Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červenec 01, 2024, 05:24:46 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 285 286 [287] 288 289 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2151303 krát)
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #4290 kdy: Březen 12, 2010, 12:01:05 pm

boj se (2) zbranema v pripade ze nemas kouzla
je potom uz o taktice... i silna potvora se da zvladnout, kdyz se na ni rozumne pripravis a pouzijes vhodne schopnosti postavy
ale uz to neni ten spravnej fofr a tisice mrtvych za "par" sekund... ale zase to je napinavy a zadna nuda

To bych chtěl vidět, jak dáváš Kolose s (2) zbraní bez GMW, to bys myslím nezvládl ani ty Úsměv

Jinak využívat schopnosti postavy není zrovna moc "taktika"

Jinak nedělej z nás Munchikiny, to že mám dobrej eq je jen moje píle, a vykoupil sem ji mnoha a mnoha hodinama tvrdé práce. A o OOC supportu nemůže být ani řeč, na to tu máš jiný kandidáty. Navíc ti kdož se tu ohání že nemají top eq jsou většinou kouzlící classy, takže si ten top eq "udělají".
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Orbi
Host
Odpověď #4291 kdy: Březen 12, 2010, 12:04:15 pm

Cemu to vadi? Obchodujeme s kymkoliv kdo ma co nabidnout, nakonec, Neus  to tak celou dobu chce ne? Akorat ted sam nechce obchodovat ani podtemno mezi podtemno... A oneil je z povrchu... Stejne jako na povrchu nejsou vsichni paladini, tak v podtemnu nejsou vsichni drowove...

ja necitam ponuky podtemna, mozno to bude tym ... nepredpokladal som ze by sa podtemnacke "letaciky" s ponukami zobrazovali na nastenkach na povrchu, kde su uhlavnymi nepriatelmi
Zaznamenáno
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #4292 kdy: Březen 12, 2010, 12:13:09 pm

ja bych rekla ze na povrchu sou spis acroni uhlavnim nepritelem ne drowi a ostatni z podtemna,
nikdo to tak nehraje od doby co "spi" mesicni
Zaznamenáno

Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4293 kdy: Březen 12, 2010, 12:14:20 pm

jj, proto jsem napsal ze letacik je na vsech ukazatelich  napovrchu, do mesta se se orkove neodvazi po predchozich zkusenostech s otravnyma povrchnakama co porad neco chtej, a maj spoustu otazek... Asi nekdo letaky strhal.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #4294 kdy: Březen 12, 2010, 01:48:29 pm

boj se (2) zbranema v pripade ze nemas kouzla
je potom uz o taktice... i silna potvora se da zvladnout, kdyz se na ni rozumne pripravis a pouzijes vhodne schopnosti postavy
ale uz to neni ten spravnej fofr a tisice mrtvych za "par" sekund... ale zase to je napinavy a zadna nuda

To bych chtěl vidět, jak dáváš Kolose s (2) zbraní bez GMW, to bys myslím nezvládl ani ty Úsměv

Jinak využívat schopnosti postavy není zrovna moc "taktika"

Jinak nedělej z nás Munchikiny, to že mám dobrej eq je jen moje píle, a vykoupil sem ji mnoha a mnoha hodinama tvrdé práce. A o OOC supportu nemůže být ani řeč, na to tu máš jiný kandidáty. Navíc ti kdož se tu ohání že nemají top eq jsou většinou kouzlící classy, takže si ten top eq "udělají".
proc bych chodil sam na kolose? na nej asi pujdu v nejake parte
a pravdepodobne bych ho zkusil okrast, abych se s tou tupou horou zeleza nemusel pretlacovat...

z OOC suppotru vas urcite neobvinuju (nebo jsem to nekde psal?)
psal jsem ze ja bych to pro sebe nikdy nepouzil
a protoze se moje postava nesnizi k "zebrani" u nejakych spinavych orku Úsměv
tak moc sanci jak neco ziskat bez podvadeni (napr. ucelovemu prekrucovani deje) nema

proste radeji hraju charakter postavy a bavim se tim, nez za kazdou cenu schanim vybaveni (pile s tim nema moc spolecneho)
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #4295 kdy: Březen 12, 2010, 04:14:12 pm

Nikdo asi neshání za každou cenu top vybavení to by musel být milionář, ale když ho mít můžu tak proč ne...

Svůj charakter asi taky každej hraje, jinak by mu DMka nechali snad jen trenky Úsměv

Kolos se dá poměrně snadno orkást, ale to je pro orky jakožto "true warriors" nečestné, tak ho musíme vždycky sejmout a bez party by to samozřejmě nešlo, ale i kdyby tam byla parta o 10 lidech a měli jen (2) zbraně tak se můžou jít klouzat...

Je vaše věc, že nechcete top eq, ale jen proto nemusíte být lepší, než ti ho co mají... Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #4296 kdy: Březen 29, 2010, 07:04:19 pm

mam mensi problem nekdo mi sebral CDklice to bych jeste nejak prezil,ale ikdyz sem si nasel jine s kteryma se kamos logne ale mi to porad pise ze se CDklice uz pouzivaji co stim?
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #4297 kdy: Březen 29, 2010, 07:25:08 pm

tak uz nic uz to mi to jede
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4298 kdy: Duben 01, 2010, 01:46:54 pm

Hele, jak teda dosáhnu nemrtvosti? Mám všechny ty tři nemrtvé/nečisté featy, mám epic s.f. necromancy a furt nic. Je potřeba ještě něco, co není vyjmenováno?
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #4299 kdy: Duben 01, 2010, 01:52:57 pm

no ja to pochopil tak, ze se stanes uplnym nemrtvym, ti, zer si vezmes ten treti feat.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #4300 kdy: Duben 01, 2010, 01:54:36 pm

no ja to pochopil tak, ze se stanes uplnym nemrtvym, ti, zer si vezmes ten treti feat.

Zjevně ne  Škleb

Pořád nemám odpor a když se napiju "Způsob lehká zranění", tak mě to zraní.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Snekoun
Host
Odpověď #4301 kdy: Duben 01, 2010, 02:12:34 pm

Asi nejsi hoden byt nemrtvy Mrknutí
Dnes vecer se na to juknu ve hre a napisu ti to. Posli mi po PM co vsechno mas za featy.
Pokud to tedy nekdo nerozlouskne drive ? Škleb
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #4302 kdy: Duben 01, 2010, 03:33:15 pm

posledni nemrtvackej feat je "nemrtve telo" jestli si to jeste pamatuju
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #4303 kdy: Duben 01, 2010, 03:42:18 pm

posledni nemrtvackej feat je "nemrtve telo" jestli si to jeste pamatuju


Pravda a je to ale myslim jako ctvrty feat ? Taky jsem byl z toho zezacatku zmaten Mrknutí
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #4304 kdy: Duben 01, 2010, 04:22:36 pm

Nemrtvé tělo - předpoklad Nečisté tělo, Nemrtvá duše.

Toto potřebuješ, koukal jsem ve hře, víc u toho napsané neni. Maximálně mě napadá, bral jsi to na levelu PM?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 ... 285 286 [287] 288 289 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS