Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 29, 2024, 02:41:25 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Zápisky Petita  (Přečteno 6563 krát)
Orbi
Host
kdy: Srpen 14, 2008, 06:34:56 pm

Tí starí dedkovia. Jeden lepší ako druhý. Uč sa, klaňaj sa, vzdávaj úctu starším. Čo si o sebe myslia?! Čo môžu vedieť o živote, keď len vysedávajú pod starým dubom?! Nenávidím ich!
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #1 kdy: Srpen 14, 2008, 08:25:50 pm

Dnes som v lese našiel zraneného jeleňa. Z krku mu trčal šíp. ... Bol som bezmocný. Nevedel som čo robiť. Hľadel som do jeho hlbokých očí z ktorých sa pomaly vykrádal život. ... Zomrel v mojom náručí. Jeho krv je na mojich rukách.
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #2 kdy: Říjen 17, 2008, 10:06:00 am

Priroda je tak krásna. Je nádherná. Jej farby, hlas a nálada. Som rád, že som jej.
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #3 kdy: Říjen 17, 2008, 10:09:38 am

Vážne onemocnenie zvery v lese. Krvylačná wyverna, rozpútajúca chaos v lese. Čo sa to deje? Kto vezí, za týmto narušním rovnováhy? Určite sú to ľudia z miest.
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #4 kdy: Říjen 17, 2008, 10:12:22 am

Našiel som nohu. Nebolo by to nič nové, vlci predsa zavše zabudnú časť svojej koristi. Hlavne keď príliš páchne.

Táto noha však bola v brnení. Veľmi tvrdom brnení. Nešlo dať dole. ... Ani nemohlo. Bola celá kovová!!
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #5 kdy: Říjen 17, 2008, 10:15:26 am

Z vrcholkov kopcov, som pozoroval záblesky v Železnej Veži. Čo sa tam deje? Z veže vyšiel jeden železný golem. Vyšiel von! Nikdy nechodia von!!!
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #6 kdy: Říjen 18, 2008, 09:22:41 pm

Musím zistiť čo sa v tej obludnej veži deje. Musím! ... sám tam však nemôžem. Nevyznám sa v strojoch. A povráva sa, že život im dáva mágia. Neostáva mi nič iné, len nájsť niekoho vhodného, čo sa v tom vyzná a pôjde tam somnou.
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #7 kdy: Prosinec 06, 2008, 11:43:07 am

Moje bádanie nad tajomstvom Temného hradu a Železnej veže musím dať na čas stranou. Nepriateľ, ktorý vyhnal mešťanou zo svojich domovov, začína znovu naťahovať svoje pahíle. Treba za každú cenu obmedziť ich postup do ďalších častí ostrova. Treba zničiť ich hliadky. Vyhlásil som na nich lov. Tak barbarské. Kto sa zbaví desiatich členov hliadky, dostane odomňa odmenu. Jeden mešec za hlavu. Potvrdzujúcu listinu som umiestnil ku ostatným ponukám práce v zhromaždišti.
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #8 kdy: Prosinec 07, 2008, 05:38:18 pm

Zatiaľ nikto sa neodvážil splniť môj úkol. Nevadí. Teraz je tu nová situácia, ktorá ma začína znepokojovať. Nieje to dlho čo Kráter padol do rúk tajomnej skupiny. Ambiciózna a silná skupina. Skupina najímajúca do svojích služieb nemŕtvych. Teda, domnievam sa. Medzi strážami som zazrel ženu vo vysokom štádiu rozkladu jej ľavej ruky. Doslova má na nej už iba kosti. Možno robím len ukvapené závery, možno trpí chorobou. Alebo, ... je táto tajomná skupina nebodaj zapletená do návratu Temného pána do hradu?
Poslední změna: Prosinec 08, 2008, 06:56:02 pm od Orbi Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #9 kdy: Prosinec 08, 2008, 02:09:49 pm

Moja návšteva severu neprebehla plne podľa mojích očakávaní. Orkovia niesú veľmi dobrí hostitelia. Ich veliteľ mi však daroval suvenýr. Jeho vlastnú helmu. Pod oslavnou streľbou jeho lukostrelcov, com sa mu nestihol ani poďakovať. Ponáhľal som sa pochváliť ostatným.

Doma som pri bližšom preskúmaní helmy, našiel malú mapku. Je na nej nahrubo uhlíkom načrtnutá mapka. Kartograf Ork. Myslel som, že nevedia ani čítať.

Na mapke je mesto a nejaká jaskyňa, vedľa ktorej je nakreslená podivná tvár a kladivo. Jaskyňa a mesto sú prepojené akousi kľukatou čiarou. Možno má byť rovná a autorovi sa len triasla ruka. Vedľa obrázka mesta sú z jednej strany vlnky a z druhej hlava krysy.

Možno je to mapka k bájnemu pokladu Zlatého Draka!
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #10 kdy: Únor 15, 2009, 04:27:55 pm

Snaha zajať pána Temnej veže bola znovu márna. Zvolil si dobrovoľnú smrť akoby mal skončiť v našom zajatí. Vďaka jeho činu znovu tápame v tme, kto môže stáť za množiacimi sa problémami v našom teritóriu.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS