Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 08:20:09 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 [2] 3 4 ... 30
  Tisk  
Autor Téma: Poděkování  (Přečteno 172503 krát)
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Srpen 24, 2008, 09:50:40 am

Zdar. Jsem rád, že to běží a také ocenuji práci, kterou jste odvedli. Moře času a odříkání. Jen tak dál, ikdyž s vámi občas nesouhlasím nebo utrousim něco pikantnějšího ze své prořízlé huby. Děkuji.
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #16 kdy: Srpen 31, 2008, 12:48:38 am

Dnesny quest v temnom hrade bol vynikajuci. Intenzivne boje i umieranie. Nadherne efekty a zapletka.

Ospravedlnujem sa, ze som tam stal ako prikovany, ale dost ma vykolajilo, ked sa po pouziti hulky oziv nemrtve zjavila zombie a nie ozivena postava. Smích No nabuduce si uz budem citat co pouzivam.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Srpen 31, 2008, 11:47:16 am

Přidávám se k díkům. Včerejší/dnešní quest v temném hradě byl prostě hustota. Zlomyslnost NPC, smrt na jazyku.... a ty efekty na konci.

To Orbi: Z toho si nic nedělej.... Po tom co se mi rozbilo brnění, opustili mě bohové  a došly obvazy jsem tam spíš jenom běhal okolo v bederní roušce a snažil se vyhnout zabití.... a občas jsem zezadu do něčeho praštil. Omlouvat bych se měl já.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
cyco
Šampión
**
Příspěvků: 127



Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Srpen 31, 2008, 12:12:55 pm

Ano diky, byl to opravdu tezky a zabavny "quest" .. smrt cihala doslova za kazdymi dvermi, ale s temi efekty mno verim ze pro vetsinu hracu to bylo pekne, ale muj notas jaksi skupinku nevim cca 10 nakouzlenych lidi a do toho jeste efekty plus monstra trosicku nepobiral .. ale jeste jednou diky..vic takovych akcicek
Zaznamenáno
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Září 25, 2008, 11:09:50 am

Chsi poděkovat DM za včerejší asistenci a pomoc s Questem.
Časem jistě opět nějaký další naplánujeme.
Zaznamenáno

Sid
Arash
Host
Odpověď #20 kdy: Září 25, 2008, 11:31:39 am

Připojuju se k poděkování.  Bylo to opravdu úžasné.  Některé efekty mě úplně omámily, vůbec jsem nevěděl že něco takového jde udělat...
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #21 kdy: Září 25, 2008, 02:57:30 pm

Ano Ano, já také děkuji, Amy už pochopila, že do portálů se nekope Úsměv
Obvzláště pak, vedou-li ke mozku naloženém v ... eh.. polívce? Úsměv
Zaznamenáno
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #22 kdy: Listopad 13, 2008, 09:16:55 am

Chci poděkovat všem za účast ve včerejším dobrodružství. Zpěv a plavání v tekutých píscích musel musel být tedy zážitek.  Mrknutí Úsměv
Zaznamenáno

Sid
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Listopad 23, 2008, 11:52:54 pm

no vzhledem k tomu, že tento topic neni zahlcen, tak si dovolim trochu poděkování mimo, ale OT to neni  Smích
Chtěl bych podělovat Balse za inspiraci a to, že jsem byl naveden na skvělé anime Serei no Moribito.. od dob Hrdiny a Tygr a Drak jsem neviděl tak skvělou choreografii (jasné top mezi anime) ve spojení s pěkným přiběhem a denním životem obyvatel... opravdu suprové...
PS: ono mě totiž vrtalo hlavou, že jsi dodržel/a kopí, ačkoli build ti umožňuje daleko lepší obouruční zbraně... popravdě nevim, jestli bychdo takové oběti šel.. už jsem kvůli charakteru obětoval AC na teméř nejnižší hodnotu, ale technicky znevýhodněná zbraň? Poklona  Úsměv
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
cyco
Šampión
**
Příspěvků: 127



Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Listopad 24, 2008, 01:28:15 am

no vzhledem k tomu, že tento topic neni zahlcen, tak si dovolim trochu poděkování mimo, ale OT to neni  Smích
Chtěl bych podělovat Balse za inspiraci a to, že jsem byl naveden na skvělé anime Serei no Moribito.. od dob Hrdiny a Tygr a Drak jsem neviděl tak skvělou choreografii (jasné top mezi anime) ve spojení s pěkným přiběhem a denním životem obyvatel... opravdu suprové...
PS: ono mě totiž vrtalo hlavou, že jsi dodržel/a kopí, ačkoli build ti umožňuje daleko lepší obouruční zbraně... popravdě nevim, jestli bychdo takové oběti šel.. už jsem kvůli charakteru obětoval AC na teméř nejnižší hodnotu, ale technicky znevýhodněná zbraň? Poklona  Úsměv

tý jo .. dík  Smích
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #25 kdy: Listopad 24, 2008, 08:24:49 am

no vzhledem k tomu, že tento topic neni zahlcen, tak si dovolim trochu poděkování mimo, ale OT to neni  Smích
Chtěl bych podělovat Balse za inspiraci a to, že jsem byl naveden na skvělé anime Serei no Moribito.. od dob Hrdiny a Tygr a Drak jsem neviděl tak skvělou choreografii (jasné top mezi anime) ve spojení s pěkným přiběhem a denním životem obyvatel... opravdu suprové...
PS: ono mě totiž vrtalo hlavou, že jsi dodržel/a kopí, ačkoli build ti umožňuje daleko lepší obouruční zbraně... popravdě nevim, jestli bychdo takové oběti šel.. už jsem kvůli charakteru obětoval AC na teméř nejnižší hodnotu, ale technicky znevýhodněná zbraň? Poklona  Úsměv

je to dobre anime ale top ani zdaleka ... na tom mieste sa vynima Wolfs Rain ... hmmm, mozno si i ja spravim legendarneho vlka hladajuceho koniec sveta Úsměv
Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Listopad 24, 2008, 08:32:08 pm

no vzhledem k tomu, že tento topic neni zahlcen, tak si dovolim trochu poděkování mimo, ale OT to neni  Smích
Chtěl bych podělovat Balse za inspiraci a to, že jsem byl naveden na skvělé anime Serei no Moribito.. od dob Hrdiny a Tygr a Drak jsem neviděl tak skvělou choreografii (jasné top mezi anime) ve spojení s pěkným přiběhem a denním životem obyvatel... opravdu suprové...
PS: ono mě totiž vrtalo hlavou, že jsi dodržel/a kopí, ačkoli build ti umožňuje daleko lepší obouruční zbraně... popravdě nevim, jestli bychdo takové oběti šel.. už jsem kvůli charakteru obětoval AC na teméř nejnižší hodnotu, ale technicky znevýhodněná zbraň? Poklona  Úsměv

je to dobre anime ale top ani zdaleka ... na tom mieste sa vynima Wolfs Rain ... hmmm, mozno si i ja spravim legendarneho vlka hladajuceho koniec sveta Úsměv
1. to bylo nůďo
2. hledali ráj
3. echci jedině Valím oči! Super!
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #27 kdy: Listopad 30, 2008, 02:23:03 am

Díky DM za dnešní quest. Dokonce to vypadlo, že došlo k solidnímu vybalancování obtížnosti.  Mrknutí A díky ostatním hráčům za RP.  Škleb
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Amelor
Host
Odpověď #28 kdy: Prosinec 09, 2008, 10:05:03 pm

Dekuju DM, Kalovy ale i vsem ostatnim za dnesni akci, bylo to fajn jen tak dal...
Zaznamenáno
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Únor 15, 2009, 06:18:37 pm

Díky DM, za včerejší "pohodový" Quest pro slepouny.
Zaznamenáno

Sid
Stran: 1 [2] 3 4 ... 30
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS