Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 29, 2024, 12:13:40 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Kandaharské noviny  (Přečteno 5714 krát)
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
kdy: Červen 25, 2008, 01:53:01 pm

*mezi různými články o lidech, katastrofách, vraždách a inzerátech na zaručené všeléky se objevila velkym písmem vyhláška*

Z rozhodnutí žoldácké rady se veřejná dílna přesunuje do středně velkého domu v Kandaharském přístavišti.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Červenec 05, 2008, 08:27:43 pm

*V Kandaharských novinách se objevil palcový titulek*


Mobilizace

Na vědomost se dává, že nepřátelé našeho města schromaždují síly na jeho obsazení. Všem cti dbalím občanům města se nařizuje zapojení do opevňovacích a obraných úkolů. Kdož tak neučiní vystavuje se nejen nebezpečí obsazení města a následného rabování, ale i pozdějším postihům u soudu za občanskou neposlušnost v době války. Informace se dozvíte od členů rady žoldaků, ctihodným panem Murtaghem nebo panem Morastem.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Červenec 06, 2008, 02:54:22 pm

*v celém Kandaharu se objevily vyhlášky*

Několik hodin před útokem se uzavřou brány města, proto kdož bude chtít opustit Kandahár, jako krysa opouští potápějící se lod, nechť do té doby opustí brány města.

//okolo 18:00 se zamčou brány, ven se dostanete pouze za asistence žoldáka a nebo tajnými vchody
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Červenec 07, 2008, 10:19:53 am

*v Kandaharských novinách se objeví vyhláška žoldáků*

Všem občanům se nařizuje, aby při spatření níže popsané osoby v okolí žoldáckých držav, neprodleně toto ohlásili nejbližší žoldácké posádce. Tato osoba je nepřítelem našeho státu a tak s ní bude zacházeno.

*následný popis sedí na Bellu Longarrow*
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Twinkee
Host
Odpověď #4 kdy: Červenec 07, 2008, 05:44:34 pm

*přesnější popis na Bellu Longarrow*

Pohlaví : Žena.
Postava : střední postava,štíhlá.
Popis ošacení : zelená roba,zelená kápě a plášť též zelený .
Přízvuk : Chraptivý.
Chování : Obvykle na pozdrav odpovídá " Co zase?"
Čím je ozbrojena : Luk.

NAPOSLEDY VIDĚNA V KANDAHÁRSKEM HVOZDĚ.
Zaznamenáno
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Červenec 14, 2008, 09:55:19 am

- V letní sezóně klesají v přístavu nájmy vybraných domů. Kdo dřív přijde, ten dřív mele.
- Jste schopný řemeslník? Využijte lukrativní prostory velkých domů.
Zaznamenáno

Sid
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Červenec 15, 2008, 12:01:20 pm

V kandahárském přístavu v krejčovském stánku přibývají nové stále lukrativnější věci.
Zaznamenáno

Sid
Amy
Host
Odpověď #7 kdy: Červenec 16, 2008, 07:21:24 pm

Inzerce ONA hledá JEHO

Amy Ashally, mladá prý pohledná, s míry ideální ženy hledá společníka pro cestování. Obrázek napoví.

Zn. Neboj se.
Zaznamenáno
Death-Wind
Hrdina
***
Příspěvků: 475



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Červenec 19, 2008, 01:40:42 am

ONA hled JI

Prenadherna zena s trojkama prsama a krasne vytvarovanym zadeckem hleda idealni spolecnici na nudne vecery v timpanii

ZN. nestyd se
Zaznamenáno

Black is the night, metal we fight
Power amps set to explode
Energy screams, magic and dreams
We chime the bell, chaos and hell
Metal for maniacs pure.
Fast melting steel, fortune on wheels
Brain hemorrhage is the cure
For BLACK METAL
lay down your soul to the gods rock `n' roll
Simon White
Šampión
**
Příspěvků: 102



Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Červenec 19, 2008, 07:17:59 am

Citace: "Death-Wind"
ONA hled JI

Prenadherna zena s trojkama prsama a krasne vytvarovanym zadeckem hleda idealni spolecnici na nudne vecery v timpanii

ZN. nestyd se

Po precteni tohoto zbozneho prani pozvedne oboci a koutky ust a rekne si: "Ze by konecne nejaka spriznena duse?".
Zaznamenáno

Nela White - Náladová ženská s velkou věcí v prackách, takže bacha na ni a nenasírat:P
Amy
Host
Odpověď #10 kdy: Červenec 20, 2008, 09:43:12 pm

Dnešní den byl do karantény vzán člověk se podezřením na nemoc vysoce infekční a přenositelnou! Prostory majáku za shromaždiště osob nakažených určeny byly a jako takové do odvolání uzavřeny a střeženy zůstanou.

Pakliže kdokoliv na sobě, nebo na svém blízkém, spatří náznaky podezřelé, nechť se okamžitě odebere do chrámu ke kontrole zdravotní.

Osoby nemocné, u kterých náznaky choroby propuknou, taktéž do karantény vzány budou.

Necht je známo že Rada Kandaháru společně se cechem žoldáckým již obeslali drudské společnství se naléhavou žádostí o pomoc.

Zachovejte klid a dodržujte hygienu.

Podepsána

Vedoucí zdravotního odboru.
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #11 kdy: Srpen 01, 2008, 04:02:18 am

VYHLÁŠKA

Jménem Rady kandaháru budiž oznámeno,

že majitelé domů at již řemeslnických či obytných, jejichž dveře označeny štítem NEPLATIČ budou, necht okamžitě složí kauci u bankéře kandahárského.

Ti co by tak to neučinili v termínu stanoveném se riziku zabavení domu a majetku veškerého propadnutí vystavují.

Komise městská ke zabavování domů nejpozději v sobotu tohoto týdne přistoupí.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS