Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 23, 2024, 03:40:28 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 331 332 [333] 334 335 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2124513 krát)
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #4980 kdy: Srpen 24, 2011, 04:51:48 pm

no i kdyby to nerusil,
tak treba u zakladni sance minuti 10%, je po "opakovani" hodu na utok sance na minuti pouze 1% (10% z 10%), a to je tak smesna hodnota ze to vyjde nastejno
... takze se tezko pozna jestli se efekt minuti zrusil a nebo nikdy k minuti nedoslo

pravdu díš, jako programátorovi mi to mělo dojít a nemusel jsem se ptát, ah ta lenost přemejšlet... Úsměv
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Orbi
Host
Odpověď #4981 kdy: Srpen 24, 2011, 04:58:29 pm

Mne to nedochadza, preco 10 z 10?
Zaznamenáno
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #4982 kdy: Srpen 24, 2011, 05:36:46 pm

Mne to nedochadza, preco 10 z 10?
Jak 10 z 10?

Podivej... normálně házíš na útok jen jednou. Takže pravděpodobnost, že mineš, je 10%.

Ale když máš blind-fight (boj poslepu) a mineš z tohohle důvodu, tak můžeš házet znova.
Tudíš, když se stane, že mineš(10%), tak můžeš opět minout s tou stejnou pravděpodobností (10%). No a jelikož to jsou nezávislý jevy, jak už jsem řikal, tak se to násobí... 10% * 10% = 1% ( 0,1 * 0,1 = 0,01 )

Např.: u 25% to je pak 0,25 * 0,25 = 0,0625 = 6,25%

Srozumitelný?
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #4983 kdy: Srpen 24, 2011, 05:38:06 pm

Mimochodem... další dotaz... příjem xp...
Jsou postihy za multi-povolání?
Jednoduše řečeno... když budu čistej zloděj 40 levelů, budu dostávat stejný XP po celou dobu jako například klerik/zloděj/bojovík?
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #4984 kdy: Srpen 24, 2011, 06:04:07 pm

jo, na kombinaci povolani xp nezalezi

postihy jsou ale ze "divnosti" proti realiim
napr. zly elf, chaticky trpaslik, ...
Zaznamenáno
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #4985 kdy: Srpen 24, 2011, 08:46:59 pm

A další problém Úsměv
Dostal jsem nový lvl, zaplatil mistrovi, ale nerozděloval jsem ho, protože jsem tady čekal na odpověď ohledně těch XP. Měl jsem už asi o 3k xp nad level a umřel jsem. Odnesli mne do města a oživili u oltáře, ale teď ten lvl nejde rozdělit.

Nevíte, čím to je ?
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #4986 kdy: Srpen 28, 2011, 04:29:52 pm

1) Dají se ještě někde vytvářet spolky?
2) Dají se kupovat ve městech baráčky přes ty malé nástěnky, které jsou u nich? Případně nějak jinak...
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
Orbi
Host
Odpověď #4987 kdy: Srpen 28, 2011, 04:53:37 pm

1/ Spolky sa daju vytvarat len so suhlasom DM a aj to len ked ma spolok vypracovane RP realie, pozadie a podobne.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #4988 kdy: Srpen 28, 2011, 05:58:15 pm

1) jen s povolenim DM (pravdepodobne treba po jednanich s kralem nebo jinou "vsemocnou" NPC)
zadne zivelne zakladani spolku by nemelo byt povoleno... udela to jen bordel
kdyz spolek musi mit jasny RP smysl a postaveni (ve spolecnosti), uzitecnost pro hru, sanci prezit, atd.
je malo hracu musi byt strasne malo spolku

ted na povrchu existuji:
a) kralostvi - je tam:
 - kral (pripadne i jeho rodina),
 - urednici co se o neco musi starat (napr. sklady+remesla, armada, spioni, atd. atd. to nema cenu rozepisovat... ted nam vymreli),
 - nejaka palacova straz (bylo planovano posladat je z nejlepsich clenu statnich spolku)
 - vsichni dostavaji (dostavali) "statni" plat podle sve uzitecnosti
b) cirkev Auril - stara se o prizen bohyne a "jine" Úsměv dulezite ukoly
c) legie - armada, nema cenu psat, protoze vymrela... jestli se nejde nekdo kdo by to chtel delat a nebo neco podobneho mozna ma sanci (nevim co Sedostinka)
d) ted nove remeslnici - nevim co presne s nima ma Sedostinka v planu, pro me by bylo ideani aby se starali o dilny, nevim jestli maji mit pristup ke "statnim" platum, protoze jsou dotovany umelym odprodejem zbozi

2) domecky se daji najimat i kupovat, ale jen kdyz bude chtit majitel uzemi, v tomhle pripade kral (nebo jeho urednici) a urcite by to nemela byt levna sranda
nevim jak Sedostinka, ale ja mel v planu:
- velke domy pro velke "statni" spolky
- stredni domy pro cechy a dilny
- male domy prodavat jednotlivcum za cca za 100k zl a dat jim nulovy a nebo smesny "udrzbarsky" poplatek treba 100 zl/tyden
Zaznamenáno
alchymista
Šampión
**
Příspěvků: 170



Zobrazit profil
Odpověď #4989 kdy: Srpen 28, 2011, 07:11:16 pm

1) jen s povolenim DM (pravdepodobne treba po jednanich s kralem nebo jinou "vsemocnou" NPC)
zadne zivelne zakladani spolku by nemelo byt povoleno... udela to jen bordel
kdyz spolek musi mit jasny RP smysl a postaveni (ve spolecnosti), uzitecnost pro hru, sanci prezit, atd.
je malo hracu musi byt strasne malo spolku

ted na povrchu existuji:
a) kralostvi - je tam:
 - kral (pripadne i jeho rodina),
 - urednici co se o neco musi starat (napr. sklady+remesla, armada, spioni, atd. atd. to nema cenu rozepisovat... ted nam vymreli),
 - nejaka palacova straz (bylo planovano posladat je z nejlepsich clenu statnich spolku)
 - vsichni dostavaji (dostavali) "statni" plat podle sve uzitecnosti
b) cirkev Auril - stara se o prizen bohyne a "jine" Úsměv dulezite ukoly
c) legie - armada, nema cenu psat, protoze vymrela... jestli se nejde nekdo kdo by to chtel delat a nebo neco podobneho mozna ma sanci (nevim co Sedostinka)
d) ted nove remeslnici - nevim co presne s nima ma Sedostinka v planu, pro me by bylo ideani aby se starali o dilny, nevim jestli maji mit pristup ke "statnim" platum, protoze jsou dotovany umelym odprodejem zbozi

2) domecky se daji najimat i kupovat, ale jen kdyz bude chtit majitel uzemi, v tomhle pripade kral (nebo jeho urednici) a urcite by to nemela byt levna sranda
nevim jak Sedostinka, ale ja mel v planu:
- velke domy pro velke "statni" spolky
- stredni domy pro cechy a dilny
- male domy prodavat jednotlivcum za cca za 100k zl a dat jim nulovy a nebo smesny "udrzbarsky" poplatek treba 100 zl/tyden


2) Takže jak tam je teď u domů napsaný 20 000 a že si ho můžu koupit, tak to nemam zkoušet? Úsměv
Zaznamenáno

Čím delší podpis, tím kratší...
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #4990 kdy: Srpen 29, 2011, 01:59:37 pm

ja chcem len opytat ohladne zdobenia kolko krat sa moze ozdobit jedna vec?? a su veci ktore sa daju zdobit menej?
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #4991 kdy: Srpen 29, 2011, 08:24:42 pm

ja chcem len opytat ohladne zdobenia kolko krat sa moze ozdobit jedna vec?? a su veci ktore sa daju zdobit menej?
Na to odpověď jednoduchá tu je, zbraně se zdobiti dvakráte dají, vše ostatní jen jedenkrát ozdobíš Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Amelor
Host
Odpověď #4992 kdy: Srpen 29, 2011, 08:31:52 pm

ja chcem len opytat ohladne zdobenia kolko krat sa moze ozdobit jedna vec?? a su veci ktore sa daju zdobit menej?
Na to odpověď jednoduchá tu je, zbraně se zdobiti dvakráte dají, vše ostatní jen jedenkrát ozdobíš Úsměv
Neus to bude vedet presne ale pokud vim ja, zdobit lze i vic  než 2x (pokud po zdobeni vznikne opet tzv. pluskova vec).
A nejde jen o zbrane, ale i jine veci, dokonce i šípy s kteryma mam osobni zkušenost. *Zavspomina si na Dannyho šípy.*  Úsměv
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #4993 kdy: Srpen 29, 2011, 09:36:22 pm

veci, kterejma se da "mlatit" do nepritele se daji ozdobit 2x
tj. zbrane, strelivo, rukavice
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #4994 kdy: Srpen 30, 2011, 03:50:32 pm

veci, kterejma se da ucinne "mlatit" do nepritele, beru jako zbraně Mrknutí ale asi je lepší to vypsat
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Stran: 1 ... 331 332 [333] 334 335 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS