Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Březen 28, 2024, 01:26:19 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 349 350 [351] 352 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1653868 krát)
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #5250 kdy: Listopad 11, 2016, 12:30:38 pm

Uz se to tu nekde neco podobneho resilo. Vcera jsem sel s postavou Chmelinkovem v promene a v neviditelnosti.Nicmene na postavu straze zautocili.Je mozne ze najaty trpaslik nekoho sejmul a moje postava je nyni "zlocinec"Co mohu odelat pro to,aby to jiz tak nebylo?
Zaznamenáno

Sid
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5251 kdy: Listopad 11, 2016, 12:45:37 pm

Uz se to tu nekde neco podobneho resilo....
Řádnej soud , ktery udělá spravce či zástupce danýho uzemí , pokud jde o Chmelnínkov měl by to být Jachym nebo pockat real tri dny a vykopne tě to automaticky pokud jsi ve vězení.
Ale očistit tě muže soud  Mrknutí
Zaznamenáno
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #5252 kdy: Listopad 11, 2016, 03:26:57 pm

Ale očistit tě muže soud  Mrknutí
Oki.Soud.
Jaaa jsem nevineeeej. :-)
Zaznamenáno

Sid
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #5253 kdy: Listopad 11, 2016, 05:36:53 pm

Ale očistit tě muže soud  Mrknutí
Oki.Soud.
Jaaa jsem nevineeeej. :-)
Mno jó to tvrděj všici  Smích Mrknutí
Zaznamenáno
Sideric
Lord
****
Příspěvků: 687


Zobrazit profil
Odpověď #5254 kdy: Prosinec 31, 2016, 10:59:46 am

Poděkování DM za včerejší prima jednoduché zpestření hry.
Zaznamenáno

Sid
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #5255 kdy: Březen 20, 2017, 08:24:21 pm

Zdravim po dlhej dobe konecne so msa aj k tomu znovu dostal Úsměv  Vidno ze to tu este niekto hra co ej fajn a ze ide aj server Úsměv a hra tu niekto koho poznam s minulosti ?? Úsměv
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Ketty
Mob
*
Příspěvků: 88


Zobrazit profil
Odpověď #5256 kdy: Březen 25, 2017, 08:33:40 am

Cauec.... Úsměv hrajete??
Zaznamenáno

Febriel  Amastacia
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5257 kdy: Březen 25, 2017, 10:01:22 am

Ahoj  Úsměv není s kým  Kroutím očima
Zaznamenáno
Ketty
Mob
*
Příspěvků: 88


Zobrazit profil
Odpověď #5258 kdy: Březen 25, 2017, 10:22:49 am

 Mrknutí koukam koukam.... no pokusim se na chvili lognout.... ted jsem dlouho zanedbavala, jenze malo casu mam  Kroutím očima
Zaznamenáno

Febriel  Amastacia
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #5259 kdy: Březen 25, 2017, 08:14:31 pm

*odkudsi z hlubin času se ozve hlas se zvláštní intonací a podivnou výslovností, jakoby hrdlo dotyčného dlouho nevydalo žádný zvuk a rty zapomněly navyklé pohyby*

To je mi náhodička, taky jsem zrovna dneska dostal chuť se po letech zase podívat na fórum. Úsměv Je škoda, že už se nevypráví příběhy jako za starých časů, kdy bohové chodili mezi lidmi, celé armády soupeřily o převahu a hrdinské skutky měnily osud světa. Dá se s tím něco dělat nebo jsou ty časy v nenávratnu, co myslíte?
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #5260 kdy: Březen 25, 2017, 08:24:33 pm

*odkudsi z hlubin času se ozve hlas se zvláštní intonací a podivnou výslovností, jakoby hrdlo dotyčného dlouho nevydalo žádný zvuk a rty zapomněly navyklé pohyby*

To je mi náhodička, taky jsem zrovna dneska dostal chuť se po letech zase podívat na fórum. Úsměv Je škoda, že už se nevypráví příběhy jako za starých časů, kdy bohové chodili mezi lidmi, celé armády soupeřily o převahu a hrdinské skutky měnily osud světa. Dá se s tím něco dělat nebo jsou ty časy v nenávratnu, co myslíte?
URcite by sa dalo s tym nieco delat stary priteli ale zalezi na tom ci ludia maju cas chut a tak podobne Úsměv a ci dokazeme stretnut  zhruba rovnaky cas Úsměv Potom by sa mozno i njake Dm naslo Mrknutí
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #5261 kdy: Březen 25, 2017, 08:51:19 pm

...

URcite by sa dalo s tym nieco delat stary priteli ale zalezi na tom ci ludia maju cas chut a tak podobne Úsměv a ci dokazeme stretnut  zhruba rovnaky cas Úsměv Potom by sa mozno i njake Dm naslo Mrknutí

Ahoj, rád tě vidím! Tak nějak jsem to víceméně myslel; např. u sebe vím, že mám nějaký volný čas, ale skoro zásadně jen nepravidelně. A teď jsem navíc o 6 hodin posunutý a pár měsíců ještě budu, tak to nevidím ze své strany na nějakou závaznou dohodu na konkrétní čas nebo něco podobného.

Ale občas se mi stýská, tak přemýšlím, že bych zkusil, jestli půjde NWN nainstalovat a spolehlivě spustit i v roce 2017. Škleb A pokud by to šlo, tak bych asi zkusil nějakou novou postavičku. Na své původní nedám dopustit a doufám, že se nikdy nesmažou (Smích), ale už by mi asi nezapadaly do současného světa. Zvláštní, nevěřil jsem, že tohle někdy řeknu..
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #5262 kdy: Březen 25, 2017, 08:58:18 pm

...

URcite by sa dalo s tym nieco delat stary priteli ale zalezi na tom ci ludia maju cas chut a tak podobne Úsměv a ci dokazeme stretnut  zhruba rovnaky cas Úsměv Potom by sa mozno i njake Dm naslo Mrknutí

Ahoj, rád tě vidím! Tak nějak jsem to víceméně myslel; např. u sebe vím, že mám nějaký volný čas, ale skoro zásadně jen nepravidelně. A teď jsem navíc o 6 hodin posunutý a pár měsíců ještě budu, tak to nevidím ze své strany na nějakou závaznou dohodu na konkrétní čas nebo něco podobného.

Ale občas se mi stýská, tak přemýšlím, že bych zkusil, jestli půjde NWN nainstalovat a spolehlivě spustit i v roce 2017. Škleb A pokud by to šlo, tak bych asi zkusil nějakou novou postavičku. Na své původní nedám dopustit a doufám, že se nikdy nesmažou (Smích), ale už by mi asi nezapadaly do současného světa. Zvláštní, nevěřil jsem, že tohle někdy řeknu..

Neboj pojdeto len musis nastavit kompalibitu  a ideto v poho mam s tym skusenosti i ja mam par postav ale asi iba jedna sa sem hodi Úsměv akze sa snad zas nejak viac rozhupem k hraniu Úsměv
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Firean
Šampión
**
Příspěvků: 108


Moudrost vždy , zvítězí.


Zobrazit profil
Odpověď #5263 kdy: Březen 26, 2017, 08:22:51 am

Ahoj , všeci jsem rád že tu nebudu konečně , sám určitě přijďte Úsměv Úsměv
Poslední změna: Březen 26, 2017, 08:36:55 am od Firean Zaznamenáno
Ketty
Mob
*
Příspěvků: 88


Zobrazit profil
Odpověď #5264 kdy: Březen 26, 2017, 02:21:28 pm

*Febriel zavzpomíná na časy kdy sedávala s jedním elfem v Druidském hájku a povídali si, a povídali si.....*

No né kdo se ukázal...  Smích

Jo taky mi ty časy chybí.... Kroutím očima  Je pravda, že já též nemám teď přesně daný čas kdy bych mohla lognout, ale jak to půjde ukážu se  Úsměv
Zaznamenáno

Febriel  Amastacia
Stran: 1 ... 349 350 [351] 352 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS