Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 16, 2024, 07:16:24 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2090999 krát)
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #480 kdy: Červenec 09, 2008, 05:39:08 am

Na Sathirana plati jednoduchy šistém, dete tam ve dvou, jednoho vyzene a kdyz omylem po ceste zpatky do sve diry nepotka toho druheho tak jste za vodou, me vyhnal Sal ktera tam jen okounela ponac byla doprovod pres obry a Prag tam tezil jeste dalsi hodinu a o nicem nevedel Úsměv

PS: REKLAMA Svetoznama zlatnice Sal vyrabi prsteny na silu ktere vam umozni nosit si rudu sami, nebudete muset kupovat draha zvirata a ani vam je nebude nikdo zabijet! Úsměv
Zaznamenáno



Darien
Hrdina
***
Příspěvků: 402



Zobrazit profil
Odpověď #481 kdy: Červenec 09, 2008, 12:31:42 pm

Mám dotaz - není mi to úplně jasné s bohy na K2.   Chápu třeba, že Dannan jako bohyně Přírody má ty přírodní oltáře, co se snadno identifikujou.

Ale co ostatní věřící? Viděl jsem vyrobené oltáře - to je fuk, k jakému oltáři se modlíte? Nebo jak cleric Mystry pozná, že je to oltář Mystry?  A svého boha si hráči vybírají přijetím do dané církve ? A co když nejsou členy církve a věří třeba v Tyra?

A co když někdo věří ve více bohů, třeba právě v Tyra a Mystru, jako to měli Strážci na K1?

A ještě jeden dotaz - oltáře vyrábí truhlář, ale může vyrobit i ten přírodní oltář pro druidy?
Zaznamenáno

Vylezeme společně na K2?Úsměv
Sathiran
Hrdina
***
Příspěvků: 407



Zobrazit profil
Odpověď #482 kdy: Červenec 09, 2008, 12:40:05 pm

Nejprve obecna odpoved: Pokud hrajes verici postavu, je uplne jedno, ke kteremu oltari se klanis, oltare tu nejsou nikomu zasvecene a je na kazdem, jak oltar vyuzije. Samozrejme IC uz to jedno neni, ale k ukojeni bohu na kouzla nebo snizeni xp postihu postaci cokoliv se sparvnym dialogem. A dve rejpnuti slash upresneni:
Citace: "Darien"
cleric Mystry pozná, že je to oltář Mystry?

Cleric Mystry je blby priklad, Mystra nema clericy, jeji uctivaci jsou arcane magikove a moc oltaru Mystry nenajdes
Citace: "Darien"
A ještě jeden dotaz - oltáře vyrábí truhlář, ale může vyrobit i ten přírodní oltář pro druidy?

Oltare vyrabi zlatnik, nikoliv truhlar, prirodni oltare jsou napevno umistene ve svete a vyrabet je nelze, proto taky Rimliho rozhorceni zde: http://www.kandelabrie.pba.cz/chat/viewtopic.php?t=4933
Zaznamenáno



Inthuul Chath Olath - Je libo prsten ci amulet od nejvycuranejsiho z drow?
Ilztdaer Arkenund Olath - Nejmladsi arachnomancer v historii zname i nezname
Acc: BhaaL69, ale pozor, nejsem ten Bhaall
Sir Gogon
Nováček

Příspěvků: 17



Zobrazit profil
Odpověď #483 kdy: Červenec 09, 2008, 09:49:31 pm

Mám takový další problémek. Mám kuši a píše mi to, že s ní mám 4 útoky za kolo (což by odpovídalo), ale vystřelím s ní jen 1x za kolo. Kde je zakopaný pes?
Zaznamenáno

Moje postavy:
Kolul Lulú - rychlá jak průjem
procmi
Hrdina
***
Příspěvků: 260



Zobrazit profil WWW
Odpověď #484 kdy: Červenec 09, 2008, 09:54:20 pm

Citace: "wiki"
Crossbows only provide one attack per round no matter the creature's BAB. However, the rapid reload feat can add an extra attack and so can effects that provide additional attacks, such as haste or the divine power spell.
Zaznamenáno

(pgrp)
Jste k smíchu.
Neus ví co dělá.
Sir Gogon
Nováček

Příspěvků: 17



Zobrazit profil
Odpověď #485 kdy: Červenec 09, 2008, 10:09:48 pm

Jojo už mi to bylo řečeno. Nikdy sem to nepoužíval, tak mi to ted přišlo divné :-) Kuš zakazuju :-)
Zaznamenáno

Moje postavy:
Kolul Lulú - rychlá jak průjem
Snekoun
Host
Odpověď #486 kdy: Červenec 10, 2008, 11:06:39 am

Mam dotaz na patch 1.68 omylem jsem si ho nainstaloval do PC ( mam automaticke aktualizace a nejak jsem to odkliknul ).Je planovano ho v dohledne dobe aktualizovat na severech K1 a K2 nebo si ho mam zase znovu odinstalovat?
Díky předem.
Zaznamenáno
Death-Wind
Hrdina
***
Příspěvků: 475



Zobrazit profil
Odpověď #487 kdy: Červenec 10, 2008, 11:13:35 am

urcite se na nej brzo prejde, ale ty asi myslis patch 1.69 Mrknutí
Zaznamenáno

Black is the night, metal we fight
Power amps set to explode
Energy screams, magic and dreams
We chime the bell, chaos and hell
Metal for maniacs pure.
Fast melting steel, fortune on wheels
Brain hemorrhage is the cure
For BLACK METAL
lay down your soul to the gods rock `n' roll
Snekoun
Host
Odpověď #488 kdy: Červenec 10, 2008, 11:18:34 am

je to je mozny  ze to je 1.69 , ztahnul se mi dneska rano nez jsem sel do prace.Vcera vecer jeste nic
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #489 kdy: Červenec 10, 2008, 02:10:52 pm

Kdo by dopadl jako ja tak zde :

http://nwn.bioware.com/support/patch_english_hotu.html
Zaznamenáno
Darien
Hrdina
***
Příspěvků: 402



Zobrazit profil
Odpověď #490 kdy: Červenec 10, 2008, 02:42:54 pm

Citace: "Snekoun"


ale tam je jen návod na update, ne? Nebo co jsi měl na mysli?
Zaznamenáno

Vylezeme společně na K2?Úsměv
Death-Wind
Hrdina
***
Příspěvků: 475



Zobrazit profil
Odpověď #491 kdy: Červenec 10, 2008, 03:09:15 pm

asi mel na mysli backup
Zaznamenáno

Black is the night, metal we fight
Power amps set to explode
Energy screams, magic and dreams
We chime the bell, chaos and hell
Metal for maniacs pure.
Fast melting steel, fortune on wheels
Brain hemorrhage is the cure
For BLACK METAL
lay down your soul to the gods rock `n' roll
Snekoun
Host
Odpověď #492 kdy: Červenec 10, 2008, 03:32:53 pm

Mel jsem na mysli opravu na patch 1.68 dole  jak řekl Death-Wind
Zaznamenáno
Darien
Hrdina
***
Příspěvků: 402



Zobrazit profil
Odpověď #493 kdy: Červenec 10, 2008, 03:54:29 pm

Citace: "Snekoun"
Mel jsem na mysli opravu na patch 1.68 dole  jak řekl Death-Wind


Já tam ale nic takovýho nevidím. Jen návod na update bud přímo, nebo pomocí  cricitacal rebuild instalace, která se ale pořád týká 1,69 tky.
Zaznamenáno

Vylezeme společně na K2?Úsměv
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #494 kdy: Červenec 11, 2008, 09:55:59 am

Citace: "Sathiran"
Obcas je tezke PvP(PK) a CvC rozlisit, vezmi si treba mou situaci - povrch jsou z velike casti nepratele, za kazdou ziskanou hlavu mam odmenu, pri zadne akci nesmi byt jasno, ze agresorem jsou drow. No a ted si tak jdu treba po zlatem dole (ktery je plny NPC trpasliku, ale povazujeme ho za nas) a vidim tam, jak si nekdo kuta "nase" zlato. Co mam udelat? Vykecavani nehrozi, nezastaveni tezby znamena v delsim horizontu me muceni a vubec. Zautocit na voly/medvedy a je vystarano, pak se ale nastve hornik a misto aby logicky zdrhal, tak se do me jde pustit a skonci s hlavou i nakladem v mem invu. Z meho pohledu je to reakce podlozena spoustou IC situaci, kterymi si ma postava prosla, je to motivovany utok, neni to OOC jednani ani metagaming. Z pohledu napadeneho je to "wft, v klidu si tezim na uzemi plnem 'nasich' NPC a najednou mi nekdo jednou ranou sejme oba medvedy/voly/whatever a kdyz ho chci jen srazit na zem, dostanu prstem smrti do oka, sebere mi prachy, naklad i hlavu a muzu to zabalit"

Povrch je defaultne proti nam a utok je IC motivovany, ale stejne to z pohledu napadeneho je vlastne ciste PK a moc jinak to nejde, protoze bych si to IC velmi, velmi krute odnesl


Tak jsem to tak pročítal o tom zabíjení nosičů. Udělal jsem závěr, že zabít nosiče má svoji logiku. Ale sviňárna je zabít toho nosiče při přechodu jeho majitele do lokace a tím mu upřít možnost svoje zvíře bránit. To je podle mě velký svinstvo. Jestli si ale na něj majitel nedá pozor nebo ho není schopnej ubránit, proč ne. Zabiješ zvíře získáš jeho náklad = spousty ušetřený práce :-).
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Stran: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS