Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 03:01:30 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3] 4
  Tisk  
Autor Téma: Editace účtů  (Přečteno 27321 krát)
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #30 kdy: Březen 11, 2016, 08:50:57 am

Vyzkousel jsem odesilani emailu.
Vse funguje. Takze chybka bude nekde jinde.
Ano ono se to tam napíše, že nové heslo bylo odesláno na dajardd@gmail.com, ale nic nedorazí. Tak co mám dělat?
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #31 kdy: Březen 11, 2016, 09:05:24 am

Ani po nějaké době se to tam nedostalo ?
Jinak zdravím Dajardee Kde je Mikael Smích 3mejdak trpasličí at kouká brzo přijít je horská živá Smích
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #32 kdy: Březen 11, 2016, 09:14:34 am

Ani po nějaké době se to tam nedostalo ?
Jinak zdravím Dajardee Kde je Mikael Smích 3mejdak trpasličí at kouká brzo přijít je horská živá Smích

Právě, že nedostalo. Ale napadlo mě, že kdysi jsem řešil něco podobného a systém nebral příponu .com ,jen .cz. Chci se zeptat, zda by nešlo mě poslat nové heslo oklikou na G.J.C@seznam.cz. Potřebuji změnit IP adresu v účtu akorát.
Ej, zdravím, už se těší brachu. xD. Jsi dobrý pamětník, to byly dobré časy, než mi je kdosi zkurvil (nebudu jmenovat). Každopádně postava žije a logne se do hry, až to půjde.
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #33 kdy: Březen 11, 2016, 09:20:02 am

Tak to by musel Neus přímo možná Smích Snad bude Hodnej a bude mít ještě dnes čas Smích
Tak to se těším až se logne Smích Jmenovat nemusíš Smích
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #34 kdy: Březen 11, 2016, 09:22:54 am

Tak to by musel Neus přímo možná Smích Snad bude Hodnej a bude mít ještě dnes čas Smích
Tak to se těším až se logne Smích Jmenovat nemusíš Smích
jj  Pláč Mrknutí Škleb
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #35 kdy: Březen 11, 2016, 09:43:17 am

Jinak co si tak vzpomínám tak tysi mě naučil základům kovařiny Smích
No nebudeme tu dělat Flame a kdyžtak počkáme co na to Neus Smích
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #36 kdy: Březen 11, 2016, 10:44:18 am

Jinak co si tak vzpomínám tak tysi mě naučil základům kovařiny Smích
No nebudeme tu dělat Flame a kdyžtak počkáme co na to Neus Smích

To jsem rád. Budu si muset vzpomenout na spoustu věcí, nehrál jsem kolik? Dva, tři roky možná. Recepty jsem zapoměl apod. Vzpomínám si, že jsem opouštěl i
lidi dobré, což mě velice mrzelo. Jistě si k nim patřil i ty.
Flame Nevím co si myslet/Nerozhodný. Tak toho bylo hodně a proto nic nerozebírám ve shodě s tím, co píšeš Mrknutí.
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #37 kdy: Březen 11, 2016, 10:54:20 am

To jsem rád. Budu si muset vzpomenout na spoustu věcí, nehrál jsem kolik? Dva, tři roky možná. Recepty jsem zapoměl apod. Vzpomínám si, že jsem opouštěl i
lidi dobré, což mě velice mrzelo. Jistě si k nim patřil i ty.
Flame Nevím co si myslet/Nerozhodný. Tak toho bylo hodně a proto nic nerozebírám ve shodě s tím, co píšeš Mrknutí.

Kdybys potřeboval zase ti pomůžu si vzpomenout a pod Smích
No to nevím třeba jsem byl prudas kvuli kterému si odešel :O Kdo víí its magic Smích
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #38 kdy: Březen 11, 2016, 11:05:38 am

To jsem rád. Budu si muset vzpomenout na spoustu věcí, nehrál jsem kolik? Dva, tři roky možná. Recepty jsem zapoměl apod. Vzpomínám si, že jsem opouštěl i
lidi dobré, což mě velice mrzelo. Jistě si k nim patřil i ty.
Flame Nevím co si myslet/Nerozhodný. Tak toho bylo hodně a proto nic nerozebírám ve shodě s tím, co píšeš Mrknutí.

Kdybys potřeboval zase ti pomůžu si vzpomenout a pod Smích
No to nevím třeba jsem byl prudas kvuli kterému si odešel :O Kdo víí its magic Smích

Oki.  Mrknutí Ne, to si nemyslím.  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #39 kdy: Březen 11, 2016, 11:16:35 am

Kdybys potřeboval zase ti pomůžu si vzpomenout a pod Smích
No to nevím třeba jsem byl prudas kvuli kterému si odešel :O Kdo víí its magic Smích

Oki.  Mrknutí Ne, to si nemyslím.  Vyplazuji jazyk

Úsměv třeba jsem kdo ví Smích jestli máš skype tak mi ho napiš do PM at tu nespamujeme vše Smích
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #40 kdy: Březen 11, 2016, 02:57:47 pm

Dobrý den,
mám takový problémek. Mám zaregistrovaný účet na stránkách Kandelábrie2. Zapomněl jsem heslo a když jsem zvolil možnost poslat nové heslo na mail, nic nedorazilo ani na desátý pokus. Co s tím? Děkuji.

..a jen tak  nedorazí. Tento server je už jen vzpomínka, kterou  zadupala do země rodinka psychopatů.  Ztráta času.  Jinak modul skvělý i super hráči sem z nostalgie zavítají ve víře, že se snad něco změnilo.
Šok Neřeknu nic
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #41 kdy: Březen 11, 2016, 05:09:32 pm

Dobrý den,
mám takový problémek. Mám zaregistrovaný účet na stránkách Kandelábrie2. Zapomněl jsem heslo a když jsem zvolil možnost poslat nové heslo na mail, nic nedorazilo ani na desátý pokus. Co s tím? Děkuji.

..a jen tak  nedorazí. Tento server je už jen vzpomínka, kterou  zadupala do země rodinka psychopatů.  Ztráta času.  Jinak modul skvělý i super hráči sem z nostalgie zavítají ve víře, že se snad něco změnilo.
Šok Neřeknu nic
To nic z toho si nic nedělej on tou rodinkou psychopatů myslí mě Smích To víš to je náš vesnickej trouba toho si nevvšímej jen se posd, čti a směj se Smích
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #42 kdy: Březen 11, 2016, 10:36:21 pm

Ani po nějaké době se to tam nedostalo ?
Jinak zdravím Dajardee Kde je Mikael Smích 3mejdak trpasličí at kouká brzo přijít je horská živá Smích

Právě, že nedostalo. Ale napadlo mě, že kdysi jsem řešil něco podobného a systém nebral příponu .com ,jen .cz. Chci se zeptat, zda by nešlo mě poslat nové heslo oklikou na G.J.C@seznam.cz. Potřebuji změnit IP adresu v účtu akorát.
Ej, zdravím, už se těší brachu. xD. Jsi dobrý pamětník, to byly dobré časy, než mi je kdosi zkurvil (nebudu jmenovat). Každopádně postava žije a logne se do hry, až to půjde.
email zadne omezeni na domeny nema a navic se pro odesilani pouziva ucet na gmail, takze ty by snad sami sebe neblokovali
jestli to je platny email, tak by to melo dorazit
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #43 kdy: Březen 11, 2016, 10:58:30 pm

Ani po nějaké době se to tam nedostalo ?
Jinak zdravím Dajardee Kde je Mikael Smích 3mejdak trpasličí at kouká brzo přijít je horská živá Smích

Právě, že nedostalo. Ale napadlo mě, že kdysi jsem řešil něco podobného a systém nebral příponu .com ,jen .cz. Chci se zeptat, zda by nešlo mě poslat nové heslo oklikou na G.J.C@seznam.cz. Potřebuji změnit IP adresu v účtu akorát.
Ej, zdravím, už se těší brachu. xD. Jsi dobrý pamětník, to byly dobré časy, než mi je kdosi zkurvil (nebudu jmenovat). Každopádně postava žije a logne se do hry, až to půjde.
email zadne omezeni na domeny nema a navic se pro odesilani pouziva ucet na gmail, takze ty by snad sami sebe neblokovali
jestli to je platny email, tak by to melo dorazit

Tak už by to mělo jít. Našel jsem to ve spamu, jehož ikona nebyla viditelná. Tak se omlouvám, moje chyba.

Zaznamenáno
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #44 kdy: Březen 11, 2016, 10:59:23 pm

Jednoduše , založíš si nový účet, a pokud máš na starém učtu postavu a DM to ví , tak Ti DM dá třeba 100 000 expů a přerozdělíš si je a ihned hraješ,mohou ti pomoci i s výbavou ,  pokud se nedomluvíš tak se budeš dál trápit. 
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Stran: 1 2 [3] 4
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS