Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Duben 24, 2024, 04:51:50 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 351 352 [353]
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1660401 krát)
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #5280 kdy: Prosinec 19, 2017, 03:34:44 pm

Zdravím všechny. Jen takový malý vánoční návrh, co se sejít 24.12. v 10:00 v Horské vsi...? Trpaslíci by mohli připravit horké nápoje a pokud bude DM, tak by mohlo zpříjemnit atmosféru.
Zaznamenáno

Sid
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #5281 kdy: Leden 16, 2019, 06:00:37 pm

Zdar jak sviňa  Valím oči! Super!
Tady to ještě žije ?
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #5282 kdy: Leden 16, 2019, 08:06:18 pm

 Mrknutí
Zaznamenáno

Sid
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #5283 kdy: Leden 05, 2020, 03:03:40 pm

Zdravím ve spolek.
Do nového roku 2020 přeji všem pamětníkům co měli a mají přízeň k NWN vše dobré.
(Co Neus, neudělá letos nějaký update?)
Zaznamenáno

Sid
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #5284 kdy: Leden 09, 2020, 02:40:15 pm

Taky zdravím vespolek a přeji vše dobré  Úsměv

Pobavilo mě, že jediný příspěvek za posledních pár měsíců (a jediný v novém roce, ač to ještě tolik neznamená) leží v odpadkovém koši. Škleb

Update pro prázdný server je otázkou chuti, jestli se do toho někomu chce. Spíš bych se zeptal, co zkusit dát termín nejdřív za měsíc na nějaký "sraz", aby lidi měli šanci se sem podívat a případně se vyjádřit a připojit? Jen bych se asi vyhnul 1.4.  Škleb Škleb
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #5285 kdy: Prosinec 15, 2021, 09:56:59 am

Ahoj všem  Úsměv

Sraz nevyšel, ale na vědomost se dává, že s bratrem (někteří ho budou znát pod přezdívkou Geofery Škleb ) plánujeme v blízké budoucnosti projít pár dungeonů pro oživení vzpomínek a inspiraci při tvorbě DnD dobrodružství. Kdyby se někdo chtěl přidat, tak je vítán Mrknutí

PS: pro zajímavost jsem udělal Discord server, využití zatím zcela nulové a neplánované, ale kdyby někdo chtěl: https://discord.gg/Fh4wyFPW
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #5286 kdy: Prosinec 15, 2021, 07:37:46 pm

Palec nahoru  Mrknutí
Zaznamenáno

Sid
Crusty88
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #5287 kdy: Prosinec 25, 2021, 02:04:32 am

Ahoj, nevěděl jsem, kam dát nějaké novinky z Elfí vsi, kterou jsem provedl.
Chci zde napsat pár věcí, které jsem trošku upravil a hodlal bych je změnit, ale bez pomoci DM, možná WB to prostě nepůjde, ale o tom jindy.
Jak jistě víte po dlouhé době se pár hráčů vrátilo a já teda nebudu vyjímkou a zkusím opět podpořit herní zážitek na serveru, který byl pro mě v mém herním životě klíčovým.
Je teda zajímavá část toho, že i po tom všem K2 stále jede a celkem je stále svěží, jak v minulosti.
Oprášil jsem pár věcí ve vsi například:

- Možná si budete moci všimnout, že teď ve shromaždišti ve skříňkách už nebudou poházeny materiály atd, nechápu, proč se do skříní dávali plány, tucty a tucty plánů zabírající místo.
Tyhle věci jsem vyházel do koše plány jsou levné a je jich neomezené množství, takže za mě no problemo.
Ohledně drahých kamenů, rudy, provázků a dalších zásob, ne neprodal jsem je do vlastní kapsy, ale udělal jsem pořádek v komnatách Elfí vesnice, bude to chtít na pomoc DMko, aby jsme přejmenovali bedny a trošku upravili, ale věci jsem roztřídil podle sebe a značení truhel.

- Chci také začít dělat zbraně, nástroje a později i další řemesla, ale dokud se neopraví "bugy" takz. duplikování věcí do nesprávných vitrín i přes to, že to koupíte, tak to bude budit dojem, že je něco špatně.. Opět zde potřebuji asistenci DMek.

- Ohledně ponků atd. nevím na čem se nejlépe začíná s rychlým, ale svěžím a lepšími dovednostními skupinami na craftu.. (3), nebo (2) nebo (1) zkrátka zkusím do všech těchle ponků a nářadí doplnit jejich nástroje pro lepší zvládání craftu pro budoucnost.

- Plánoval bych i nějakou výpravu na materiály, ale sám to nezvládnu, je to do budoucna, ale nevím zda tu bude někdo hrát, ale ať víte, že se tam budu objevovat.

To by bylo vše, ještě jednou hezké svátky a nový rok.

Cya  Úsměv
Zaznamenáno

Věřící v JEHO. *podepsán Tarney Kirk*
Crusty88
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #5288 kdy: Prosinec 25, 2021, 08:59:07 am

Ještě chci napsat, pokud by někomu chyběly ty suroviny není za mě problém je mu vrátit, šlo mi o pořádek ve skladech pro budoucí craft.
Zaznamenáno

Věřící v JEHO. *podepsán Tarney Kirk*
Crusty88
Nováček

Příspěvků: 27


Zobrazit profil
Odpověď #5289 kdy: Duben 22, 2022, 02:09:05 pm

Ahoj, kdo tu zbyl a bude chtít, může se napojit na řekl bych, že asi nejvíce "oficiální" discord K2:

Pozvánka na K2: https://discord.gg/jpyycseumy

Kdyby měl někdo nějaký dotaz, ať mi napíše do soukromé zprávy tady na fóru, nebo na Discordu.

Discord Crustyho: Medjidek#0893  Úsměv
Zaznamenáno

Věřící v JEHO. *podepsán Tarney Kirk*
spencer
Nováček

Příspěvků: 29


Zobrazit profil
Odpověď #5290 kdy: Červen 04, 2022, 05:28:14 pm

Pokračování questu dnes okolo 20:00
Zaznamenáno
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #5291 kdy: Červen 12, 2022, 10:48:19 am

Velké poděkování DM za delší Quest, za čas, štědrost a zábavu.  Zvedli jsme díky tomu návštěvnost.  Úsměv Ostrovní lokace je zajímavá, asi není propojená s modulem?
Zaznamenáno

Sid
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5292 kdy: Červen 12, 2022, 07:10:04 pm

Ne lokace z poslední části nejsou propojené s modulem.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 351 352 [353]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS