Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Září 29, 2024, 04:29:12 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1770185 krát)
Mithrandir
Host
Odpověď #120 kdy: Červenec 06, 2008, 11:52:37 am

hahaha tomu sa musim len zasmiat....keby utocili na vas nikto by tento "problem" nezaznamenal  :lol:  :lol:
Zaznamenáno
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #121 kdy: Červenec 06, 2008, 11:53:24 am

Pokud si tam date lvl 40 guardy s pohlcením +5 když +5 zbraně ani nejsopu tak to je demence ne krasa serveru. Uvažujte hlavou.
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #122 kdy: Červenec 06, 2008, 11:53:55 am

Kdyby utočili na nás klidně vylezeme z města nebo budeme bojovat bez stráží.
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #123 kdy: Červenec 06, 2008, 11:54:31 am

Citace: "Mithrandir"
hahaha tomu sa musim len zasmiat....keby utocili na vas nikto by tento "problem" nezaznamenal  :lol:  :lol:
Opravdu? Na k1 si pamatuju jak se straže a zbytek rozbil o jediného strážce u odpadlíků a pak byl flejm na fóru jak prase Mrknutí
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #124 kdy: Červenec 06, 2008, 11:56:33 am

Tady se za ty strze plati, tak to tak berte, kdyz je treba je mit top je treba dost platit, ale zjevne se to vyplati...nevim co furt remcate...je to opevnene mesto...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Mithrandir
Host
Odpověď #125 kdy: Červenec 06, 2008, 11:57:03 am

Citace: "Eruruu"
Citace: "Mithrandir"
hahaha tomu sa musim len zasmiat....keby utocili na vas nikto by tento "problem" nezaznamenal  :lol:  :lol:
Opravdu? Na k1 si pamatuju jak se straže a zbytek rozbil o jediného strážce u odpadlíků a pak byl flejm na fóru jak prase Mrknutí


toto je K2 nie K1....a ja som nikdy s odpadlikmi nebojoval a na straze sa nestazoval...mas stare K1 forum, ak neveri tak sa mozes pozriet.

2Cal : Pochop ze lvl 40 si dat nemozeme lebo to trva 6 dni kym sa vycivia ...a keby taky lvl mali tak su to nase prachy co do nich investujeme takze je to podla mna v poriadku.
Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #126 kdy: Červenec 06, 2008, 11:58:47 am

Citace: "Mithrandir"
Citace: "Eruruu"
Citace: "Mithrandir"
hahaha tomu sa musim len zasmiat....keby utocili na vas nikto by tento "problem" nezaznamenal  :lol:  :lol:
Opravdu? Na k1 si pamatuju jak se straže a zbytek rozbil o jediného strážce u odpadlíků a pak byl flejm na fóru jak prase Mrknutí


toto je K2 nie K1....a ja som nikdy s odpadlikmi nebojoval a na straze sa nestazoval...mas stare K1 forum, ak neveri tak sa mozes pozriet.
A jako když přejdu ze serveru na server tak se mě v hlavě posune jedna hemisféra a změní se mi osobnost nebo co? Úsměv Stížnosti byly a budou na NPC stráže. Protože je to naprosto debilní systém.
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #127 kdy: Červenec 06, 2008, 11:59:09 am

Epic warding na ten potřebuješ lvl 30 minimalně tak mi kua neřikej že sou ty straže low... i tak sou daleko daleko nad nama.
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #128 kdy: Červenec 06, 2008, 11:59:11 am

Vase prachy? Smesne kdyz jste je dostali za nic!
Zaznamenáno



José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #129 kdy: Červenec 06, 2008, 12:00:21 pm

Eru nechtěl sem tomu věřit, ale fakt si zkokotil jak mi všichni už pěkně dlouhou dobu řikaj.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #130 kdy: Červenec 06, 2008, 12:01:34 pm

Citace: "José"
Eru nechtěl sem tomu věřit, ale fakt si zkokotil jak mi všichni už pěkně dlouhou dobu řikaj.
Ale ještě bych mohl dosáhnout vašich kvalit Mrknutí To až časem :lol: Jinak si velký hrdina když nikoho nejmenuješ co? Mrknutí
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #131 kdy: Červenec 06, 2008, 12:01:54 pm

Citace: "Mithrandir"
Citace: "Eruruu"
Citace: "Mithrandir"
hahaha tomu sa musim len zasmiat....keby utocili na vas nikto by tento "problem" nezaznamenal  :lol:  :lol:
Opravdu? Na k1 si pamatuju jak se straže a zbytek rozbil o jediného strážce u odpadlíků a pak byl flejm na fóru jak prase Mrknutí


toto je K2 nie K1....a ja som nikdy s odpadlikmi nebojoval a na straze sa nestazoval...mas stare K1 forum, ak neveri tak sa mozes pozriet.

2Cal : Pochop ze lvl 40 si dat nemozeme lebo to trva 6 dni kym sa vycivia ...a keby taky lvl mali tak su to nase prachy co do nich investujeme takze je to podla mna v poriadku.


Seš kkt? jasne tvoje porachy... uvažuj je někdo kdo stražim velí kdo by je měl tahat a mělo by to být uměrné. To že ste nam řikali že nemáme šanci bo je nás málo a bla bla bla... pokud je to jen kvuli guardum 30+lvl tak to ste teda opravdu skill přečti si ten topic v dotazech a bud se pod to podepiš nebo to nech plavat tohle je prostě volovina ast chceš nebo ne. mimochodem když už je řeč o K1 nevim kdo měl v kandlu overguardy a my v podtemnu jednoho chudačka... kdo na nás 20vs5 udělal nádhernou wipovačku Smích
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #132 kdy: Červenec 06, 2008, 12:02:16 pm

Sevy když si tak chytrej proč sis nezaložil guildu ty nedomluvil se s neusem a nezabral sis tři města. Ste závistivý jak sviňa a o hru vam nikemu nejde jen si chcete poměřovat čuráky.

Edit: Všimli jste si vy .... že jsme žoldáci a ne stráže z k1, ale to je vam asi jedno jen když je koho zjebat, jakej je kkt že si chce ubránit svůj barák ve fantasy světě.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #133 kdy: Červenec 06, 2008, 12:03:10 pm

Citace: "José"
Eru nechtěl sem tomu věřit, ale fakt si zkokotil jak mi všichni už pěkně dlouhou dobu řikaj.


ja myslim že tu spíše skokotil někdo jinej
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Mithrandir
Host
Odpověď #134 kdy: Červenec 06, 2008, 12:04:50 pm

Cal ty citas ? ja som nepovedal ze nemate sancu...bola to otazka omg. Vidis co chces vidiet.

A mne sa nahodou pacil ten boj ked ste nas vsetkych vybili  :-D
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS