Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červen 26, 2024, 10:42:05 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2146657 krát)
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #285 kdy: Červen 24, 2008, 09:34:53 am

hele já bych i expil, ale nenmam nic a nic nezabiju, takže smrdim v dole  :-D
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #286 kdy: Červen 24, 2008, 09:34:57 am

Už vidím 10 mega děcek jak jim rodiče cpů měsíčně 400 :twisted:
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Gulivera
Nováček

Příspěvků: 20



Zobrazit profil
Odpověď #287 kdy: Červen 24, 2008, 09:52:24 am

Citace: "Darien"

Nikdo si už nepamatuje, jak měl vyexpenou postavu a jaký měl vybavení a z jakýho kovu creftil,  ale dodnes si pamatujeme, jak se šlo do lesa na "stromky" a byl z toho quest na jeden a půl roku...


To zni jako nadherna romantika ...... dnes už možna fikce  :wink:
Zaznamenáno

K1 Sany Paladin of  Aranath
K2 Sany Krejči z Chmelinkova
K2wipe Sany Klerička Hvozdu
Darien
Hrdina
***
Příspěvků: 402



Zobrazit profil
Odpověď #288 kdy: Červen 24, 2008, 09:54:22 am

nevím co děcka, ale tenhle hraje Diablo a Lineage.

Spousta lidí si myslí, že "RP" neumí a tak se mu vyhýbaj a raděj dělaj ve hře něco jinýho... ale já myslím, že se jen podceňujou. Ale ono je to skutečně jen o tom si představit sebe na tom místě... v té roli...

Každej přeci umí snít... a představoval si sebe v nějaký roli, at už po shlédnutí filmu, přečtení knížky... Neverwinter nám dává šanci si to fakt vyzkoušet, se vším všudy.. prostě si "jen hrát".

Malý děti, když si hrajou na doktora, tak taky neřeší, ejstli to umí.  Ony si prostě hrají na profese, na věci co okoukaly,  baví se u toho, a v tu chvíli jsou opravdu doktory, opraváři nebo vojáky.  

My se vlastně vracíme do dětství, do doby bezstarostnosti. Mnohdy hrou utíkáme od reality... a vytváříme si světy fantazie.  To je roleplaying.
Zaznamenáno

Vylezeme společně na K2?Úsměv
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #289 kdy: Červen 24, 2008, 09:57:03 am

Citace: "Darien"
My se vlastně vracíme do dětství, do doby bezstarostnosti. Mnohdy hrou utíkáme od reality... a vytváříme si světy fantazie.  To je roleplaying.
To bylo dětství za komunismu a to vás všechny ovlivnilo :twisted: Vtip Úsměv
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
procmi
Hrdina
***
Příspěvků: 260



Zobrazit profil WWW
Odpověď #290 kdy: Červen 24, 2008, 10:30:31 am

Citace: "Darien"
tekly slzy smíchu


Jo, to pokazde, kdyz ses me snazil sejmout  Valím oči! Super! .
Zaznamenáno

(pgrp)
Jste k smíchu.
Neus ví co dělá.
Darien
Hrdina
***
Příspěvků: 402



Zobrazit profil
Odpověď #291 kdy: Červen 24, 2008, 10:32:43 am

Citace: "procmi"
Citace: "Darien"
tekly slzy smíchu


Jo, to pokazde, kdyz ses me snazil sejmout  Valím oči! Super! .


No jistě, ty jsi takový typický příklad uvěřitelné roleplayingové postavy:)
Zaznamenáno

Vylezeme společně na K2?Úsměv
Sonasek
Lord
****
Příspěvků: 667



Zobrazit profil
Odpověď #292 kdy: Červen 24, 2008, 10:37:11 am

[joke]spsi typicky priklad toho jak jsi byl bezmocny builder  :twisted: [/joke]
Zaznamenáno

Resistance is futile !

Join Us And Be Monster
Ministerstvo lasky varuje : Kandelabrie sblizuje !
Darien
Hrdina
***
Příspěvků: 402



Zobrazit profil
Odpověď #293 kdy: Červen 24, 2008, 10:41:27 am

Citace: "Sonasek"
[joke]spsi typicky priklad toho jak jsi byl bezmocny builder  :twisted: [/joke]

No to jsem rozhodně byl:) Byly to moje první postavy v NWN, a já se snažím hrát pro zábavu a ne pro dokazování si, jak mám lépe vystavěnou postavu a můžu s ní ostatní perzekuovat.

Ale k tomu hoši možná taky někdy dospějete:) Zatím jste jen prokázali schopnost spočítat si body v excelu, zato herně to dost pokulhávalo:) Ale třeba na K2 překvapíte :twisted:
Zaznamenáno

Vylezeme společně na K2?Úsměv
procmi
Hrdina
***
Příspěvků: 260



Zobrazit profil WWW
Odpověď #294 kdy: Červen 24, 2008, 10:58:06 am

Citace: "Darien"
body v excelu


No, jestli si delas postavy prez excel, pak chapu, proc byli tak silne  Valím oči! Super! .
Zaznamenáno

(pgrp)
Jste k smíchu.
Neus ví co dělá.
Snekoun
Host
Odpověď #295 kdy: Červen 24, 2008, 11:07:57 am

A jak se delaj silne postavy typu king ?  Rad se priucim  :lol:  :lol:  :lol:

Asi jsem taky luzr  :roll:
Zaznamenáno
Darien
Hrdina
***
Příspěvků: 402



Zobrazit profil
Odpověď #296 kdy: Červen 24, 2008, 12:19:13 pm

No, tady se typicky ukázalo, o co komu ve hře jde. Jestli je důležité mít build, co ostatní rozseká v PVP  nebo jestli má někdo jiné herní hodnoty.

Tato hra by měla být zábavná a pohodová pro každého, kdo si projde tutorial a pak se klidně rovnou připojí na online.  Pilování buildů studování nwn wiki skrz na skrz, jen abych měl best build bohužel roztáčí spirálu. Když banda týpků, neznající jinou zábavu, než se prát, začne příliš terorizovat své okolí,  jsou ostatní hráči více méně nedobrovolně tlačený do toho, začít si postavy taky plánovat - čímž jde velká část určité hravosti do hajzlu.

Tenkrát jsme takhle byli dotlačeni k tomu udělat si nové postavy Stráží - a teprve pak se začalo plnit vězení. Dokud jsme prostě hráli klasický roleplaying s čistými paladiny a podobně, tak nás ty krkolomné kombinace RDD, bardů, pánů smrti a já nevím čeho neustále likvidovaly.

Ovšem bavit se tímhle způsobem mne přijde poněkud prvoplánové, odpovídající mentalitě rváčů na zákládce a pod úroveň.   Pěkný boj guildy proti guildě v rámci územních sporů a podobně je něco jiného, ale všichni si pamatujeme ty roleplayery z leknutí, co neustále atakovali Starý Kandahár, jakob y tam bylo jediné ohniště na světě.
Zaznamenáno

Vylezeme společně na K2?Úsměv
procmi
Hrdina
***
Příspěvků: 260



Zobrazit profil WWW
Odpověď #297 kdy: Červen 24, 2008, 12:23:41 pm

Citace: "Darien"
Pěkný boj guildy proti guildě


Jo, to zname, ty bitky (a vlastne jakakoli jina akce) se strazema, a jejich nasledny epicky plac na foru.
Zaznamenáno

(pgrp)
Jste k smíchu.
Neus ví co dělá.
Orbi
Host
Odpověď #298 kdy: Červen 24, 2008, 12:33:20 pm

Citace: "procmi"
Citace: "Darien"
Pěkný boj guildy proti guildě


Jo, to zname, ty bitky (a vlastne jakakoli jina akce) se strazema, a jejich nasledny epicky plac na foru.


Neviem kto plakal stale na fore ... "vy nic ine neviete, iba GS a TS" ... ked nas vsetci zabijali a boli sme pre srandu, tak vam to vyhovovalo ... ale ked si straze spravili PBcka a obratili kartu a zacali hrat "vasim sposobom", tak hned bol flame na fore, ze straze takto hrat nemozu, ved su paladiny a cojaviem co este ake vymysli ... "on ma zabil, on ma zabil" ... hlavne ze sa strazam smial do oci s kapucnou a zbranou v ruke


... k tomu s tebou jedine akcie boli "vybugovanie z vezenia na 100 sposobov" ... cize byt tebou by som mlcal
Zaznamenáno
Darien
Hrdina
***
Příspěvků: 402



Zobrazit profil
Odpověď #299 kdy: Červen 24, 2008, 12:37:26 pm

Citace: "procmi"
Citace: "Darien"
Pěkný boj guildy proti guildě


Jo, to zname, ty bitky (a vlastne jakakoli jina akce) se strazema, a jejich nasledny epicky plac na foru.


Podívej se Procmi, tohle je zbytečná diskuse, která dokonce přesahuje do jiného modulu. Já jen pevně doufám, že tohle tu nikdy nebude, ale s hráči tvého typu o tom nejsem přesvědčen.

Já prostě nikdy nebudu uznávat tvůj styl zábavy.  Ne tehdy, pokud bude znamenat významná omezení pro mne a pro ostatní.  Tohle prostě není Counter Strike, tahle hra není o tom, kdo bude největší zabiják na Kandelábrii.  

Já rozumím tomu, že tě to baví, že není lehké vypočítat si ideální build a že když ho máš, dává ti to pocit síly a převahy nad ostatními. Fajn, jako kompenzace je to bezva.  Ale pokud to začne ostatním znepříjemňovat hru a z loginu do hry bude stressová záležitost, kam to povede?

PVP by mělo být na roleplayingovém modulu pouze jedním z řady řešení CvC vztahů, vyplývajících ze hry. A to ne ve stylu - chci si někoho vychutnat, tak si k tomu vymyslím nějakou RP povídačku, abych jako měl mandát na to jít někomu rozmlátit hubu.

Já se bohužel nemohu zbavit dojmu, že ty, Sonášek a někteří další si od samého začátku vytváříte agresivní PVP orientované postavy pro svůj specifický druh zábavy. A budu velmi rád, když se budu mýlit.
Zaznamenáno

Vylezeme společně na K2?Úsměv
Stran: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS