Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Červenec 01, 2024, 11:41:53 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2151459 krát)
Mithrandir
Host
Odpověď #1665 kdy: Duben 10, 2009, 02:31:41 pm

A co vlastne robi ten beholderik ? Ja som si ho mal pred Wipe, ale nestihol som vytiahnut dostatocny lvl Úsměv
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1666 kdy: Duben 10, 2009, 02:32:40 pm

ti to řeknem a budeš mít nejsilnějšího DC mága a k tomu bulvu, ne ne

Můj mág je vedlejší postava a k tomu ještě asi tak na 4.levelu. Power buildy nestavím, tak nevím, čeho se bojíš  Kroutím očima. Jenom mě zajímá, co je bulva. Popisky kouzel si přečíst umím, ale v tvých slangových výrazech se nevyznám.  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1667 kdy: Duben 10, 2009, 02:33:52 pm

Aha, to je ten pomocník? Tak toho nehodlám použít. K mojí postavě se stejně nehodí  Škleb
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #1668 kdy: Duben 10, 2009, 02:55:46 pm

A co vlastne robi ten beholderik ? Ja som si ho mal pred Wipe, ale nestihol som vytiahnut dostatocny lvl Úsměv

Sražení a daze bez savu touchattackem
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #1669 kdy: Duben 10, 2009, 02:57:43 pm

ti to řeknem a budeš mít nejsilnějšího DC mága a k tomu bulvu, ne ne

Stejně bude mág bezbranný proti některym buildum... jakakoli skakacka ho rozseká... bulva je sice imba ale když upraví tu bulvu tak vemou magovi poslední šanci na přežití.

Mužeš mit s magem DC 48 ale ja budu mit taky savy... tady se to dá... teda vim že někteří si neberou epic fortituda a podobně Vyplazuji jazyk pak je to ale jejich chyba a ne magova

PM tady řešíš mashealem a epicwarda buhvi jestli je takže maga jakykoli věči dmg smazne... Exaltu neuděláš protože při kouzlení nefunguje expertyza a štity nemaj bonus def...
acid a elemental shieldy sou oslabený Smutek
Poslední změna: Duben 10, 2009, 03:02:16 pm od Calcathea Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #1670 kdy: Duben 10, 2009, 03:06:11 pm

Jak uz em psal, pises a nevis vubec o cem... zkus se podivat do manualu a prestan remcat co je a co neni za kouzla, warda je a k tomu x dalsich epic kouzel...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #1671 kdy: Duben 10, 2009, 03:16:24 pm

Jak uz em psal, pises a nevis vubec o cem... zkus se podivat do manualu a prestan remcat co je a co neni za kouzla, warda je a k tomu x dalsich epic kouzel...

No dobře... ale bez imky na sneaky a kryty ti je warda k ničemu a koukam ty toho o magovi taky hodně viš Smích ale komentovat to nebudu ty epiky skouknu... třeba se i pobvavim...
Krom epic spellu všechny upravy maga jen oslabuji... save na stormy vymyslel ktery chytry?? jediny efektivní spell... hlavně že spell pro dementy je ještě prodlouženej ale štitum ubranej dmg... nechapu proč ty všechny změny to se to nemohlo nechat tak??

V tomhle mi neřikej že nevim o čem mluviš... viděl sem jak si hral tu sorcu na K1 Smích bez timestopu ste byli všeci posraný...
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1672 kdy: Duben 10, 2009, 03:21:27 pm

Jak uz em psal, pises a nevis vubec o cem... zkus se podivat do manualu a prestan remcat co je a co neni za kouzla, warda je a k tomu x dalsich epic kouzel...
je to těch 25 epických co musíš najít v pokladech jako knížky, jo?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Mithrandir
Host
Odpověď #1673 kdy: Duben 10, 2009, 03:23:36 pm


Stejně bude mág bezbranný proti některym buildum... jakakoli skakacka ho rozseká... bulva je sice imba ale když upraví tu bulvu tak vemou magovi poslední šanci na přežití.

A podla teba ma mag porazit kazdy build ? Asi ti unika podstata tychto uprav. ide o vyvazenie hry.

Mužeš mit s magem DC 48 ale ja budu mit taky savy... tady se to dá... teda vim že někteří si neberou epic fortituda a podobně Vyplazuji jazyk pak je to ale jejich chyba a ne magova


DC 48 mi mozno sejvnes na fort. Ale budes mat tolko aj na will alebo ref ??

A co keby som si to DC vytiahol na 53 ? Aj to sejvnes ? na ref, will, fort ? Tak tomu hovorim build.
Zaznamenáno
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #1674 kdy: Duben 10, 2009, 03:27:11 pm

Jak uz em psal, pises a nevis vubec o cem... zkus se podivat do manualu a prestan remcat co je a co neni za kouzla, warda je a k tomu x dalsich epic kouzel...
je to těch 25 epických co musíš najít v pokladech jako knížky, jo?

Nojo... to budem pul roku chodit a spamovat poklady... abychom měli par epicu... a když je budeme mit všechny je změni nebo bude další wipe Smích někdo se zastřelí... někdo skočí z okna... někdo se oběsí a někdo jen rozmlátí kompa na hadry Smích

Nesavnu... ale když mě neuvidíš a pak dostaneš 500 dmg v jednom kole s cnockdownem a disarmem nebudeš vědět ktera bije Vyplazuji jazyk

Mimochodem na mnoho kouzel existujou imky...
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Mithrandir
Host
Odpověď #1675 kdy: Duben 10, 2009, 03:29:22 pm


Nesavnu... ale když mě neuvidíš a pak dostaneš 500 dmg v jednom kole s cnockdownem a disarmem nebudeš vědět ktera bije Vyplazuji jazyk


Vidis a toto je vyvazenie. A nie ze mag pobije vsetko a nic sa ho nedotkne
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #1676 kdy: Duben 10, 2009, 03:30:34 pm

Medvídek se nám probudil ze zimního spánku ,gratuluji … Pláč
Aky mesiac po wipe? Ved to je len 10 dni.
Někdo ví o wipe déle ,jiný kouká jako puk ,když nenajde své vymazlené postavy při logu… Smích Smích Smích
 
A co ta privadza k nazoru, ze nikto tento napad nekonzultoval?
Nehodlám s tebe dělat „ IA čka „ (seriál medvídek Pů ).ATM  Ti jistě poví ,pokud se ho optáš ,kdo ,kdy ,s kým a o hlavně o čem…

Co sa tyka citania zvitkov, skusil si za bojovnika precitat nejaky zvitok s high level kuzlom? A taka "plechovka" ma tiez pixinu ktorou otvori poklad?
Nezkoušel ,za to jsem četl své ,vlastní svitky .Bejt autor svitku a házet + neuspět na kouzlo o 6 kruhů níže, než je schopnost čaroděje ,není k smíchu ale  k pláči  Jsem v rozpacích Jsem v rozpacích Jsem v rozpacích Jsem v rozpacích Jedna věc jsou body ve znalostech a druhá , otřesnější , je samotný generátor čísel NWN ,kdy ti při stejném hodu padne po sobě 2-3 jednička ...

A vůbec ,spi dál,či ignoruj zas moje posty
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1677 kdy: Duben 10, 2009, 03:35:23 pm

Mimochodem na mnoho kouzel existujou imky...

No, to pak musíš vhodně zkombinovat odkouzlovačky s útočnejma ty génie.

Nikdy jsi nehrál třeba Baldur's Gate 2? Tam bylo zmrdů, co sis na ně bez spell breach nebo něčeho podobnýho ani neškrtnul - jeden za všechny: Jon Irenicus
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #1678 kdy: Duben 10, 2009, 03:38:39 pm


Nesavnu... ale když mě neuvidíš a pak dostaneš 500 dmg v jednom kole s cnockdownem a disarmem nebudeš vědět ktera bije Vyplazuji jazyk


Vidis a toto je vyvazenie. A nie ze mag pobije vsetko a nic sa ho nedotkne

No... jak se to veme... ono zaleží na situaci a na nějakem chovani hraču... Ja třeba timestop nikdy nepoužil aniž by to někdo jiny udělal první... sem prostě zvykly že se jede bez něj... s timestopem nepotřebuješ mozek... stači IQ 10 a zmrzačená ručička kterou po jednom tlačítku mačkáš spelly. A tady kde je upraveny heal... takže postava jich nemuže vypít 10 zasebou zabiješ každýho pokud ho vypotíš... a i víc lidí najednou... tohle jediny kouzlo mi přišlo nevyvaženy... jinak nic netřeba upravovat

To že mě dispellneš tě zdrží... navíc určitý věci napřiklad klericky bufy s vysokym casterlvlem ani MD neschodí...A mužeš lektvary s imkama chlastat pořád... tam zavislost neni Dispely na mantly a fullboost ale to je tak když postavu vidíš a maš ji daleko od sebe... nablizko je to uplně něco jinyho Úsměv
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Orbi
Host
Odpověď #1679 kdy: Duben 10, 2009, 03:40:31 pm

Medvídek se nám probudil ze zimního spánku ,gratuluji … Pláč
Aky mesiac po wipe? Ved to je len 10 dni.
Někdo ví o wipe déle ,jiný kouká jako puk ,když nenajde své vymazlené postavy při logu… Smích Smích Smích
 
A co ta privadza k nazoru, ze nikto tento napad nekonzultoval?
Nehodlám s tebe dělat „ IA čka „ (seriál medvídek Pů ).ATM  Ti jistě poví ,pokud se ho optáš ,kdo ,kdy ,s kým a o hlavně o čem…

Co sa tyka citania zvitkov, skusil si za bojovnika precitat nejaky zvitok s high level kuzlom? A taka "plechovka" ma tiez pixinu ktorou otvori poklad?
Nezkoušel ,za to jsem četl své ,vlastní svitky .Bejt autor svitku a házet + neuspět na kouzlo o 6 kruhů níže, než je schopnost čaroděje ,není k smíchu ale  k pláči  Jsem v rozpacích Jsem v rozpacích Jsem v rozpacích Jsem v rozpacích Jedna věc jsou body ve znalostech a druhá , otřesnější , je samotný generátor čísel NWN ,kdy ti při stejném hodu padne po sobě 2-3 jednička ...

A vůbec ,spi dál,či ignoruj zas moje posty


Znovu s tebou lomcuje puberta alebo alkohol?
Poslední změna: Duben 10, 2009, 03:43:13 pm od Orbi Zaznamenáno
Stran: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS