Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 26, 2024, 06:41:06 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 292 293 [294] 295 296 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2145883 krát)
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #4395 kdy: Květen 14, 2010, 10:06:28 am

Hmmm ,delší dobu jsem tu nebyl a tak by mne docela zajímalo ,který „inteligent“ v lokaci oblehaná usedlost ,postavil 5- kové zátarasy kolem dveří bran a proč.
Je li cílem ,opotřebování výbavy při jejich dlouhodobém rozbíjení, či zrušení dovednosti odemykání zámku ,pak se to má někam do novinek připsat. Pláč Pláč Pláč
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Amelor
Host
Odpověď #4396 kdy: Květen 14, 2010, 12:51:02 pm

Tak ten „inteligent“ budu ja. Proč te prekvapuji zatarasy u oblehane vesnice? Vyplazuji jazyk
Možna to neco znamena a možna by s tim šlo neco delat, ale proč mysliš že tady? Nevím. Kroutím očima
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #4397 kdy: Květen 14, 2010, 12:57:03 pm

Mne uz davnejsie prislo divne, ze si ti trpaslici nepostavia poriadne opevnenie. Úsměv
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #4398 kdy: Květen 14, 2010, 01:36:40 pm

konecne sa svet meni dynamicky a uz sa vsetci stazuju ze je nieco spatne
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #4399 kdy: Květen 14, 2010, 04:20:50 pm

Tak ten „inteligent“ budu ja.
Alespoń jedna konkrétní odpověď. Škleb
Proč te prekvapuji zatarasy u oblehane vesnice? Vyplazuji jazyk
Vážně bych rád věděl ,copak  jsi tím chtěl docílit ,či jaký to má smysl ,nebo cíl .Povíš mi to?!

konecne sa svet meni dynamicky a uz sa vsetci stazuju ze je nieco spatne
Já se pouze optal a rád si přečtu originál,třeba se mi zalíbí ,bude li mít logiku …
Jen tak mimochodem ,pokud si dle tvých slov :
vsetci stazuju
všichni stěžují, je  asi vážně něco špatně .U tebe  spojení slov "všichni stěžují " znamená ,že je vše vpořadku???
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Amelor
Host
Odpověď #4400 kdy: Květen 14, 2010, 04:26:26 pm

Vážně bych rád věděl ,copak  jsi tím chtěl docílit ,či jaký to má smysl ,nebo cíl .Povíš mi to?!
Takhle, nezlob se ale nepovím, zkus se zeptat trpasliku v Oblehane usedlosti.
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #4401 kdy: Květen 14, 2010, 04:26:49 pm

ja som nenarazal iba na ten zataras ale na poslednu aktivitu DM. Tu naozaj chcu ludia aby vsetko slo podla nich a ich prestav. Ale to potom si moze spravit vlastny modul a tam hrat tak ako im vyhovuje. Ved ani v realu nikdy nejde tak ako si to clovek prestavuju.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #4402 kdy: Květen 14, 2010, 05:07:37 pm

Takhle, nezlob se ale nepovím, zkus se zeptat trpasliku v Oblehane usedlosti.
Hmm ,je zřejmě problém ,místo pěti pětkovejch zátarasů ( u jednech vrat ) ,udělat nerozbitné vrata .Zbytek obstará kamená zeď ...Takle si holt hráč ,který chce projit pouze ničí výbavu ..
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Amelor
Host
Odpověď #4403 kdy: Květen 14, 2010, 05:11:05 pm

Takhle, nezlob se ale nepovím, zkus se zeptat trpasliku v Oblehane usedlosti.
Hmm ,je zřejmě problém ,místo pěti pětkovejch zátarasů ( u jednech vrat ) ,udělat nerozbitné vrata .Zbytek obstará kamená zeď ...Takle si holt hráč ,který chce projit pouze ničí výbavu ..
Ano pro DM je to problem, ale jinak dobry napad
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #4404 kdy: Květen 14, 2010, 05:12:21 pm

A preco by ten hrac mal projit? To je nejaka vysada hracov v pravidlach? *kazdy hrac ma pravo prejst kade chce a ako chce*
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #4405 kdy: Květen 14, 2010, 05:28:42 pm

A preco by ten hrac mal projit? To je nejaka vysada hracov v pravidlach? *kazdy hrac ma pravo prejst kade chce a ako chce*
A jejda , bystrá hlava .
Nač tam tedy ty vrata jsou ,když jsou na zámek ,aktivní a  otevírací ??
Pokud místo nich bude souvislá zeď,či vrata nebudou aktivní ,a nepůjdou odemknout či otevřít ,bude logické že není myšlen průchod ..
Ty máš doma otvírací dveře na zámek ,k nim klíč a dokonce funkční panty .Za nimi pokoj s lednicí ve futrech nacpaný cihly či kus panelu abys nemohl projít pro lahváče  Co??? Pokud ano ,napiš mi zda lezete do lednice oknem či ,či máš nejakou odvykací kůru ........
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Orbi
Host
Odpověď #4406 kdy: Květen 14, 2010, 05:35:50 pm

tvoje prirovnanie je zcestne, to i ked policia na ceste rozostavi zateras, tak na nich vybehnes ze tu je predsa cesta a ziadny zateras tu nemoze byt? ... ta brana ako taka nemusi byt dostatocnou obranou pred orkami, kedze ju uz tolko krat rozbili, preto sa osadnici rozhodli posilnit obranu a postavit poriadne silne zaterasy, je to logicke ... ak si nechces nicit vybavu, tak sa tam nesnaz prebit, jednoduche

Taktiez mi vysvetli preco ked ide hurikan sa okna zaterasuju doskami? Ved podla tvojej logiky uz su zatvorene a sluzia prave na to aby chranili vnutro pred vonkajskom. Alebo preco sa obchody este na noc zamrezuvaju, cize cez normalne dvere sa da este mrez? Ved i povodne sa daju zamknut.

hladaj IC riesenie a neplac na fore nad kazdou zmenou
Poslední změna: Květen 14, 2010, 05:42:22 pm od Orbi Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #4407 kdy: Květen 14, 2010, 05:59:30 pm

……..hladaj IC riesenie a neplac na fore nad kazdou zmenou………….
Měl jsi rovnou napsat ,že si Ty zátarasy u Tebe IC objednávají , kupují a instalují .Nebylo by o čem diskutovat  a dostal bys jistě pochvalu před rozvinutou zástavou ,za podporu ekonomiky ...
PS: Než budeme v diskusi pokračovat ,zjisti si fakta advokáte  Škleb

Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Orbi
Host
Odpověď #4408 kdy: Květen 14, 2010, 06:04:45 pm

Mne fakta netreba, staci mi forum flame. Úsměv Pretoze ja som jeho dusou.  A ja som ten co ho rozduchava i ten co ho zivi.  Vyplazuji jazyk
Poslední změna: Květen 14, 2010, 06:08:29 pm od Orbi Zaznamenáno
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4409 kdy: Červen 08, 2010, 07:06:05 pm

Je nejaky rozumny duvod proc jsou zamcene brany Horske, kdyz uz se zrusilo stane pravo s kterym se to zavedlo? kdyby sla obejit,  je mi to jedno, ale litat kvuli horskym obrum prez cely server v prazdnych lokacich mi moc zabavne neprijde. Jo jeste je moznost pockat si ty tri hodiny nez vyleze slunko.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Stran: 1 ... 292 293 [294] 295 296 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS