Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červenec 05, 2024, 08:27:03 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2154660 krát)
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #1845 kdy: Květen 14, 2009, 03:12:27 pm

Měl bych akový dotázek... nechcete upravit trošičku nemrtvé v temném hradu? Šok
No, říkal sem si, že ted je to trošku triviální běhat tam klidně od 1-3 patra, nic mě netrefí, vyzvednu 4 kovej poklad a sem veselej...
Ted sem si to prošel s Geoferym... první patro docela odpovídá, ale hned jak jsem přišel ke Krvavým ženckejm, tak sem opět nevěřil očím.. tak jednoduché, až je to směšné... Kdyby nějaký bojovník na 11 lvlu poprosil klerika o kouzla, tak tam může běhat sám, a v pohodě se vrátí... což je docela smutné. Tak si říkám, krvavá paní, ta už by něco mohla umět, tak koukám, když přiju za prvé co ěm zklamalo neprohlédne neviditelnost... za druhé než nahodí hrozivý zjev moc jí to trvá a když už se jí to povede, tak TO 11 je podle mě směšné. Když se do ní pustím, tak se rozutečou, a než se některá ze tří vzpamatuje sou mrtvý, a to mám jen 19 lvl. Co si pamatuju na K1 tak tam sme chodili v partě na 20 lvlu a měli jsme co dělat projít druhé patro... ted tam sám běhám, a to mě za celou dobu ANI JEDNOU ŽÁDNÁ NETREFILA což je také smutné, za to já ji pokaždé krom když mi padne 1 a to mám build monk/clc, který by měl mýt malé AB ale jak se tak koukám, tak je to jedno, protože jejich AC nestojí za řeč tipoval bych okolo 15, a i kdyby měla npř 18, tak jí to fakt nevytrhne. Pak přijde na řadu Dracula a hele trošku mu to pálí nahodí nadpozemský vzhled (aspon tipuju) což už se k jeho kvalitám dá brát, ale mohl by toho umět víc, když se pak dám do ěnj, chvilku totrvá, ale přeci jen umře velice snadno (si pamatuju, že sme ho s Leeou dali sice velice těžce, ale to když smě měli okolo 15 lvlu) A ten mě pro jistotu trefil jen jednou, což taky není nic těžkého. Pak co bych připomněl k XP, to za krvavý je na mém lvlu 35 (a to expím zřídka) a za Rytíře Zkázy mám 49! takže když to vemu podle XP, měl yb být rytíř těžší protivník, a taky se to tak dá brát, pokud před ním budu stát aspon 3 minuty a počkám, co z něj vypadne... A pak o čem jsem se bavil s bratrem shodli jsme se, že by mohli mít nemrtví alespon kouzelné zbraně (upír 2; kopuslá 3;  krvavá 4 a dracula 5) A co bych dodal, tak jejich pozůstatky, jsou ubohé taky, když si vemu, že co sem našel bylo okolo 10-60, tak to se opravdu nevyplůatí sbírat. A to jich není mco, ale to nevadí (nejdeme zabíjet, abysme si namastili kapsu Smích tedy jen někteří)

Takže abych to shrnul, tak ybch upravil alespon krvvé paní, protože jsou opravdu triviální.
Větší utok i obranu, aby trefovali aspon zhruba každou třetí ranou toho co má AC 30 a obranu aspon 26.
Pak aby viděli i neviditelného.
Aby jejich hrozivý zjev měl TO alespon nad 20 (protože imku má každej...)
Aby byly ve spawnech po 3 (vídla jsem je v nižších patrech často po 1)
A aby neutíkali a utočili.
Přidat za ně trochu XP, když je za Rytíře Zkázy cca 50, tak za krvevé okolo 80
Dát jim větší obnos peněz do pozůststků.

Případně upravit i kouslou panu aspon jejich vlastnosti
jejich zákeřné utoky jsou celkem dobré i jejich trefa je slušná, trefují mě častěji než krvavá paní)
Ale obrana mizerná a taky za ně není moc XP, když je to ejn asi o 10 až 15 víc jak za upíra...

Tak to vidím já... prostě Temný hrad není to co býval a když sem tu prve viděl, že ve třetím patře jsou postavy na 14 lvlu, tak jsem opravdu nevěřil, až teprve když jsem šel s nima a skolili sme draculu.

PS: omlouvam se za příliš dlouhý text ale nějak sem to musel podat Mrknutí
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Arash
Host
Odpověď #1846 kdy: Květen 14, 2009, 03:22:30 pm

Stačilo by tam sem tam namíchat bodáky a dát jim do vínku jedno silnější rozptýlení.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1847 kdy: Květen 14, 2009, 03:26:43 pm

Ne všichni tu mají mnicho-klerika s AC 33+. Ne všichni mají přístup k imunitě vůči myšlenkovým kouzlům a temnému ohni.  To že to jde tobě neznamená, že všichni ostatní to dají levou zadní.

Ale jednu připomínku bych měl. Bývali tam bodakové. Teď když jsme tam byli ve skupince a měli jsme tam jednoho nebo dva s levelem přes 20, tak se žádný bodak neukázal. Možná má Crayfish pravdu a došlo k nějakým úpravám ke zpříjemnění (kromě pastí na šachovnici), což je po mé včerejší zkušenosti v ostrém rozporu s úpravou přístupu k lepším dolům. Jen tak čistě ze zvědavosti by mě zajímal důvod toho rozporu.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #1848 kdy: Květen 14, 2009, 03:29:29 pm

bodaci to nevytrhnou (kromě toho tam už jsou) a silnější rozptýlení ti pomůže proti těm low-lvlikum. Jinak souhlasím, že Temný Hrad hodně upadl..
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1849 kdy: Květen 14, 2009, 03:40:04 pm

Já mám 10 lvl s stejně mě tam seřežou i upíři Úsměv
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Arash
Host
Odpověď #1850 kdy: Květen 14, 2009, 03:43:31 pm

Citace
Úroveň pána smrti se počítá do úrovně sesílatele u kouzel patřících do školy nekromanie.
Mám dotaz na tohle. Platí to na všechny nekromantská kouzla?
A na vše kde se používá caster lvl?
Např. u zbroje smrti na trvání kouzla?, u útočných kouzel na jejich dmg?
Zaznamenáno
night
Nováček

Příspěvků: 39



Zobrazit profil
Odpověď #1851 kdy: Květen 14, 2009, 03:48:47 pm

Klerik da skoro všechno sam kdyby se to stižilo tak by pak party bez klerika nemel absolutne sanci neco dát ....
 Zkus si zahrat jinou classu a uvidis jak je to tezky .. parta 4 bojovniku na 20 se tam zas tak mco smat nebude ...
Zaznamenáno


Zeke
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #1852 kdy: Květen 14, 2009, 03:57:50 pm

No bodaci to opravdu nevythrhnou, potkávám tak jen jednoho Smích, ale opravdu ten hrad není co býval, a i když jsem clc, tak bych je mohl aspon míjet (to že clc má oč přes 30, co mám říkat, že pak některé postavy mají oč přes 60? Smích)
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #1853 kdy: Květen 14, 2009, 05:43:18 pm

Citace
Úroveň pána smrti se počítá do úrovně sesílatele u kouzel patřících do školy nekromanie.
Mám dotaz na tohle. Platí to na všechny nekromantská kouzla?
A na vše kde se používá caster lvl?
Např. u zbroje smrti na trvání kouzla?, u útočných kouzel na jejich dmg?

Když už to někdo tady nahodil, tak se zeptám proč vlastně k tomu došlo? To je pán smrti tak slabý povolání nebo nejakej lobing?
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #1854 kdy: Květen 14, 2009, 05:49:07 pm

K panovi smrti:

Ano CL se pocita jako plnohodnotne pro vsechna kouzla s deskriptorem Necromancy.

Upravy se delaly z toho duvodu, ze po prvnich upravach to nikdo nehral, z builderskeho hlediska to prestalo byt dost sikovne vzhledem k pozadavkum toho povolani, ktere je znacne vazane na zamereni na kouzla a podobne, proste kouzlici povolani a vzhledem k tomu, ze to snizuje tomu kouzlicimu povolani CL uplne na vse normalne, tak to vlastne to povolani jeste oslabovalo, tak se upravili summoni a na kouzla nekra se udelala uprava.
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #1855 kdy: Květen 14, 2009, 05:52:24 pm

Upravy se delaly z toho duvodu, ze po prvnich upravach to nikdo nehral

No koukal sem se, kdyby Neus nezačal s Lilií, tak pochybuju, že by tu bylo alespon 5 mágů, nebo zaklínačů jako hlavní povolání. On celkově mág ztratil svoje výhody, říkali jste, že je siln, ale jak se tak koukám, to říkáte skoro o všem, nechci vás a vaše schopnosti zpochybnovat, ale myslím si, že ti, kteří vytvářeli tuto hru ro vyvážili dostatečně...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Mithrandir
Host
Odpověď #1856 kdy: Květen 14, 2009, 05:56:31 pm

vyvážili dostatečně...

 Šok Šok Šok Šok Šok

Tak to uz hej, zaklinac/bg/pm. bard/rdd/pm atd atd
Tomu hovorim dostatocne vyvazenie
 
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1857 kdy: Květen 14, 2009, 05:58:24 pm

Upravy se delaly z toho duvodu, ze po prvnich upravach to nikdo nehral

No koukal sem se, kdyby Neus nezačal s Lilií, tak pochybuju, že by tu bylo alespon 5 mágů, nebo zaklínačů jako hlavní povolání. On celkově mág ztratil svoje výhody, říkali jste, že je siln, ale jak se tak koukám, to říkáte skoro o všem, nechci vás a vaše schopnosti zpochybnovat, ale myslím si, že ti, kteří vytvářeli tuto hru ro vyvážili dostatečně...

Já mám 3 postavy a z toho 2 mágy. A nehraju to kvůli síle (i když dobře promyšlená kombinace kouzel může zafungovat na leckoho), ale kvůli zábavě. Stejně tak např. Erunamo to hraje dost kvůli RP a bylo tu několik dalších, co se o to snažili ale nikdo se nechytnul na jejich snahy, tak toho nechali. A to co dělá Neus plně schvaluju. Kdyby to nebyl střet zájmů (který jistým osobám vadí), tak se s tou svojí jednou postavou klidně k němu přidám. Přestaňte pořád buildovat a trochu hrajte.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #1858 kdy: Květen 14, 2009, 05:58:34 pm

NWN i kdyz melo byt zakladem persistentnich svetu bylo primarne (a dost chybne a po pridani prestizek predevsim) orientovane povolanimi predevsim smerem k singleplayeru, z cehoz vypliva spousta nedostatku...

a z pohledu PvP to bylo totalne nevyvazene... mag bez uprav zabije libovolne povoleni s vyjimkou cisteho mnicha temer instatne diky absenci zachranych hodu u kouzel....na kazdeho, vzhledem k tomu ze true seeing vidi i do hipsu a GS, je schopen dat bigbinu a nasledne mu dat maxovane IGMS s 240 dmg za kus....a kdyz

Pokud by se to delalo bez uprav nebyla by tu nekouzlici povolani...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #1859 kdy: Květen 14, 2009, 05:59:22 pm

Hele ja nejsem builder a ani bejt nechci, nikdy sem neměli PB (pokud se mi to omylem nepovedlo) A ty kombinace co jsi anpsal, nevím jak jsou silný... Ale když sem to hral bez uprav, tak některý věci se mi líbili víc v origiinále, samozřejmě, že třeba SD , bral každý jeden lvl, aby měl Hips, ale to už je problém v hráčích , že z povolání chtějí vymáčknout mximum a kombinacema vytvořit nepřemožitelnou postavu...

Citace
Pokud by se to delalo bez uprav nebyla by tu nekouzlici povolani...
Smích
Poslední změna: Květen 14, 2009, 06:01:04 pm od Crayfish Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Stran: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS