Nevím co si myslet/Nerozhodný
proc zase druida? (bez by to byla nejaka fobie nebo neco horsiho?)
dychani pod vodou maji druid, carodej, zaklinac
potom existuji takove lahvicky myslim lektvary se tomu rika
a jestli se nepletu tak existuje i vybaveni, ktere dychani pod vodou da trvale (jen hledat)
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #21 kdy: Únor 23, 2009, 09:27:03 am

Život v podtemnu je velice nerealistickej sám o sobě, takže jde jen o to, jestli to chcete mít hráčsky přístupnější (a tím ještě více nerealistické), nebo realističtější a tím velice nepřátelské a chudé na "živé" suroviny  Úsměv. Nicméně ze 10 na 5-15 je moc, vždyť si vemte kolik elementárního pohlcení se dá snadno získat zbrojí, jednou jsem si ji dokonce na rubicit zapomněl (teda já ji měl, ale přehlídl jsem ji v inventáři  Škleb) a přesto jsem si vystačil s regenem +4... takže takových 5-10 dmg navíc paušálně by neuškodilo...
Další kontroverzní věc je topení (se), tam se to pokud vím stupňuje, takže více méně nemáte bez kouzla šanci, takže je to jen kouzlo nebo nic...A vzhledem k masivnímu ničení equipu si to moc bez druida nedokážu představit  Nevím co si myslet/Nerozhodný

Myslim že dýchání pdo vodou má už čaroděj a zaklínač na 3 nebo 4 levelu Škleb
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Únor 23, 2009, 02:31:58 pm

proc zase druida? (bez by to byla nejaka fobie nebo neco horsiho?)
dychani pod vodou maji druid, carodej, zaklinac
potom existuji takove lahvicky myslim lektvary se tomu rika
a jestli se nepletu tak existuje i vybaveni, ktere dychani pod vodou da trvale (jen hledat)


... a kněz.

Přátelé, občas vás poslouchám a říkám si, co že máte za problém. Nejdřív se stěžuje, jak je to tam dole tvrdý, ted se stěžuje, že je to tam zasě moc měkký. Co bude příšte? Bude Vám vadit, že je tam tma? Budete chtít světlo?  Úsměv

Co to asi máte za problém?
Vadí Vám tam bylinky? Hm hm... a to v podtemnu jako nic neroste? Vůůůůbec nic?
Stromy Vám vadí? Zapojte představivost.Když dole žijou šedoprdelky, proč by tam nemohlo být něco co dává "dřevo" ?

Nj... češi. Budto je moc zima, nebo je moc horko vidte  Smích
¨

 Škleb Škleb Škleb Já pořád říkám, že je tam ošklivá jednotvárná hudba.  Mrknutí Prošel jsem tam víc než 20 lokací a všude byla stejná
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Únor 23, 2009, 03:13:21 pm

Já přece neříkám, že to nemají, nebo že nejsou lahve, ale nebezpečnost utopení jde ruku v ruce s nutností dýchání pod vodou. Ok, je to sice na mě moc černobílé, ale uznávám, že utopení nelze zabránit pohlcením elementu  Škleb.
Jinak s tim druidem, Neusi, přece víš, jak výhodný je mít někoho, kdo ti rozmlátí překážky typu sloupy, kdo ti vyřídí odolná NPC, bez poškození equipu, které je jinak hodně vysoké..
No hele, řešit tu nic nebudu, je tu spousta super věcí, ale spousta nevhodností ne zastiňuje a každej to vidí jinak  Úsměv.
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Orbi
Host
Odpověď #24 kdy: Únor 23, 2009, 03:21:55 pm

I druidom a menavcom sa opotrebuva vybavenie.   Kroutím očima
Zaznamenáno
Fousek
Šampión
**
Příspěvků: 106


Zobrazit profil
Odpověď #25 kdy: Únor 23, 2009, 03:31:20 pm

Život v podtemnu je velice nerealistickej sám o sobě, takže jde jen o to, jestli to chcete mít hráčsky přístupnější (a tím ještě více nerealistické), nebo realističtější a tím velice nepřátelské a chudé na "živé" suroviny  Úsměv. Nicméně ze 10 na 5-15 je moc, vždyť si vemte kolik elementárního pohlcení se dá snadno získat zbrojí, jednou jsem si ji dokonce na rubicit zapomněl (teda já ji měl, ale přehlídl jsem ji v inventáři  Škleb) a přesto jsem si vystačil s regenem +4... takže takových 5-10 dmg navíc paušálně by neuškodilo...
Další kontroverzní věc je topení (se), tam se to pokud vím stupňuje, takže více méně nemáte bez kouzla šanci, takže je to jen kouzlo nebo nic...A vzhledem k masivnímu ničení equipu si to moc bez druida nedokážu představit  Nevím co si myslet/Nerozhodný

Myslim že dýchání pdo vodou má už čaroděj a zaklínač na 3 nebo 4 levelu Škleb

Klerik to ma taky
Poslední změna: Únor 23, 2009, 03:59:53 pm od Twinkee Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #26 kdy: Únor 23, 2009, 04:43:45 pm

dýchat pod vodou umí každej trouba se žábrama....
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Únor 24, 2009, 11:05:53 am

I druidom a menavcom sa opotrebuva vybavenie.   Kroutím očima
*facepalm* Tak to jde mimo mě, hloupě jsem předpokládal, že když se člověku počítají jen úpravy equipu, tak ho vlastně na sobě nemá (asi jako vzít si fullplate a shiftnout, človek má jak pohlcení, tak AC z mnicha)...tak to teda Neus musel mít na to adamantitu (nebo kde jsme to byli, tu rudu už jsem pak nikdy neviděl  Škleb) docela namláceno, protože z těch pár bouchanců jsem si zdělal věci docela slušně  Úsměv.
My bad.
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Orbi
Host
Odpověď #28 kdy: Únor 24, 2009, 12:08:25 pm

A to nevies kolko sperkov uz vymenil. Úsměv
Zaznamenáno
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Únor 24, 2009, 12:24:32 pm

A to nevies kolko sperkov uz vymenil. Úsměv
Ono v praxi to takový problém neni, prostě šperkaři řeknu, ať mi to dá rovnou třikrát, že to rozbiju, než se zase potkáme online  Škleb, spíš běhat s jednou sadou šperků často na opravu může být problém, pokud neni nikdo online...
To bylo ještě v době, kdy jsem byl opatrovnický na svoje nové šperky, amulet +4 regen, přišlo mi to jako něco ultra.. když vezmu v potaz, že tu může být regen na více různých věcech, tak to je krutě přehnaný  Smích
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Stran: 1 [2] 3 4 ... 6
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS