Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 28, 2024, 10:07:22 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 396 397 [398] 399 400 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2068932 krát)
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #5955 kdy: Březen 11, 2013, 02:12:20 pm

Chceš tvrdit že pokad chceš zkoumat nepřátelské území, budeš to robit za nejhorších podmínek které pro tebe plynou?
Nebo si raději počkáš, kdy naopak budeš mít podmínky nejpřijatelnější a pak budeš prozkoumávat.  Mrknutí

Ps. Snažím se dělat si rozhled jak to tady hrajete, abych mohl dobře splynout  Úsměv

Ne, zrovna tahle vyprava byla o uplne necem jinym. Kazdopadne muzes si vsimnout, ze kdyz jdeme nahoru, tak se dobre pripravime (dobre zahaleni celeho tela, helmy ci kapuce). Ale nekdy je bohuzel znacne obtizne to neprotahnout... ono kdyz ti den/noc trva 12*12 minut = 144, coz je skoro 2 a pul hodiny. Tak si muzes dost dobre vsimnout, ze bezne lidi lovi zver, ci kaci stromy v noci... Proste kdyz mam rozjete RP, tak asi nezacnu utikat a nevykaslu se na to na vice nez 2 hodiny Mrknutí Odpor ke slunci kazdopadne mame a hrajeme. Mame to zavazne i v pravidlech Mrknutí Navic je tu dobre udelany system svetla a stinu, takze podtemnaci ve dne maji -10 spot a dalsi malusy... a zas povrchnani v podtemnacke tme -10 spot, takze tim ze jdes tam, kde je nevhodne svetlo mas nevyhodu...je to systemove resene.
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #5956 kdy: Březen 11, 2013, 02:17:49 pm

No vidíš, já znám hru drowů ze serveru kde noc trvala jen 120minut (tedy o 24minut méně), pokad byl drow na slunci dostal ihned slepotu a zpomalení a věř že moc drowů si za bílého dne nepotkával. Výpravy/Questy se stíhaly a když ne, musel si 120minut čekat do další noci, nejlépe zakempenej někde v jeskyni (mimo slunce).
Pokad máte odpor ke slunci tak nechápu že jsem potkal drowa ve 13.00 na písečných místech (to prostě nezkousnu).

Prostě jste mě fakt překvapili, nečekal jsem to  Škleb
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #5957 kdy: Březen 11, 2013, 02:29:59 pm

Je to hra. Čas je příliš vzácný element, než abych ho promarnil tím, že budu někde čekat dvě hodiny. To radši ve dne kolem tebe proběhnu, ale nebudu vyvolávat nějakou interakci, prostě se jen přemístním kam potřebuju...Thalie maníry Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
hestius
GUILD-JEHO církev
Mob
*
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
Odpověď #5958 kdy: Březen 11, 2013, 02:30:30 pm

Dark ale nezabudni ale aj spomenúť aké drsné postihy mali povrchňáci na tom serveri dole v podtemne, a ako si veľmi rozmysleli
či tam budú pchať nos alebo nie  Škleb tiež som tam dole dostal párkrát poriadnu bitku  Mrknutí

A tu sú tie postihy keď si dole veľmi ale veľmi mierne
Poslední změna: Březen 11, 2013, 02:36:38 pm od hestius Zaznamenáno

Radvan - šermiar a cestovateľ

člen skupiny historického a scénického šermu Diadém - www.diadem.sk
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5959 kdy: Březen 11, 2013, 02:32:07 pm

OOC: Ne každá výprava, která začne v noci musí v noci skončit. Jistě jsi i ty jsi zažil delší výpravu než 70ti minutovou výpravu.

IC: Navíc kvůli 2ma postavám, kterým by to mělo vadit se nebudou dělat výjimky, ještě když jsou to drowové, kteří musí ukázat nejen před otrokama, že jim nic nevadí. Prostě 2 drowové se přizpůsobí většině.

Chceš tvrdit že pokad chceš zkoumat nepřátelské území, budeš to robit za nejhorších podmínek které pro tebe plynou?
Nebo si raději počkáš, kdy naopak budeš mít podmínky nejpřijatelnější a pak budeš prozkoumávat.  Mrknutí

*Viz těžba dřeva. Cesta na nějaké místo. Proč v noci, když si můžeš počkat na přijatelnější podmínky dne?
Opravdu se v noci všichni na povrchu vrací do elfí do svých baráčků?

No vidíš, já znám hru drowů ze serveru kde noc trvala jen 120minut (tedy o 24minut méně), pokad byl drow na slunci dostal ihned slepotu a zpomalení a věř že moc drowů si za bílého dne nepotkával. Výpravy/Questy se stíhaly a když ne, musel si 120minut čekat do další noci, nejlépe zakempenej někde v jeskyni (mimo slunce).
Pokad máte odpor ke slunci tak nechápu že jsem potkal drowa ve 13.00 na písečných místech (to prostě nezkousnu).

Prostě jste mě fakt překvapili, nečekal jsem to  Škleb
Jo, hráli jsme upíry na DH, tam to bylo podobně a už nechci nikdy nic takovýho zažít. Upřímně řečeno to byla spíš OOC pruda hráče, než že by to něco přinášelo do hry. A sorry, dneska na tom nemam už tolik časů jako za studií ještě čekat každou hodinu.
Z IC opět zopakuju argument s hvězdičkou *

Pokud omezovat jednu skupinu, tak potom to vyrovnávat i u druhé (nechci).
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5960 kdy: Březen 17, 2013, 10:59:56 am

1, Mam dotaz:  elfí vesnice je ve správě DM nebo hráčů ?

2, Proč je v Ostrovní pevnosti daň z vybrání a uložení peněz 127% a poplatek za trezor 150000,- ?


Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5961 kdy: Březen 17, 2013, 11:24:40 am

1, Mam dotaz:  elfí vesnice je ve správě DM nebo hráčů ?

2, Proč je v Ostrovní pevnosti daň z vybrání a uložení peněz 127% a poplatek za trezor 150000,- ?




1. Hráčů spolek Elfí útočiště...Veledruidka Nani...správce Yariel...velitel stráží Michael...velitel vzdálených hlídek Mortyše

2. Nevím, otázka pro DM...
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5962 kdy: Březen 17, 2013, 11:31:46 am

Díky za odpověď tímto Vás DM pěkně supportují jelikož si můžete v bance nastavit klidně 20 % z uložení a výběru a nikdo neřekne ani slovo protože všude je to nesmyslně dražší.
To se mi moc nelíbí a přijde mi to jako protěžování jedné určité skupiny. Chápal bych to pokud by vesnice byla ve správě DM.

Pokud to mají ve správě hráči. Měli by ostatní města být přirozenou konkurencí a i nástrojem pro regulování trhu. Je mi jasné že DM postavy (hráčské postavy DM) si žijí sami ve svých městech. V Timpanii například Šedostínka, která tam vlastní nějaký ten obchod a domy.

Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #5963 kdy: Březen 17, 2013, 11:45:43 am

Nechapu o co ti jde a radim radsi projdi k veci, jestli mas problem.
Obvinovat nekoho z neceho a jeste pouzit slovo jako support, to je trochu hrube nemyslis?
Když nepobiraš veci kolem tak radši nereš. //Nebo se ptej slušne.

Elfi je nastavena tak aby soustredila hrače do jednoho mista a ti se netrousili po celym svete.
Naco mít 20 spolku o 2 hračich když je lepší mit 2 o 20 nebo 4 o 10?

Dane nejsou na 20 procentech jak pišeš tak tedy nechapu co te pali?
A to co musi nebo delaji hrači v elfi se nejakemu profitu z dani nemuže rovnat.

Nejake moudra o trhu tady nevytahuj, tohle v podobnem svete proste nefunguje.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #5964 kdy: Březen 17, 2013, 12:19:03 pm


tímto Vás DM pěkně supportují...
Dane nejsou na 20 procentech jak pišeš tak tedy nechapu co te pali?
A to co musi nebo delaji hrači v elfi se nejakemu profitu z dani nemuže rovnat.

Souhlasím... taky nevím oč ti jde, kdyby tam z toho dělali monopol, tak chápu, že se ti něco nezdá (i když by to bylo v jejich pravomoci), ale když je to tak, jak je, tak bys naopak měl být rád, protože kdyby to byla DM vesnice (elfí) tak by jsi to tam neměl zdaleka tak levné, jako jsou služby ted. Takže bud rád a support
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5965 kdy: Březen 17, 2013, 12:33:38 pm

Díky za odpověď tímto Vás DM pěkně supportují jelikož si můžete v bance nastavit klidně 20 % z uložení a výběru a nikdo neřekne ani slovo protože všude je to nesmyslně dražší.
To se mi moc nelíbí a přijde mi to jako protěžování jedné určité skupiny. Chápal bych to pokud by vesnice byla ve správě DM.

Pokud to mají ve správě hráči. Měli by ostatní města být přirozenou konkurencí a i nástrojem pro regulování trhu. Je mi jasné že DM postavy (hráčské postavy DM) si žijí sami ve svých městech. V Timpanii například Šedostínka, která tam vlastní nějaký ten obchod a domy.



  Když jsem tady začínal, za blahé paměti zemana Palivce, nechť mu je pekelná díra lehká...daně jsme měli v Kandaháru a okolí 10-15-20 %. To bych si vůči vám "zatím" nikdy  
   nedovolil, už jen kvůli hráčské základně a pohody ze hry. Před měsícem byli daně myslím 5%, teď jsou 9%. Ale to je věc vedení spolku. Navíc, jak si asi četl příspěvek od
  veledruidky, zatím se jí daří držet ekonomiku vesnice celkem mezích....jen kdyby jste víc výrobků, nepředražených, vkládali do téměř prázdných vitrín, asi by to pomohlo víc,
  jak se starat "kam jdou daně, co zaplatíte".  Viz výkup a výroba cca za 400 měšců. To co vložíte do daní, to spolek "otočí" ve váš prospěch. A přiznám se, po týdnu, dvou 
  "neúčasti" ve hře, ty vitríny máte fakt prázdné.

 Když ti jde o to, "necpat" nám tvé peníze do pokladny , v rámci daní.....tak se domluv nebo domluvte s DM kami, jejich tady dost, třeba na změně daní Ostrovní pevnosti.
 Fakt je mi to fuk  Úsměv.

Kdyby spolek "hamounil" tak co by asi s zlaťákmi dělal. Dopadl by stejně, jak pamatuje na K1 , když postava měla mega a víc a nevěděla co s penězmi. Nebylo za co je utratit. Přečti si fórko...třeba debatu mně a Jáchyma o Horské a Kráteru  Mrknutí

//Edit : jinak připomínku beru, že se na to někdo zeptal, byla to jen otázka času, tady nebo později v jiném městě a v jiném spolku.
Poslední změna: Březen 17, 2013, 12:43:41 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Derken
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
Odpověď #5966 kdy: Březen 17, 2013, 05:56:54 pm

Mně se trochu nelíbí to vaření... Bylinky a esence nakupuješ z daní ostatních hráčů a pak lektvary prodáváš silně pod cenou (z mého pohledu, viz např. pravdivé vidění, regenerace - náklady na 10 lahviček zhruba 550 zlatek a ty to prodáváš za 250? Oba víme, že to náklady v životě nepokryje)   Podle mě to pěkně ničí ekonomiku PC alchymistů a brání to jakýmkoli jiným se nějak prosadit a prodávat zboží, protože tobě je jedno, že to nakupuješ z daní, za týden tam budeš mít dalších 100k a nakonec to vlastně stejně končí na tvém soukromém účtu. A jestli nemám pravdu, tak mě prosím vyveď z omylu  Valím oči! Super!
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5967 kdy: Březen 17, 2013, 06:21:55 pm

hehe, ničí ekonomiku. To jsou mi ale blbé kecy. Kde nějakou ekonomiku vidíš strejdo Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #5968 kdy: Březen 17, 2013, 06:29:28 pm

Na jednu stranu vám vadí support, na stranu druhou podporujete prodávání pod náklady. Je vlastně otázkou co se smí/nesmí - já v tom mám už guláš  Škleb
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5969 kdy: Březen 17, 2013, 06:34:44 pm

Rekl bych se resi hovadiny , je to tak udelano zacina se v jednom meste , o to se stara x DMs a x HRÁČŮ , kteri se snazi aby se lepe hralo vsem , snazi se aby podminky byly pro vsechny stejne , pokud se ti v Elfí nelíbí sezen si vic hraců kteri budou sdilet tvuj nazor a uhrajte si treba obsazeni krateru , ale urcite to DMs nebudou delat pro jednotlivce ničim jinym nez hrou IC to nejde udelat  Mrknutí a ver kdyby tomu tak nebylo tak tu zbude jen par vytrvalcu jako tomu bejvavalo  Mrknutí takhle je aspon s kym hrat a da se neco podniknout.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 396 397 [398] 399 400 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS