Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 05:56:24 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1] 2 3 ... 30
  Tisk  
Autor Téma: Poděkování  (Přečteno 172498 krát)
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
kdy: Červen 14, 2008, 09:46:29 am

Pročítám fórum K2 a postrádám tu slova díků majiteli serveru (FenSaLir),genialitě  :wink: ,osobnímu nasazení ,vytrvalosti  Bendyskovi ,Arianovi a mnohým dalším co se podíleli na stavbě ,vývoji a testování nového světa ve svém volném čase a zadarmo .
Díky chlapi a držím palce Vašemu dílu .
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Simon White
Šampión
**
Příspěvků: 102



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Červen 14, 2008, 11:01:07 am

Citace: "formator"
Pročítám fórum K2 a postrádám tu slova díků majiteli serveru (FenSaLir),genialitě  :wink: ,osobnímu nasazení ,vytrvalosti  Bendyskovi ,Arianovi a mnohým dalším co se podíleli na stavbě ,vývoji a testování nového světa ve svém volném čase a zadarmo .
Díky chlapi a držím palce Vašemu dílu .

/signed
Zaznamenáno

Nela White - Náladová ženská s velkou věcí v prackách, takže bacha na ni a nenasírat:P
Sathiran
Hrdina
***
Příspěvků: 407



Zobrazit profil
Odpověď #2 kdy: Červen 14, 2008, 11:11:24 am

Ja se nejak kladne vyjadroval, ale tak to dam i sem, at je to na ocich, protoze si to autori vazne zaslouzi: K2 je super, povedla nade vsechna ma ocekavani a rad se zapojuju do dotvareni sveta pomoci prvnich krucku jedne z prvnich postav
Zaznamenáno



Inthuul Chath Olath - Je libo prsten ci amulet od nejvycuranejsiho z drow?
Ilztdaer Arkenund Olath - Nejmladsi arachnomancer v historii zname i nezname
Acc: BhaaL69, ale pozor, nejsem ten Bhaall
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Červen 14, 2008, 02:45:03 pm

Je treba urcite podekovat tvurcum za takhle promakany svet, na kterem si jde opravdu zahrat a vyblbnout se dositosti. Muselo to dat hafo prace, tak snad se to vyplati v podobe spokojenych hracu, velke navstevnosti a skveleho RP. Diky!
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Červen 14, 2008, 05:14:32 pm

Ano, je to pěkný svět, ale jako každy modul ma "ale." Ale jinak máte můj obdiv Mrknutí
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Darkness
Šampión
**
Příspěvků: 192


Zobrazit profil
Odpověď #5 kdy: Červen 17, 2008, 08:52:36 pm

Máte také můj obdiv .... Tento svět se vam opravdu povedl ... Ty odměny aspoň donutí lidi trošku zlepšovat své řemesla než stále kolečkovat ..  :-D  

Zatím se tady skvělé bavím ... Jen tak dále  :wink:
Zaznamenáno

In memory of K1
Regert_cz
Nováček

Příspěvků: 41



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Červen 20, 2008, 08:47:25 am

Smekám klobrc před vaší prací. Mam za sebou několikaletou WB činnost takže vím co to obnáší, prolezl jsem na CZ scéně sedm servrů a NWN hraji od té doby co vyšlo (hrome první díl mě stál skoro dva tácy ale po BG byl netrpělivě očekáván).

Ze začátku jsem čekal ze systémy K2 budou „Made i vault“ a jako servr typu Equilibrie Thalie a další rádoby HC servry…Nemohl jsem se víc mýlit…

Jen tak dál, držím vám palce. K2 je naprostý unikát na CZ scéně.
Zaznamenáno

„De inimicis meis vindicabo inimicos meos“
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #7 kdy: Červen 20, 2008, 01:36:33 pm

Citace: "Regert_cz"
Smekám klobrc před vaší prací. Mam za sebou několikaletou WB činnost takže vím co to obnáší, prolezl jsem na CZ scéně sedm servrů a NWN hraji od té doby co vyšlo (hrome první díl mě stál skoro dva tácy ale po BG byl netrpělivě očekáván).

Ze začátku jsem čekal ze systémy K2 budou „Made i vault“ a jako servr typu Equilibrie Thalie a další rádoby HC servry…Nemohl jsem se víc mýlit…

Jen tak dál, držím vám palce. K2 je naprostý unikát na CZ scéně.
Jo Regu pod tohle se podepíšu :twisted:  a VELKÁ poklona Bendymu a jeho TEAMu...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Gulivera
Nováček

Příspěvků: 20



Zobrazit profil
Odpověď #8 kdy: Červen 23, 2008, 09:28:09 pm

Tak to vypada ze se vratim k  neverwintrum  Úsměv
Zaznamenáno

K1 Sany Paladin of  Aranath
K2 Sany Krejči z Chmelinkova
K2wipe Sany Klerička Hvozdu
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #9 kdy: Červen 24, 2008, 05:54:26 am

no tak po počátečních peripetiích to vypadá celkem šikovně, jestli sem dobře pochopil systém, že peníze z modulu odvádí údržba měst apřcihází do modulu skrz poklady, tak je to skvělé.. já jako hrdina v plenkách poskytuju za dřevo, kůže a peníze hrdinům suroviny, které potřebují..  :-D
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Amelor
Host
Odpověď #10 kdy: Červen 24, 2008, 10:17:26 am

Ja bych rad vedel kde si penizky vyzvednout Úsměv probeh sem par slibne vypadajicich lokaci ale nenasel sem nic, tak napr v temer puvodnych Kandaharskych stokach sem vymlatil (s moji lowlvl postavickou) z Kuzmu jeho klic , ale koukam ze truhlicka nikde , no tady clovek asi o pytel penez jen tak nezakopne Úsměv
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #11 kdy: Srpen 23, 2008, 05:27:43 pm

Chci podekovat DM za spestreni hry ,pomerne nudne probijeni dungem se zmenilo na boj o holy zivot,jen tak dal...diky za Thalona ,nic ve zlem ale jako zeleneho plesateho andela s poprsim velkosti 3 sem si ho asi  nepredstavoval Smích


DIK
Zaznamenáno
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #12 kdy: Srpen 23, 2008, 05:30:45 pm

to udelatko a myslenka s ruznymi jazyky je velmi prijemna
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
cyco
Šampión
**
Příspěvků: 127



Zobrazit profil
Odpověď #13 kdy: Srpen 23, 2008, 06:52:45 pm

Skvely server, kvuli kteremu mi stalo za to se vratit k NWN. Diky vsem kdo se na nem podileli.
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #14 kdy: Srpen 24, 2008, 09:47:17 am

Citace: "Amelor"
Ja bych rad vedel kde si penizky vyzvednout Úsměv probeh sem par slibne vypadajicich lokaci ale nenasel sem nic, tak napr v temer puvodnych Kandaharskych stokach sem vymlatil (s moji lowlvl postavickou) z Kuzmu jeho klic , ale koukam ze truhlicka nikde , no tady clovek asi o pytel penez jen tak nezakopne Úsměv


Hledej a najdeš :lol:
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 30
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS