Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Září 28, 2024, 11:00:41 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2200790 krát)
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3405 kdy: Prosinec 06, 2009, 02:53:48 pm

Dekuju:).
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3406 kdy: Prosinec 06, 2009, 10:41:26 pm

Tak asi dalsi zmych blbich otazek. Ale co radsi se zeptam. Jak se pocita potrebnej lvl u vyrobku. Napriklad Pasek z buvola na silu.
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3407 kdy: Prosinec 06, 2009, 10:46:54 pm

Tak asi dalsi zmych blbich otazek. Ale co radsi se zeptam. Jak se pocita potrebnej lvl u vyrobku. Napriklad Pasek z buvola na silu.
Pokud se nemýlím, tak je to interní věc NWN, kde se sčítají jednotlivé vlastnosti výrobku, které mají nějaké paušální ohodnocení.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3408 kdy: Prosinec 07, 2009, 06:26:58 am

Tak asi dalsi zmych blbich otazek. Ale co radsi se zeptam. Jak se pocita potrebnej lvl u vyrobku. Napriklad Pasek z buvola na silu.
Pokud se nemýlím, tak je to interní věc NWN, kde se sčítají jednotlivé vlastnosti výrobku, které mají nějaké paušální ohodnocení.

Mno tak doufam ze se mylis:).
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #3409 kdy: Prosinec 07, 2009, 07:42:18 am

kdo muze pouzivat jakou vec se pocita z hodnosty vybaveni
hra si podle internich tab. odhadne cenu veci podle naskladanych vlastnosti
a cim drazsi to je tim na vecim lvl se to da pouzit
Zaznamenáno
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #3410 kdy: Prosinec 07, 2009, 11:28:53 am

Zdravim, mam dotaz ohledne cirke klerika pri zakladani postavy sem byl zbrky a chtel sem honem honem hrat a nezvolil sem si meno sveho boha a ted kdyz sem kousek od 15 urovni klerika rozhodl sem se zjistit jak se vlastne cirkev zaklada a dozvedel sem se ze musim pred vytvorenim postavy zvolit meno boha podle presvedceni coz neni moc dobra zprav. Cirkev je dulazita pro spolek ktereho sem cleten a tudiz bych se chtel zeptat jestli je nejaka moznost jak tento nedostatek doplnit?
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #3411 kdy: Prosinec 07, 2009, 11:31:56 am

jj, dm ti muze do postavy boha nastavit
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3412 kdy: Prosinec 07, 2009, 01:52:34 pm

Tak asi dalsi zmych blbich otazek. Ale co radsi se zeptam. Jak se pocita potrebnej lvl u vyrobku. Napriklad Pasek z buvola na silu.
Pokud se nemýlím, tak je to interní věc NWN, kde se sčítají jednotlivé vlastnosti výrobku, které mají nějaké paušální ohodnocení.

Mno tak doufam ze se mylis:).

Doufáš marně
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #3413 kdy: Prosinec 08, 2009, 07:11:54 pm

Nevíte někdo co to znamená když je v nwn na zbrani efekt "Vlastnosti sférické trhliny" nebo tak nějak?
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3414 kdy: Prosinec 08, 2009, 07:27:56 pm

Nevíte někdo co to znamená když je v nwn na zbrani efekt "Vlastnosti sférické trhliny" nebo tak nějak?
Překlad jako vždy strašný, ale mohl by to být tenhle http://nwn.wikia.com/wiki/Planar_rift
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #3415 kdy: Prosinec 08, 2009, 07:32:28 pm

Nevíte někdo co to znamená když je v nwn na zbrani efekt "Vlastnosti sférické trhliny" nebo tak nějak?
Překlad jako vždy strašný, ale mohl by to být tenhle http://nwn.wikia.com/wiki/Planar_rift
Díky
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #3416 kdy: Prosinec 08, 2009, 10:56:05 pm

Zdravicko vsem. Nevim jestli to davam na spravne misto, ale vsimnul jsem si, ze pokud je hipser schovany, neni slyset co rika. Je to zamer? Prijde mi to docela skoda.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3417 kdy: Prosinec 09, 2009, 01:43:42 am

Zdravicko vsem. Nevim jestli to davam na spravne misto, ale vsimnul jsem si, ze pokud je hipser schovany, neni slyset co rika. Je to zamer? Prijde mi to docela skoda.
Já myslim, že to záměr je. schování hipsera se skládá ze dvou částí, jedna je skrytí visuální, druhé je skrytí zvukové. Je to Move Silently (tichý pohyb) proti Listen(nevim česky, asi naslouchání). Pokud má skrytý dost bodů v MS, tak ho nemůžeš slyšet, leda bys měl listen, abys ho slyšel. Myslím, že je to tak udělaný a myslím, že je to dost logický.

Jinak je možný že je to jinak, nemám natestováno.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #3418 kdy: Prosinec 09, 2009, 01:52:01 am

Zdravicko vsem. Nevim jestli to davam na spravne misto, ale vsimnul jsem si, ze pokud je hipser schovany, neni slyset co rika. Je to zamer? Prijde mi to docela skoda.
Já myslim, že to záměr je. schování hipsera se skládá ze dvou částí, jedna je skrytí visuální, druhé je skrytí zvukové. Je to Move Silently (tichý pohyb) proti Listen(nevim česky, asi naslouchání). Pokud má skrytý dost bodů v MS, tak ho nemůžeš slyšet, leda bys měl listen, abys ho slyšel. Myslím, že je to tak udělaný a myslím, že je to dost logický.

Jinak je možný že je to jinak, nemám natestováno.
Mno zpis bych cekal, ze pokud hipser promluvi dojde k hodu na listen a pokud je uspesny detekuje hipsera. To uz by byl pak hipseruv problem, ze dal protivnikovi moznost sveho nalezeni.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Hodnak
Mob
*
Příspěvků: 62



Zobrazit profil
Odpověď #3419 kdy: Prosinec 09, 2009, 01:37:43 pm

Zdravicko vsem. Nevim jestli to davam na spravne misto, ale vsimnul jsem si, ze pokud je hipser schovany, neni slyset co rika. Je to zamer? Prijde mi to docela skoda.
Já myslim, že to záměr je. schování hipsera se skládá ze dvou částí, jedna je skrytí visuální, druhé je skrytí zvukové. Je to Move Silently (tichý pohyb) proti Listen(nevim česky, asi naslouchání). Pokud má skrytý dost bodů v MS, tak ho nemůžeš slyšet, leda bys měl listen, abys ho slyšel. Myslím, že je to tak udělaný a myslím, že je to dost logický.

Jinak je možný že je to jinak, nemám natestováno.
Mno zpis bych cekal, ze pokud hipser promluvi dojde k hodu na listen a pokud je uspesny detekuje hipsera. To uz by byl pak hipseruv problem, ze dal protivnikovi moznost sveho nalezeni.

Proč by mělo dojít k hodu na listen? Když někdo promluví a není skrytý, taky házíš na listen, aby se ověřilo, že ho můžeš slyšet?-ne. To, že se někdo schová do stínu nedělá jeho hlas hůře slyšitelným ... mluvení by dle mě mělo automaticky rušit skrytí, tak by to bylo logické. Pokud to tak není, tak se ptám:"Proč ne?"
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 226 227 [228] 229 230 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS