Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 17, 2024, 03:55:34 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2091122 krát)
FenSaLir
Hrdina
***
Příspěvků: 266



Zobrazit profil WWW
Odpověď #630 kdy: Srpen 13, 2008, 11:53:16 am

Citace: "vanilka"
ale nevyvazenost? nu nevim no.


Tobe se build ktery prida celkem +14 k vlastnostem ,pekne featy , zveda AC a ma dobrou zivotaschopnost zda vyvazeny ? Tak to mi potom popis na cem vazis a kolik "opravdu" vazi tve 1KG zavazi.... Probuh jestli si kdokoliv mysli ze RRD je vyvazenej tak ted si vlezte za roh a poradne se profackujte , potom si to jeste jednou srovnejte na vaze pouzijte korektni zavazi  a urcite ty vahy budou fungovat lepe.
Zaznamenáno

LiNUX is like living in a teepee. No Windows, no Gates and an Apache in house!
vanilka
Mob
*
Příspěvků: 68


Zobrazit profil
Odpověď #631 kdy: Srpen 13, 2008, 12:09:15 pm

Citace: "FenSaLir"
...build ktery prida celkem +14 k vlastnostem ,pekne featy , zveda AC a ma dobrou zivotaschopnost zda vyvazeny...


...ja jsem nerozebiral build ale povolani, tedy class. v tom je podstatny rozdil. radeji bych se pokusil udelat takovy requirements, aby nemohly vzniknout praseciny typu Bard/RDD/PM, nez zrusit jeho nejsilnejsi benefit. na druhou stranu je to elegantnejsi reseni, nez ho proste bannout.. :wink:
Zaznamenáno

S'ssiron Ssivah Y'rrnern    ...izil natha su'aco...
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #632 kdy: Srpen 13, 2008, 12:25:58 pm

RDD byl příšil silný kvůli devastu, jelikož je ale devast ošetřen na full Ab class, tak je to teď ok, ano vlastnosti byli přehnaté, prostě věci typu sorc/BG/RDD se sejvy, devastem a všim mozným...
________
musim ale říct, že v současný době je RDD celkem na pytel
je to 3/4 AB class, pohlcení je jen +6, což AA překoná, nevim jak tady, ale já mam s AA NPC celkem krutý zkušenosti (4 střelci a při náhoném flatu sem mrtvý ani nemrknu), slabost na chlad je enormní, vezmu-li v potaz ice storm...
prostě a jednoduše, tak jak je RDD teď se mi prezentuje jako alternativa DD pro netrpaslíky, jenže DD je na tom líp po stránce AB, má pohlcení fungující na jakýkoly fyzický dmg (všetně kouzel, která jsou brána jako +20), jehlo pohlcení se stackuje s epickým, má uncanny...
aby se mu RDD vyrovnal, potřebuje posílit v množství pohlceného dmg, nikdo vám nevezme 30RDD, protože by pak nemohl na epicu namaxovat akrobacii od barda...
a mezi volitelné bonus featy na epicu určitě přidat Epic energy resistance...
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Arash
Host
Odpověď #633 kdy: Srpen 13, 2008, 12:45:20 pm

Na co maxovat akrobacii. Tam na AC jet nemusíš. Na co ? máš přece pohlcení.  Proti příležitostnakům ti stačí aktobacie 15.

Jinak dají se psotavit celkem pěkné buildy když dáš 30 lvlů RDD. A neříkej že ne.  Samozřejmě ne PB.  Ale slušného tanka s tím postavíš.

Nikdy jsem nezkoumal jak se pohlcení stackuje.  Ale postavíš postavu co má pohlcení  +6 / 34 .  A pokud tam namícháš dobré povolání tak je to celkem síla, samozřejmě není to nesmrtelné ani žádné PB ale i PvP  to najde svou roli.
Zaznamenáno
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #634 kdy: Srpen 13, 2008, 01:20:00 pm

no právě že nepostavíš, epický -/9 se sečte jen s pohlecním od DD nebo od Barbara, to co má RDD končí na 25 a šmitec..
naco AC? pohlcení ti je na prd, když lítá kritik ka kritikem, AC snižuje nejen šanci an trefu, ale to samozřejmě ovlivňuje u šanci na kritik.. (když tě trefuje na dvacítky, tak je jedno, že má třeba 12-20 ..)
ani u DD ne nevylpatí 30lvlů, stačí 26 a krásně se ti tam vejde 7WM a 7war...
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Arash
Host
Odpověď #635 kdy: Srpen 13, 2008, 01:30:07 pm

Citace: "Zax19"
no právě že nepostavíš, epický -/9 se sečte jen s pohlecním od DD nebo od Barbara, to co má RDD končí na 25 a šmitec..
naco AC? pohlcení ti je na prd, když lítá kritik ka kritikem, AC snižuje nejen šanci an trefu, ale to samozřejmě ovlivňuje u šanci na kritik.. (když tě trefuje na dvacítky, tak je jedno, že má třeba 12-20 ..)
ani u DD ne nevylpatí 30lvlů, stačí 26 a krásně se ti tam vejde 7WM a 7war...

to pohlcení od RDD se ti sečte s tím -/9
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #636 kdy: Srpen 13, 2008, 01:32:44 pm

Jinak na K2 moc těch co jede na tak velké kritiky moc není.
Zaznamenáno
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #637 kdy: Srpen 13, 2008, 01:37:04 pm

si tam hod jeste 6 ddcek a mas o 3 vetsi pohlceni :lol: stejne potkas carifuka nebo epickeho draka a chcipnes Valím oči! Super!
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
vanilka
Mob
*
Příspěvků: 68


Zobrazit profil
Odpověď #638 kdy: Srpen 13, 2008, 01:42:25 pm

Citace: "(CZ)Lenny"
si tam hod jeste 6 ddcek a mas o 3 vetsi pohlceni :lol: stejne potkas carifuka nebo epickeho draka a chcipnes Valím oči! Super!


..asi tak.. :lol:
Zaznamenáno

S'ssiron Ssivah Y'rrnern    ...izil natha su'aco...
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #639 kdy: Srpen 13, 2008, 01:43:52 pm

Citace: "Arash"
Citace: "Zax19"
no právě že nepostavíš, epický -/9 se sečte jen s pohlecním od DD nebo od Barbara, to co má RDD končí na 25 a šmitec..
naco AC? pohlcení ti je na prd, když lítá kritik ka kritikem, AC snižuje nejen šanci an trefu, ale to samozřejmě ovlivňuje u šanci na kritik.. (když tě trefuje na dvacítky, tak je jedno, že má třeba 12-20 ..)
ani u DD ne nevylpatí 30lvlů, stačí 26 a krásně se ti tam vejde 7WM a 7war...

to pohlcení od RDD se ti sečte s tím -/9

ne, přeči si knihu  :-D
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Arash
Host
Odpověď #640 kdy: Srpen 13, 2008, 01:49:48 pm

Tohle mám od Neuse.
Zaznamenáno
FenSaLir
Hrdina
***
Příspěvků: 266



Zobrazit profil WWW
Odpověď #641 kdy: Srpen 13, 2008, 01:57:18 pm

Citace: "vanilka"
Citace: "FenSaLir"
...build ktery prida celkem +14 k vlastnostem ,pekne featy , zveda AC a ma dobrou zivotaschopnost zda vyvazeny...


...ja jsem nerozebiral build ale povolani, tedy class. v tom je podstatny rozdil. radeji bych se pokusil udelat takovy requirements, aby nemohly vzniknout praseciny typu Bard/RDD/PM, nez zrusit jeho nejsilnejsi benefit. na druhou stranu je to elegantnejsi reseni, nez ho proste bannout.. :wink:


Ja jsem nerozebiral nic jineho nez povolani RDD to jest build  RDD ... + cokoliv ... RRD proste je tezce nevyvazene povolani a ty jsi trouba ... Uz ztracim trpelivost , bude sranda az se naseru i ja a cele to tu smazu... Bude klid a mir Úsměv
Zaznamenáno

LiNUX is like living in a teepee. No Windows, no Gates and an Apache in house!
Arash
Host
Odpověď #642 kdy: Srpen 13, 2008, 01:57:47 pm

A pokdu myslíš že ne?

Já  bych postavil

monk 9 / sorc 1 / RDD 30

Pěkně na kamu.  A hlavně na maxování odolnosti.
Zaznamenáno
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #643 kdy: Srpen 13, 2008, 01:57:53 pm

Citace: "Arash"
Tohle mám od Neuse.

No, faktem je to, že pohlcení ty +x/y se sešte jedině s pohlcením sečné bodné tupé, ale né s epickym fyzickým, jestli to udělal jinak, tak tomu nerozumim, protže prevracet záladní mechaniku NWN mi  přijde .. eh divný  Úsměv
http://nwn.wikia.com/wiki/Epic_Damage_Reduction
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
vanilka
Mob
*
Příspěvků: 68


Zobrazit profil
Odpověď #644 kdy: Srpen 13, 2008, 02:02:39 pm

Citace: "FenSaLir"
... a ty jsi trouba ...


...njn, proti tomuhle argumentu se neda oponovat  :lol: ...
Zaznamenáno

S'ssiron Ssivah Y'rrnern    ...izil natha su'aco...
Stran: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS