Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 23, 2024, 07:41:14 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 370 371 [372] 373 374 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2131647 krát)
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #5565 kdy: Leden 23, 2013, 03:24:25 pm

Asi vam budem na smiech ale co je to to FP?
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #5566 kdy: Leden 23, 2013, 03:42:00 pm

Asi vam budem na smiech ale co je to to FP?
Plna pltovka (full plate)
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5567 kdy: Leden 23, 2013, 04:58:59 pm

Stačí se ve hře domluvit sehnat partu a vyrazit někam kam se často nechodí a určitě budou všichni spokojeni jak finančně tak zkušenostně a i nějaké užitečnosti se najdou Úsměv
A pokud na to nemáte lvl tak stačí sehnat nějaký doprovod.
Radši mám teda menší tlupy tak do 8 členů když je víc je pak chaoz ,ale klidně půjdu i v 15 člený tlupě.
Stačí vzít nějakýho kopáče at se dotáhne i material a spojit to s navštěvou pokladu v daném místě. A věřte že se dají najít i 5kové kousky a to nemluvím o podtemnu   Úsměv
A k těm pokladům kolem vesnice nemá cenu s velkejma lvl vůbec zkoušet pak tam po vás jde nějaký malý a taky nic nenajde když mu to někdo otevře půl hodky před ním.
I když i u vesnice je jeden kvalitní a to poznáte podle toho kdo ho hlídá je jasný když tam bude vlk že to bude pro malý lvl když tam bude banda lupičů bude asi kvalitnější.
A taky bych zkoušel prohledávat celou lokaci může tam být daný poklad který nikdo nenašel jeden takový sem měl až do 14 lvl sem tam pořád měl dost peněz i expů chodil sem tam tak po 4 dnech nikdo jiný tam nezavítal  Úsměv
A pokud nemáte peníze na mistra tak jich tu běhá ted docela dost stačí se poptat jestli vás něčemu nenaučí třeba má zrovna povolání co potřebujete a nebo je tu spousta Qstů co jen tak leží ve vitríně a za slušnou cenu myslím.
Zaznamenáno
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #5568 kdy: Leden 23, 2013, 05:49:14 pm

No ja som na lvl 15 nasiel obojrucny mec +5, acid 1k15 a piercing 1k14.  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #5569 kdy: Leden 24, 2013, 09:36:18 am

Ještě bych se chtěl zeptat, jestli pořád platí, že nějaký NPC radí, kam jít na nějaký poklad (myslim, že hospodský to dělá/dělal), který nebyl dlouho vybraný a který by mohl odpovídat mému levelu? Pokud ne, uvítal bych tuhle věcičku, klidně i za úplatu dotyčnýmu NPC (případně i přes nějakej skill). Vim, že mi hospodský (nebo kdo) řekl například: "Skupinka dobrodruhů se rozhodla vydat se na průzkum nedaleké věže." Tak něco takovýho se mi líbilo, problém je, že tam ty poklady, aspoň co jsem našel, jsou pro low levely...
Díky za odpověď.
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5570 kdy: Leden 24, 2013, 09:57:19 am

Ještě bych se chtěl zeptat, jestli pořád platí, že nějaký NPC radí, kam jít na nějaký poklad (myslim, že hospodský to dělá/dělal), který nebyl dlouho vybraný a který by mohl odpovídat mému levelu? Pokud ne, uvítal bych tuhle věcičku, klidně i za úplatu dotyčnýmu NPC (případně i přes nějakej skill). Vim, že mi hospodský (nebo kdo) řekl například: "Skupinka dobrodruhů se rozhodla vydat se na průzkum nedaleké věže." Tak něco takovýho se mi líbilo, problém je, že tam ty poklady, aspoň co jsem našel, jsou pro low levely...
Díky za odpověď.
radi, ale ted si nejsem uplne jisty, jak moc spolehlive to je
uz si nepamatuji, tak tohle spolupracuje s dyn. zmenou kvality pokladu
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5571 kdy: Leden 24, 2013, 01:30:27 pm

No NPC "hospodský" dle tvého levelu / jsi třeba nad 25lvl / posílá i do železné věže, ohnivých /rudých/ dolů, běžně k drakům do podtemna i povrchu, na mys beznaděje ke křivonohému kapitánovi, do verdicitových dolů k hlídačovi hornické kasy, sněhové hory Auril atd ...to jsou 4-5 okruh poklady.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #5572 kdy: Leden 24, 2013, 01:41:42 pm

Ok, díky za info, to je dobrý vědět, mě spíš šlo o to, jestli by nešlo, aby třeba za úplatu a nebo dobrým hostům poradil, kam jít pro nějakej zašitej poklad nebo tak. Prostě někam, kam jen tak někdo nechodí...
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5573 kdy: Leden 24, 2013, 01:51:16 pm

 Úsměv no právě sem ti je vyjmenoval....samozřejmě ne všechny, ale na tyhle se určo chodí málokdo.......
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #5574 kdy: Leden 25, 2013, 08:04:30 am

Mimochodem, nevíte, co to mělo včera znamenat ty elementálové kolem Elfí? To bude mít asi něco společnáho s dcerou Lloth, že? Nevím co si myslet/Nerozhodný Já jen, že jsem kvůli nim přišel o kejhák Smutek
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5575 kdy: Leden 25, 2013, 12:53:26 pm

Dám je pryč. Hlídali poklad.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #5576 kdy: Leden 25, 2013, 12:57:10 pm

Poklad? Kdeee?  Šok
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5577 kdy: Leden 25, 2013, 02:10:23 pm

Jak sem psal je potřeba procházet důkladně celé lokace ne je proběhnout jak jste navyklí kolem cest, protože někde stranou je třeba něco co tam nebylo a pak spousta pokladů leží zbytečně ladem  Mrknutí
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #5578 kdy: Leden 25, 2013, 06:06:12 pm

Hlavně to chce focus zloděje s eq na odemykání Škleb
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5579 kdy: Leden 25, 2013, 09:32:19 pm

 Valím oči! Super!
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Stran: 1 ... 370 371 [372] 373 374 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS