Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 19, 2024, 08:10:51 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2062550 krát)
Weles
Lord
****
Příspěvků: 899



Zobrazit profil WWW
Odpověď #30 kdy: Červen 09, 2008, 03:45:57 pm

Citace: "Orbi"
A co ak ... bude script, ktory raz zacas posle spravu hracovi, na ktoru bude musiet odpovedat ... pripadne pri "podozreni" na podvod, spawne vedla hraca slabu potvorku ... atd ... atd ... da sa vymysliet vselico ... a verte, ze ked su skripty a postupy, ako odhalit premakaneho Lineage 2 walkera, tak najst jednoduchy klikaci program problem nieje.


Už vidím tu spoustu šťastných hráčů, kteří musí každejch pět minut expení řešit malý kvíz, nebo během konverzace v hospodě každou chvilku zabíjet bandu skřetů, co se tam objeví.

PS: tohle už mě taky napadlo, ale spíš hráče odeženeš, neš pochytáš ty zlé.
Zaznamenáno

"I am all singing all dancing crap of the world!"
Orbi
Host
Odpověď #31 kdy: Červen 09, 2008, 03:51:23 pm

Citace: "Weles"
Citace: "Orbi"
A co ak ... bude script, ktory raz zacas posle spravu hracovi, na ktoru bude musiet odpovedat ... pripadne pri "podozreni" na podvod, spawne vedla hraca slabu potvorku ... atd ... atd ... da sa vymysliet vselico ... a verte, ze ked su skripty a postupy, ako odhalit premakaneho Lineage 2 walkera, tak najst jednoduchy klikaci program problem nieje.


Už vidím tu spoustu šťastných hráčů, kteří musí každejch pět minut expení řešit malý kvíz, nebo během konverzace v hospodě každou chvilku zabíjet bandu skřetů, co se tam objeví.

PS: tohle už mě taky napadlo, ale spíš hráče odeženeš, neš pochytáš ty zlé.


to bol len navrh pre tych co tvrdia, ze sa to neda zistit alebo osetrit ... su i diskretnejsie sposoby, ktore nikoho nebudu otravovat

... ale najjednoduchsi je asi namatkova kontrola DM v hre a vysoky trest za opakovane porusenie ... to jest ban
Zaznamenáno
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #32 kdy: Červen 09, 2008, 03:52:00 pm

Hosi opat tu riesite veci uz dost pritiahnute za vlasy.  Ale na tej povodnej idei nieco je a preto som povedal Neusovi nech sa nad tym zamysli a on, kedze ma poslucha, sa nad tym zamysli. :lol:  Myslim, ze uz povedane vsetko bolo, jedine, zeby mal este niekto nejaku myslienku ako na to (ten robot bol fakt dobry Smích ).
Zaznamenáno

Thorwulf
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #33 kdy: Červen 09, 2008, 03:53:15 pm

Mám dotaz... kde sehnat provázek?
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #34 kdy: Červen 09, 2008, 03:58:47 pm

Citace: "Eruruu"
Mám dotaz... kde sehnat provázek?
Tak na tomto sa musime este poradit, ci prezradzat hracom taketo veci, lebo takychto otazok bude asi vela. Je to vyhoda toho, kto na to pride. Takze chvilku vydrz, dame ti vediet. V kazdom pripade, ked na to prides, mozes o tom a dalsich postupoch napisat knihu. :wink:
Zaznamenáno

Thorwulf
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #35 kdy: Červen 09, 2008, 04:01:21 pm

Jo pozor, expit nemožu a teď už ani craftit páč postava je ňouma a nezjistí si základy pro výrobu luku. No comment. :roll:

Abych pravdu řekl tak jsem nenašel skoro nic pozitivního na K2.
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Death-Wind
Hrdina
***
Příspěvků: 475



Zobrazit profil
Odpověď #36 kdy: Červen 09, 2008, 04:11:48 pm

k2 se snazi bejt realna, v realu v cizim (velko)meste se zeptate privniho koho uvidite ze by byl schopnej pomoc na to kde sehnat takovou docela obycejnou vec jak provazek... to dost dobre tady nejde, mozna by nemuselo byt spatne to uverejnit Úsměv
Zaznamenáno

Black is the night, metal we fight
Power amps set to explode
Energy screams, magic and dreams
We chime the bell, chaos and hell
Metal for maniacs pure.
Fast melting steel, fortune on wheels
Brain hemorrhage is the cure
For BLACK METAL
lay down your soul to the gods rock `n' roll
Sonasek
Lord
****
Příspěvků: 667



Zobrazit profil
Odpověď #37 kdy: Červen 09, 2008, 04:18:41 pm

Citace: "Eruruu"
...


To uz je taky ale vyreseny to jsi nennasel nic pozitivniho.

Ono je to vesmes cely vyreseny akorat to nejede.
Zaznamenáno

Resistance is futile !

Join Us And Be Monster
Ministerstvo lasky varuje : Kandelabrie sblizuje !
Orbi
Host
Odpověď #38 kdy: Červen 09, 2008, 04:21:15 pm

Stale je to len testovacia prevadzka servera. Zatial mozeme hlasit bugy a podavat navrhy na zmeny.
Zaznamenáno
Weles
Lord
****
Příspěvků: 899



Zobrazit profil WWW
Odpověď #39 kdy: Červen 09, 2008, 04:22:04 pm

Citace: "Arian"
Hosi opat tu riesite veci uz dost pritiahnute za vlasy.  Ale na tej povodnej idei nieco je a preto som povedal Neusovi nech sa nad tym zamysli a on, kedze ma poslucha, sa nad tym zamysli. :lol:  Myslim, ze uz povedane vsetko bolo, jedine, zeby mal este niekto nejaku myslienku ako na to (ten robot bol fakt dobry Smích ).


No imho efektivní způsob, jak odhalit automat neexistuje, takže nejlepší bude asi mu znepříjemnit práci a to následovně:

postava nedostává expy za čas, pokud si nějaké sama nenaexpí, tzn pokud si plácnu 1000 naexpí, může pak ve hře další 2000 dostat za čas (nebo jakejkoliv jinej poměr, dá se hrát i s časem, za jaký ty další 2k dostane).

Automat, kterej vás bude držet ve hře tak bude dál fungovat, ale nebude tak výhodnej.

Taky je důležité to vyladit tak, aby ten, co si zvolí expící cestu na tom byl dostatečně lépe než člověk, který si dá časové expení. Ten co bude podvádět časové expení bude dost pravděpodobně typ hráče, kterej se snaží udělat všechno co nejjednodušeji a nejrychleji. Pokud si postavu expením vyžene za týden a čekáním by ji dělal měsíc, tak je pro něj expení jasná volba. Tím pádem nebude vůbec používat časové expení a tak se ho nebude ani pokoušet očůrati.
Zaznamenáno

"I am all singing all dancing crap of the world!"
Darien
Hrdina
***
Příspěvků: 402



Zobrazit profil
Odpověď #40 kdy: Červen 09, 2008, 04:24:30 pm

Já mám ale pocit, že ta volba byla zrušená a že všichni na serveru maj to časový expení.
Zaznamenáno

Vylezeme společně na K2?Úsměv
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #41 kdy: Červen 09, 2008, 05:38:57 pm

Citace: "Eruruu"
Mám dotaz... kde sehnat provázek?

V navodu je doufam napsano ze provazky dela kozeluh.
Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #42 kdy: Červen 09, 2008, 05:44:49 pm

Citace: "Neus"
Citace: "Eruruu"
Mám dotaz... kde sehnat provázek?

V navodu je doufam napsano ze provazky dela kozeluh.
Aháááááá, děkuji.
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
kulata_micuda
Šampión
**
Příspěvků: 220



Zobrazit profil
Odpověď #43 kdy: Červen 09, 2008, 05:45:32 pm

Chci se zeptat ohledne cirkve. Co presne se stane kdyz neodhadnu nazev nejrozsirenejsiho boha pro dane presvedceni a budu chtit prestoupit k cirvi ktera je rozsirenejsi , buh ma stejne presvedceni ale jmenuje se jinak nez jsem zvolil pri zakladani postavy ?
Zaznamenáno

------------------------------------------------------------------
PRASE z K1 je mrtvé ať žije HAFAN v K2 !
------------------------------------------------------------------
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #44 kdy: Červen 09, 2008, 05:48:04 pm

Jěště dotaz ohledně skladníka. Všiml jsem si že ve větrově je ale v kandahá ru ne, je tom ožné že špatně hledám? :lol:
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS